Niestety, ten kupon już wygasł
Bondex - kasa wraca, zwrot 20zł przelewem po weryfikacji
150° Zakończono

Bondex - kasa wraca, zwrot 20zł przelewem po weryfikacji

-20zł
lis 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

319564-TYSjn.jpg319564-eytVQ.jpgRegulamin promocji

BONDEX SMART PAINT
Bondex Smart Paint to najwyższej jakości plamoodporna farba hybrydowa o matowym efekcie wykończenia z innowacyjną formułą HYBRYD SYSTEM 4w1. Synergiczne połączenie wysokogatunkowej dyspersji akrylowej, wysokiej jakości wosków i kombinacji innowacyjnych wypełniaczy sferycznych zapewnia ponadprzeciętne właściwości aplikacyjne i użytkowe oraz niespotykaną odporność na zabrudzenia i plamy.

Zjeżdżając na dół strony mamy możliwość również odebrania darmowego testera farby, coś a'la zapisanie się do newslettera.
319564-I5ycT.jpg
Od siebie dodam, że miałem styczność jedynie z białą farbą Bondexa. Uśredniłem sobie oceny z internetu i wybrałem spośród wielu farb do sufitu i ścian stojąc w Leroy Merlin.
Przy pierwszej warstwie już świetne pokrycie i w ciągu dnia biały był aż przytłaczający w słońcu, bardzo czysta biel 😄 białej farby używam też jako podkład pod kolor, więc jedna warstwa w zupełności wystarcza, na sufit klasycznie 2 warstwy i efekt jest bardzo dobry. Dodam, że farby używałem w pistolecie do malowania. Jest na tyle gęsta, że trzeba było ją jeszcze sporo rozrzedzać
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz