Niestety, ten kupon już wygasł
Carrefour -10%, MWZ 80-300zł
Zakończono

Carrefour -10%, MWZ 80-300zł

11
maj 4.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam,

W aplikacji mój carrefor pojawił się kupon rabatowy na -10% za zakupy w przedziale 80-300zl. Swojego kuponu nie wykorzystam więc aktywowalem go i wklejam tutaj by ktoś mógł skorzystać. Alkohol, papierosy itp wyłączone z promocji. Szczegóły ponizej:

10% rabatu na zakupy! Rabat naliczy się przy minimalnej wartości zakupu 80 zł, maksymalnej 300 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczonych przy kasie). Kupon jest jednokrotnego użytku.

Akcją objęte są wszystkie produkty z wyłączeniem: paliwa, papierosów, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, doładowań telefonicznych pre-paid, płatności dokonywanych w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", lotto, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, produktów dużego AGD, ubezpieczenia "SUPER Ochrona", alkoholu i wszelkich produktów wykorzystujących podobieństwo do napojów alkoholowych, ich symbole itp (z wyjątkiem piwa) oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem jest paragon niefiskalny.

Kupon nie łączy się z rabatem z Karty Dużej Rodziny oraz z innymi akcjami specjalnymi.

Rabat z kuponu "10% rabatu na Twoje zakupy" nie obejmuje wszystkich produktów dużego i małego RTV i AGD oraz wszystkich produkty z działu Multimedia.

Wyszukaj i oznacz swój sklep w aplikacji!

Wybierz w aplikacji swój ulubiony sklep lub ten w którym robisz najczęściej zakupy by zawsze widzieć aktualne kupony oraz oferty.

1. Wejdź w aplikacji w zakładkę „Sklepy”

2. Wyszukaj swój sklep wpisując np. nazwę miejscowości (po dotknięciu lupy w górnym prawym rogu) lub wybierz sklep z listy

3. „Kliknij” w wybrany sklep

4. Oznacz sklep jako „Mój Sklep” klikając w gwiazdkę przy nazwie Twojego sklepu.Gotowe!
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour gazetkaCarrefour Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Ten kupon czasem nie jest w aplikacji co tydzień?
11 Komentarzy
2278752-wRh6L.jpg
Ten kupon czasem nie jest w aplikacji co tydzień?
Promocja od roku dla każdego, a ten się obudził.
Zima nadchodzi
Co tydzień to jest.
XDD
Zimmmmmaaaaaaa
Co tydzień od dawna.
Dodam tylko, że łączy się z kuponem -10 % na pierwsze zakupy
Bardzo duzo wylaczen....
Pete671 g, 59 min

Bardzo duzo wylaczen....


Chyba nie tak dużo:
"10% rabatu na zakupy! Rabat naliczy się przy minimalnej wartości zakupu 80 zł, maksymalnej 300 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczonych przy kasie). Kupon jest jednokrotnego użytku.

Akcją objęte są wszystkie produkty z wyłączeniem: paliwa, papierosów, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, doładowań telefonicznych pre-paid, płatności dokonywanych w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", lotto, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, produktów dużego AGD, ubezpieczenia "SUPER Ochrona", alkoholu i wszelkich produktów wykorzystujących podobieństwo do napojów alkoholowych, ich symbole itp (z wyjątkiem piwa) oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem jest paragon niefiskalny."
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Kamil_F.O9z. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst