Broń.pl - Kupony

Broń.pl Kody Rabatowe & Promocje

Wszystkie okazje Broń.pl – Maj 2022·Więcej informacji

Broń.pl - najlepsze kupony

Broń.pl - najlepsze okazje od naszej społeczności

Łuk klasyczny Poe Lang EK Beetle White / Black-Blue (RE-013UW)
194°
maj 17.maj 17.
typ: klasyczny waga: 0,9 kg wysokość: 1200mm długość naciągu: 24-26 cali siła naciągu: 18 Ibs (8,1 kg) sugerowana strzała: D-047 Strzała z włókna szklanego 26" Opis Nowoczesny, poręczny i …
puchbeary

Nawet w polskim ;) Tylko faktycznie jest to już coś co występuje w UoBiA i można sobie krzywdę zrobić. Sensu w tym nie ma biorąc pod uwagę co potrafi łuk bloczkowy w rękach osoby która wie co z nim zrobić ale ... taki kraj ;) . Mnie właśnie ten konkretny interesuje bo nie zależny mi na długich torach lotu. Większe klasyki mam ogarnięte dość skutecznie bo sam z nich strzelałem przez jakiś czas. Wiem, że słaby łuk na początek jest dużo lepszy bo pomaga wypracować bardzo ważną technikę zamiast siłować się z łukiem, że już nie wspomnę o takiej prozie życia jak oberwanie cięciwą po przedramieniu ;) . Nie chcę tylko czegoś co rozpadnie się po kilku strzałach albo cięciwa będzie myszkować po bokach bo ramiona będą niesymetryczne.

Fredmen

Tylko na kusze trzeba mieć pozwolenie, wystarczy że jakiś sąsiad zadzwoni na pały i powie aby Cie sprawdzili, chyba że masz to luzik, do łuku się nie doczepia chyba że będziesz strzelać w sąsiada stronę (lol)

exciter

Czy w jakimś zagranicznym sklepie z wysyłką do Polski da radę kupić kuszę?

marceli

Ale przy tej sile naciągu to jednak dla dziecka tylko.

karollo

Jak jesteś niskorosły też będzie ok.

Kurtka Helikon GUNFIGHTER KOL FLECKTARN (KU-GUN-FM-23)
150°
kwi 20.kwi 20.
Kurtka Helikon GUNFIGHTER KOL FLECKTARN (KU-GUN-FM-23)469zł489zł-4% Darmowa dostawa Darmowa
Opis ze strony Kurtka Gunfighter to lekka zewnętrzna warstwa z podszewką z lekkiego polaru. Kurtka ochroni użytkownika przed wiatrem, lekkim deszczem i drobinami, zachowując wysokie parame…
pepper_top_10

No ale kurtki moro nie kupię :D Bez sensu.

imAdrian

Oesu... Badacz pisma... Ty myślisz, że w razie konfliktu pelnoskalowego (jak np. na Ukrainie) będziesz miał jakiś wybór ? "To ja wole.." - ty sobie możesz woleć. Nie masz przeszkolenia, a jesteś zdolny do służby to przejdziesz 3-dniowe już w okopie. Tutaj nie ma żadnego ja wole, przyjedzie żandarmeria i cię zwinie z domu, chyba że masz kategorie zdrowia E, albo mieszkasz w innym kraju. A i to niczego nie gwarantuje w sytuacji kryzysowej. Gdy w grę wchodzi przetrwanie (bądź nie) państwa wszystkie chwyty są dozwolone.

pepper_top_10

pierwsze słysze. nie wszysyc są powołani. To ja wole w obdartej kurtce łachmyty iść niż nie będąc żółnierzem ubrać moro... Zółnierz to osoba przeszkolona i z doświadczeniem. Kiedyś minimum na trepa to było około 2 lata. czyli taki nikt w hieerarhi. A wyższe stopnie itd itp to 3 -5 lat... Co to za żółnierz wyciągnięty z domu co sztuki wojskowej nie zna. to mięso armatnie...

d00pek

Jak tak piszesz, to możesz nie zrozumieć, ale: być żołnierzem, a przebrać się za żołnierza - to jest spora różnica

imAdrian

Przecież w razie wojny każdy będzie żołnierzem...

Łuk bloczkowy Poe Lang EK REX, 15-55 LB
-88° Zakończono
kwi 4.kwi 4.
Łuk bloczkowy Poe Lang EK REX, 15-55 LB679zł699zł-3% Darmowa dostawa Darmowa
Siła naciągu - 35 - 55 lbs (16 - 25 kg) Długość naciągu - 53 - 76 cm Długość od bloczka do bloczka - 71 cm Zalecana długość strzał - 71 cm (z aluminium)
zeng

Może w ramach docenienia oferty specjalnej (specjalnej bo mają tam chyba klientów za ludzi specjalnej troski) zbojkotujemy Broń.pl :)

MrFrendi

Kpina nie oferta, a może autoreklama, na sybir.

Bartek_BM85

Normalna cena: https://allegro.pl/oferta/luk-bloczkowy-poe-lang-ek-rex-15-55-lb-co-029bs1-11813888713 Przyznam że lepiej położyć do łuku : https://allegro.pl/oferta/man-kung-luk-mysliwski-bloczkowy-30-55lbs-aurora-11827756866 Lub https://allegro.pl/oferta/luk-bloczkowy-mankung-basilisk-camo-40-70lbs-31-5-9397570733

zeng

3% ? No proszę Cię. Dla zasady nie kupiłbym czegoś od sprzedawcy, który obniża cenę o 3%. To jak plaskacz w twarz klienta.

Łuk klasyczny Poe Lang EK Beetle WHITE / BLACK-BLUE (RE-013UW)
177° Zakończono
mar 14.mar 14.
Łuk klasyczny Poe Lang EK Beetle WHITE / BLACK-BLUE (RE-013UW)249zł279zł-11% Darmowa dostawa Darmowa
typ: klasyczny waga: 0,9 kg wysokość: 1200mm długość naciągu: 24-26 cali siła naciągu: 18 Ibs (8,1 kg) sugerowana strzała: D-047 Strzała z włókna szklanego 26"
Daedalus_

Coś takiego będzie ok - https://www.centrum-lucznicze.pl/klasyczne-drewniane-olimpijskie/958,luk-klasyczny-core-hit-zestaw-czarne-ramiona-promo Rozmiar myślę 66". Co do siły naciągu, to ciężko powiedzieć. Coś koło 18-20 funtów może. Do tego strzały, np. takie: https://www.centrum-lucznicze.pl/strzaly-karbonowe/1647,strzala-karbonowa-avalon-tyro-par-600-do-1800 Najlepiej jak skontaktujesz się ze sklepem i dogadacie szczegóły.

woocioo

To co mam kupić dla kogo kobiety wzrost ok 170-175cm. Kiedyś strzelała ale nie wiem z jakiego typu łuku. Chciałem kupić na urodziny zaskoczyć. Doradzicie coś?

Cebularis_incredibili

Jak grochem o ścianę... Nie ma lepszych łuków bloczkowych w tym zakresie cenowym i żeby kupić to co ty uważasz za dobre, to trzeba zapłacić co najmniej 3 razy więcej. A to wszystko tylko po to, żeby zniwelować coś czego początkujący łucznik NAWET NIE ZAUWAŻY. Czy 3x droższy łuk będzie strzelał 3x lepiej? NIE. Chociaż 2x lepiej? NIE. Ty jesteś jak taki naganiacz na Bentleya/Lexusa, bo tańszymi autami nie warto jeździć. Fiat, Toyota? Panie, to jest z najgorszych materiałów, to w ogóle nie jeździ! Materiałowa tapicerka? Samochód do kosza! A w porównaniu do Lamborghini jakie ciężkie! (zombie)

mareklot

panowie, dajcie ja wyczytałem sporo, póki co mi wystarczy. Dajcie sobie numery telefonów, pogadacie, spotkacie się na strzelaniu :)

Daedalus_

Odniosłem się do wszystkich wrzuconych przez Ciebie recenzji. To, czy ktoś napisze "fajny łuk" w dwóch słowach, czy w dwóch zadaniach, niewiele zmienia. No i żadna z tamtych osób nie jest doświadczonym łucznikiem, a przynajmniej nic na to nie wskazuje. Doświadczony łucznik ani Cobry nie kupi, ani tym bardziej nie poleci komuś łuku o naciągu 55lbs na początek, bo dobrze wie czym grożą takie zabawy. Napisałem znacznie więcej. Przeczytaj punkty 2 i 3, tym razem w całości. Ale żeby nie było, to jeszcze raz, tak na szybko: samo włókno szklane na ramionach = bardzo ciężkie ramiona. Bardzo ciężkie ramiona = fatalna sprawność łuku (raz, że łuk traci wtedy mnóstwo energii na sam ruch ramion, a dwa, ciężkie ramiona nie są w stanie oddać zgromadzonej energii strzale i przekazywana jest ona na łuk, a potem na rękę łucznika). Strzała z włókna szklanego = bardzo ciężka strzała o dużym rozrzucie wagi i kiepskiej dokładności wykonania (spory rozrzut sztywności, czyli "spine'u" i niska "prostość", czyli "straightness"). Bardzo ciężka strzała + łuk ze słabym naciągiem i o słabej sprawności = bardzo niska prędkość wylotowa strzały. To znowu = mały zasięg łuku i znacznie obniżona frajda ze strzelania. Duży rozrzut wagi strzał i kiepskie wykonanie = duży rozrzut na tarczy nawet na małych dystansach. Czyli znowu niska frajda ze strzelania, a w późniejszym czasie wręcz frustracja, bo przez sprzęt łucznik będzie miał wrażenie, że nie czyni postępów.

Łuk bloczkowy Poe Lang EK Firestar 25 lbs carbon blue 265zł, Poe Lang EK REX, 15-55 LB 645,05zł
260° Zakończono
mar 4.mar 4.
Łuk bloczkowy Poe Lang EK Firestar 25 lbs carbon blue 265zł, Poe Lang EK REX, 15-55 LB 645,05zł265zł349zł-24% Darmowa dostawa Darmowa
Długość całkowita - 740 mm Długość naciągu - 56-61 mm Elementy zestawu łuki - strzały × 3, podstawka pod strzały, celownik Gwarancja - 24 miesiące Kolor - czarno-srebrny Siła naciągu - 25 lb…
AvatarAndrzej_Strzelba
PeterEnis

Dla ciebie, dla innych to nic ciekawego. Dla każdego co innego. Miłej niedzieli.

Daedalus_

No to byś się zdziwił, bo z tego jest właśnie największa frajda. Jeśli chcesz postrzelać raz na ruski rok przy grillu, to wiadomo - nie ma znaczenia co kupisz, bo nie będziesz miał porównania. Jeśli jednak chcesz faktycznie strzelać, trafiać i rozwijać się, to sprzęt nie może cię ograniczać. Nikt nikomu nie każe kupować nie wiem jak drogiego sprzętu, jest jednak pewien próg jakości, poniżej którego zejść się nie da, jeśli chcesz się równać z innymi i wyraźnie od nich nie odstawać. W łucznictwie ten próg jest dość niski, bo wystarczy nawet te 300zł, jeśli chodzi o łuki nie-bloczkowe. Do tego jedną z najfajniejszych rzeczy jest możliwość postrzelania z innymi i sprawdzenia swych sił. Amatorskie zawody i ligi nie rozgrywają się o złote majtki, a przeważnie mają formę zwykłych spotkań towarzyskich. Jedzie się tam głównie po to, by spotkać się ze znajomymi, poznać nowych ludzi i miło spędzić czas na łonie natury. Rywalizacja jest tylko dodatkowym plusem. Jakiekolwiek nagrody, poza dyplomami czy medalami, są raczej rzadkością.

PeterEnis

Miałem napisać na 20 nie 12. Poza tym nie mówię o chińskim łuku, a gównianym chińskim łuku. Pewnie i bym dalej mógł nim strzelać, ale po co. Do nauki i zabawy wystarczy, polować nim nie będę bo zabronione. Zdradzę ci sekret, praktycznie nikt tutaj nie będzie kupował łuku żeby jeździć na zawody albo strzelać na 50 metrów. Może znajdzie się jeden znawca, co każdemu chce wcisnąć łuk po 500/1000pln, bo przecież innym się nie da strzelać, a jak chociaż podniesie ktoś tańszy do ręki, to biada wszystkim i amen w pacierzu (y)

Daedalus_

Raczej nie znajdziesz nic takiego. Z leworęcznych to chyba PSE Stinger najtaniej wyjdzie z sensownych łuków. Ewentualnie jakiś Bear Species lub Bear Cruzer, jeśli uda się dorwać w wersji LH. Możesz też polować na używki. Łuki Oak Ridge nieźle wychodzą w kategorii cena/jakość. Samick Sage i Ragim Impala też są bardzo popularne. Z łuków sprowadzanych z Chin świetny jest Black Hunter, ale po dowaleniu VATu cenowo już nieco gorzej się prezentuje, niż kiedyś.

Daedalus_

Też mam z Ali chiński łuk (Black Hunter) oraz strzały (Linkboy, ACCMOS) i bardzo sobie chwalę. Sanlida też jest chińską firmą, a polecany przeze mnie wyżej Dragon X8 chińskim łukiem (choć niektóre części, jak np. ramiona, są produkcji amerykańskiej). Ba, większość tanich łuków w sklepach łuczniczych to produkty chińskie, brandowane jakąś chwytliwą marką. Nawet niemiecki Bodnik, brytyjski Timber Creek i amerykański Galaxy sprzedają pod swoim logo łuki, które są tak naprawdę robione w Chinach. "Chiński" nie zawsze znaczy zły, bo są firmy takie jak Junxing, Sanlida, Alibow, A.R. Archery czy Topoint, które robią tani, ale dobry sprzęt łuczniczy. Poe Lang się do tych firm nie zalicza. Ale jak ktoś chce strzelać na maks. 12 metrów to wystarczy mu jakikolwiek łuk. ;)

Pałka teleskopowa baton Walther TDB PRO SECUR 21'
192° Zakończono
lut 21.lut 21.
Pałka teleskopowa baton Walther TDB PRO SECUR 21'75zł89zł-16% 9,90zł
producent - Walther materiał - stal + tworzywo długość po złożeniu - 210 mm długość po rozłożeniu - 533 mm masa - 425 g kolor - czarny
bslaw

Niehartowana, odradzam i nie polecam, jednorazowa praktycznie. Warto dołożyć do hartowanej.

puchbeary

https://www.militaria.pl/porady/samoobrona/legalnosc-palek-teleskopowych.xml Wszystko zależy od interpretacji. Gdzie przepisy - jak tutaj - są niedoprecyzowane zawsze jest szansa na plus jak i na minus - zależy od sędziego.

Paweł_Ogaro

Hartowana stal jest twardsza i mocniejsza. Zwykła stal po mocniejszym uderzeniu się wygnie i tyle z pałki.

Krzysiek1984007

Ale to znaczy że z hartowanej stali bardziej boli ? Czy o co chodzi ? Z hartowanej stali pewnie jest cięższa.. cięższą chyba trudniej operować ?. Być może rzeczywiście jest za długa ale może chodzi żeby dalej sięgać ?

artekartur.art

Pałka ta ma dwa minusy juz na starcie. Nie jest z hartowanej stali i drugi minus to taki, ze jest troche zbyt dluga. Optymalny rozmiar moim zdaniem to 18 cali ale to juz jak komu pasuje

Pałka teleskopowa baton Walther TDB PRO SECUR 26'
181° Zakończono
lut 16.lut 16.
Pałka teleskopowa baton Walther TDB PRO SECUR 26'89zł99zł-10% 9,90zł
materiał: stal + tworzywo długość po złożeniu: 250 mm długość po rozłożeniu: 635 mm masa: 538 g kolor: czarny
Śniados

Dobre do Lidla na promocje

kabras

Ech...Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy.

okazjowo

Tego rodzaju środki przymusu bezpośredniego powinny być sprzedawane tylko osobom po odpowiednim przeszkoleniu.

Bolemir

Ja też ja mam, nie tylko u Cb się tak ciężko składa. Co do wytrzymałości to jest naprawdę solidna. U mnie przeżyła kilka ciężkich prób i dalej działa.

kmw

Na wojnę się przyda.

Łuk bloczkowy Poe Lang EK CHAMELEON EK GREEN 10-15 LBS
369° Zakończono
lut 14.lut 14.
Łuk bloczkowy Poe Lang EK CHAMELEON EK GREEN 10-15 LBS119zł139zł-14% 9,90zł
W ZESTAWIE - 2 strzały z włókna szklanego, kołczan ze skóry ekologicznej, tarcza łucznicza, podstawka klasyczna, celownik klasyczny, ochraniacz przedramienia
Pan_Krewetka

Nie siedzę od dawna w temacie, poleciłbyś coś w przedziale 400-800 zł?

WszyscyJestesmyMikrobami

o, widzę znawca :) bezpieczeństwo przede wszystkim, wszystko co lata i jest ostre na czubku może ci zrobić aua

Marcin_Hamada

Tak. Zabawka dla dziecka. Nikt tego nie neguje. Ale w przeciwieństwie do innych zabawek osobie przechodzącej obok może zrobić krzywdę. I tylko o to mi chodziło. Można oczywiście mówić, że to tylko zabawka, ale np. helikopter rc o rozmiarze powiedzmy 230 to też zabawka ale nie chciałbym dostać rozpędzonym śmigłem po głowie czy szyi.

WszyscyJestesmyMikrobami

wystarczy użyć wyobraźni

WszyscyJestesmyMikrobami

nie polecam. ja kupilem swoj pierwszy łuk był to samick polaris za 220zł rok temu uzywany ale bez widocznych sladow, zadbany. do tej pory strzelam, tak jak pan korwin powiedział o widze nie lubisz samicka no ja mam samick polaris, fajny, długi łuk i wygodnie się napina, na poczatek najlepiej popróbować u kogoś przed zakupem jaka siłe ramion wybrać, ale na początek max 30 funtow, ja wzialem 40 ale temu ze jestem silny. drugi łuk z ebaya mam albo aliexpress, black hunter- kosztował koło 500 zł, ale oferuje do 60 funtow. jest krótszy i mniej wygodny.

Łuk bloczkowy Poe lang Firestar 25 lbs carbon blue
431° Zakończono
sty 27.sty 27.
Łuk bloczkowy Poe lang Firestar 25 lbs carbon blue279zł329zł-15% Darmowa dostawa Darmowa
Długość całkowita - 740 mm Długość naciągu - 56-61 mm Elementy zestawu łuki - strzały × 3, podstawka pod strzały, celownik Gwarancja - 24 miesiące Kolor - czarno-srebrny Siła naciągu - 25 l…
WszyscyJestesmyMikrobami

tez tego się bałem na początku, sporo strzał znikało nawet w niskiej koszonej trawie bo się wgryza w ziemie, ale jak się ma jakieś obiekty za tarczą które wyłapują to już można śmiało nawet z dalszej odległości. hmm ja żyje na wsi to nie przejmuję się otoczeniem, mam sporo miejsca

Tetryk

Nie musisz mi tego mówić. Nie jestem co prawda myśliwym, ale te tematy nie są mi obce. Interesuję się każdym aspektem strzelectwa, bo uważam, że umiejętność władania różnymi broniami(?) powinien posiąść każdy facet. Bywałem na strzelnicach (jedna spłonęła - we Wrocławiu), bawię się ASG, od kwietnia 2018 roku gram w strzelanki. Za trzy miesiące wybije mi 43 na liczniku życia. I interesuje mnie łucznictwo, bo lubię precyzję... Ale zniechęca mnie miejskie otoczenie oraz perspektywa szukania strzał. Heh...

WszyscyJestesmyMikrobami

spoko, tylko nieprawidłowe strzały to właśnie jak na obrazku, zwierzyna ucieka ze strzałą albo zdycha dłużej niż powinna. wytrenowanie strzału komorowego dużo zajmuje

Tetryk

Odniosłem się do słów, które zacytowałem i jest to forma żartu. Więcej luzu, kolego. 8)

Grzesznik

Kamieniami jak na polowaniu na dinozaury Ktoras to madra XD kobita mowila

Cięciwa z bloczkami do łuku Druid, Fusion
175° Zakończono
sty 19.sty 19.
Cięciwa z bloczkami do łuku Druid, Fusion19zł29zł-34% 9,90zł
Zestaw zapasowych kabli z bloczkami, dedykowany do łuku Druid Długość naciągu - 26" ( 660 mm )
Broń.pl - Kupony

O Broń.pl

Oceń Broń.pl

Broń.pl Szczegóły zniżki

Najwyższa zniżka: -80zł
🕰️ Ostatnia aktualizacja: 17/05/2022
🆕 Nowe okazje: 2