Bezpłatny adres dostawy w USA lub Wielkiej Brytanii oraz 20% zniżki na pierwszą wysyłkę @ Borderlinx.com
22°Zakończono

Bezpłatny adres dostawy w USA lub Wielkiej Brytanii oraz 20% zniżki na pierwszą wysyłkę @ Borderlinx.com

10
cze 25. 2015
Jeśli zdarzyło wam się zrezygnować z zakupów za granicą, bo sklep online nie oferował wysyłki do Polski, to dzięki firmie Borderlinx, możemy uzyskać bezpłatny adres dostawy w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii.

Teraz, w ramach specjalnej oferty, płacąc za pomocą PayPal i podając kod zniżkowy, możemy otrzymać 20% zniżki* na pierwszą przesyłkę.

Więcej informacji, jak to dokładnie działa.* Oferta jest ważna od 21 maja do 21 września 2015 r. i dotyczy zakupów dokonanych przy użyciu systemu PayPal jako formy płatności w Polsce. Oferta nie może być łączona z innymi promocjami, wymieniona na gotówkę ani środki na koncie PayPal.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

10 Komentarzy
@julian Korzystałeś może z ich usług? Interesuje mnie, jakie jest prawdopodobieństwo opłat takiej paczki ze stanów, bo przy zwykłym kurierze praktycznie zawsze doliczają.
@Kaban nie miałem przyjemności jeszcze korzystać, ale z tego co patrzyłem w kalkulatorze dostawy, to sami doliczają opłatę na clo i podatki, ale wydaje mi się, że jest to na zasadzie zaliczki.
Sam byłem kiedyś tym zainteresowany, ale po przeczytaniu opinii w internacie na temat tej firmy itp uznałem, że nie warto. przykładowy link: trustpilot.com/rev…com

Jeżeli ktoś ma własne doświadczenia to chętnie poznam.
@Damiano Bo o ile jest dobry pośrednik do zamawiania paczek z Niemiec (mailboxde.com/) to z USA ciężko.
@Kaban dzieki za link. A polecasz takie usługi z UK oraz ChRL?
@fanfarek Z UK zawsze zamawiałem przez znajomych, raz mi się też zdarzyło przez mailboxa, bo do Niemiec wysyłali. Z Chin kupuje wszystko bezpośrednio ze sklepów/AliExpress. Raz mi się udało też skontaktować bezpośrednio z producentem przez AliBabe, ale więcej zachodu niż pożytku. Z usług pośredników nie korzystałem nigdy, nie wiem czy ma to jakiś sens, jak wszystko kupisz na AE.
@Kaban typowo Chinskie portale i sklepy mają niższe ceny i szerszy wybór.
@fanfarek Ale też chyba brak angielskiej lokalizacji strony. Warto poszukać w sieci - są osoby na TelChina i innych forach, które ew. pomagają za opłatą coś zamawiać, tylko po podliczeniu i tak zazwyczaj wychodzi lepiej zamówić od kogoś z oficjalnego sklepu. Przykładowo, jak zamówisz przez pośrednika, będziesz musiał zapłacić normalnie za wysyłkę, która jest standardowo z Chin za darmo lub prawie za darmo (a tylko i wyłącznie dlatego, że jest dotowana z budżetu państwa - nikomu by się nie opłacało sprzedawać nic za kilka złotych i jeszcze płacić za wysyłkę 100% ceny), no a gdzie jeszcze jakiś % dla tej firmy/osoby. Często się to po prostu nie opłaca a i zachodu dużo.
@Kaban przez polskiego pośrednika nie opłaca się. Brat kilka lat temu zamawiał przez chińskiego pośrednika. Brał po 5-10 sztuk różnego rodzaju odzieży z taobao. Współpraca polegała na wysłaniu do pośrednika linków do aukcji z taobao i podaniu swojego adresu. Chińczyk zamawiał do siebie, pakował i wysyłał. Cenowo było to bardzo korzystne.
To oszusci - zakupilem towar za posrednictwem borderlinx i do tej pory go nie dostalem !!!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst