Niestety, ten kupon już wygasł
Bolt -25% ,  5 przejazdów (max. zniżka na 1 przejazd - 5zł)
-116° Zakończono

Bolt -25% , 5 przejazdów (max. zniżka na 1 przejazd - 5zł)

15
wrz 23.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na maila dostałem informację o trwającej od dzisiaj zniżce na 5 przejazdów o maksymalnej wartości 4zl. Zniżka powinna dodać się do waszej aplikacji automatycznie
Aktualizacje społecznościowe
Bolt KuponyBolt Okazje

Grupy

15 Komentarzy
@cz1tos masz jakieś potwierdzenie tej zniżki, np. screen?
szaq23/09/2019 10:52

@cz1tos masz jakieś potwierdzenie tej zniżki, np. screen?


2866873-yeLzg.jpgMój błąd, jednak -5zl
Takie maile dostaję regularnie co tydzień. Jeśli ktoś używa od czasu do czasu Bolta bardzo ciężko o przejazd bez zniżki
Ostatnio moja żona taka sama trasę w tym samym czasie miala taniej wyliczona bez rabatu niż ja z kodem 25% także ten tego...
Edytowane przez: "Piotraso" wrz 23.
nikeej23/09/2019 12:06

Takie maile dostaję regularnie co tydzień. Jeśli ktoś używa od czasu do cza …Takie maile dostaję regularnie co tydzień. Jeśli ktoś używa od czasu do czasu Bolta bardzo ciężko o przejazd bez zniżki


Wręcz przeciwnie.
Im częściej jeździsz, tym rzadziej promocje Ciebie dotyczą.
Co lepsze bolt czy Uber?
Edytowane przez: "www" wrz 23.
www23/09/2019 12:37

Co lepsze bolt czy Uber?


Mi na tej samej trasie z centrum Poznania do Suchego Lasu 11 zł różnicy, Bolt taniej 26 a Uber 37, jeszcze w Bolcie mam zniżkę z Apple Pay
Edytowane przez: "Lil_Cinek" wrz 23.
www23/09/2019 12:37

Co lepsze bolt czy Uber?


Chyba jeden pies. Ja na 4 przejazdy miałem trzech Ruskich z których 2 pomyliło drogę mimo Google maps I jednego Polaka ex taksiarza.
Teraz spróbuję bolta.
Na ubiera miałem jedna promocje rabat max 8 zł za przejazd.
ja dziś dostałem przykładowo 60% zniżki na kolejne 5 przejazdów, ale to chyba dlatego, że dawno nie korzystałem.
Standardowo zawsze miałem 10% albo 25%.

Tak jak ktoś zauważył, im częściej jeździsz tym gorszy lub brak rabatu. Im rzadziej korzystasz tym szansa na większy bonus.
I tak zabiorą, jak inne kody bez przyczyny.
U mnie dobrze działa 60% tak po prostu dostałem. Jeszcze mam 2 do jutra. Dla nowych kont z automatu dają chyba 50%
www23/09/2019 12:37

Co lepsze bolt czy Uber?


Ostatnio rozmawiałem o tym z kierowcą obu platform i mówił że różnica jest taka, że jak bold wyliczy ci cenę przed przejazdem to taką dokładnie zapłacisz (plus za każdą minutę ewentualnego oczekiwana na klienta), a Uber podaje orientacyjnie i jeśli np. utkniesz w korku, albo kierowcą wybierze inną trasę, cena się zmienia. Do tego w bolcie co chwilę jakieś kuponiki. Najlepiej mieć obie, bo w godzinach szczytu w zależności od ilości dostępnych samochodów cena idzie w górę, wtedy sprawdzamy konkurencję. Kierowcy przeważnie mają obie, więc może się zdarzyć że przyjedzie oklejony bolt, a zamówiłeś ubera.
eutanazy23/09/2019 14:07

Ostatnio rozmawiałem o tym z kierowcą obu platform i mówił że różnica jest …Ostatnio rozmawiałem o tym z kierowcą obu platform i mówił że różnica jest taka, że jak bold wyliczy ci cenę przed przejazdem to taką dokładnie zapłacisz (plus za każdą minutę ewentualnego oczekiwana na klienta), a Uber podaje orientacyjnie i jeśli np. utkniesz w korku, albo kierowcą wybierze inną trasę, cena się zmienia. Do tego w bolcie co chwilę jakieś kuponiki. Najlepiej mieć obie, bo w godzinach szczytu w zależności od ilości dostępnych samochodów cena idzie w górę, wtedy sprawdzamy konkurencję. Kierowcy przeważnie mają obie, więc może się zdarzyć że przyjedzie oklejony bolt, a zamówiłeś ubera.


Nie słuchaj kierowców - Bolt też liczy wg kilometrów o czasu. Sam walczę z nimi, bo kierowca "zagapil się" i objechał 30km zamiast 16 - różnica drobna: wycena w apce 25zł, koszt kursu 64zł. Oczywiście przez cały czas kursu też zapewniał, że mam się nie martwić, bo cena będzie taka, jak wstępna wycena. Czy mam szanse na zwrot różnicy? Słabo, bo mają tak skonstruowany regulamin, że za taki wałek co najwyżej przyznają kodziki rabatowe. Także uważajcie na Bolta!!!
Nie słuchajcie kierowców - Bolt też liczy wg kilometrów o czasu. Sam walczę z nimi, bo kierowca "zagapil się" i objechał 30km zamiast 16 - różnica drobna: wycena w apce 25zł, koszt kursu 64zł. Oczywiście przez cały czas kursu też zapewniał, że mam się nie martwić, bo cena będzie taka, jak wstępna wycena. Czy mam szanse na zwrot różnicy? Słabo, bo mają tak skonstruowany regulamin, że za taki wałek co najwyżej przyznają kodziki rabatowe. Także uważajcie na Bolta!!!
DonCebul23/09/2019 18:24

Nie słuchaj kierowców - Bolt też liczy wg kilometrów o czasu. Sam walczę z …Nie słuchaj kierowców - Bolt też liczy wg kilometrów o czasu. Sam walczę z nimi, bo kierowca "zagapil się" i objechał 30km zamiast 16 - różnica drobna: wycena w apce 25zł, koszt kursu 64zł. Oczywiście przez cały czas kursu też zapewniał, że mam się nie martwić, bo cena będzie taka, jak wstępna wycena. Czy mam szanse na zwrot różnicy? Słabo, bo mają tak skonstruowany regulamin, że za taki wałek co najwyżej przyznają kodziki rabatowe. Także uważajcie na Bolta!!!


Też miałem sytuację kiedy kierowca nadrobił trasy i po przyjściu do domu okazało się że zjadło mi więcej kasy. Po pisaniu do supportu, poza przeproszeniem że kierowca wybrał inną trasą i podaniu mi kodu rabatowego na następny przejazd, nie zrobili nic więcej. Nawet się zastanawiałem czy mam możliwość blokowania kierowcy-czy mogę zablokowac kogoś aby nie wyszukiwał mi jako dostępnego kierowcy kiedy następnym razem będę chciał zamówić bolta
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od cz1tos. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst