Niestety, ten kupon już wygasł
[Biedronka] Voucher o wartości 20 zł na zakup artykułów przemysłowych i tekstylnych. MWZ 50 zł
519° Zakończono

[Biedronka] Voucher o wartości 20 zł na zakup artykułów przemysłowych i tekstylnych. MWZ 50 zł

-20złBiedronka gazetka
sie 17. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przy okazji zakupów w Biedronce otrzymać można dziś spersonalizowany voucher o wartości 20 zł przy MWZ 50 zł do wykorzystania 18 i 19 sierpnia.

*************************************
ZACHOWAJ VOUCHER!
Aby zrealizować voucher należy dokonać zakupu artykułów przemysłowych i tekstyliów* za min. 50 zł (kwota 50 zł to finalna kwota do zapłaty przed naliczeniem rabatu z vouchera) i przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy okazać kartę Moja Biedronka (użytą przy otrzymaniu vouchera) oraz zeskanować voucher.

Voucherów nie można sumować do rabatowania jednej transakcji, w tym łączyć z innymi voucherami. Vouchera nie można wykorzystać na ekspresy do kawy Delta oraz produkty z kategorii chemia gospodarcza, kosmetyki, środki czyszczące, odświeżacze powietrza, które nie stanowią artykułów przemysłowych. Rabat z vouchera zostanie rozłożony proporcjonalnie na kupowane produkty promocyjne. Voucher można wykorzystać wyłącznie w całości w ramach jednorazowej transakcji. Voucher można wykorzystać wyłącznie jeden raz. Voucher nie jest środkiem płatniczym i nie może być wymieniony na gotówkę. Voucher niewykorzystany w dniach 18.08.2020 r. - 19.08.2020 r. przepada.

*********************************

290416.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
148 Komentarzy
Prześlij Komentarz