Avans - gwarantowany kod na 20 zł za napisanie opinii o zrobionym zakupie, MWZ 200 zł
168°

Avans - gwarantowany kod na 20 zł za napisanie opinii o zrobionym zakupie, MWZ 200 zł

17
Obowiązuje do 31/12/2020sty 25.
Dość ukryta promocja na stronie Avans, ale może być atrakcyjna zważywszy na to, że trwa przez cały rok, więc nie można posądzać sklepu o podnoszenie cen przed promocją (jak często oskarża się np. x-kom w temacie ich bonów).

Króto ujmując: jeśli dokonasz lub dokonałeś zakupu w Avans.pl po 2016 roku i wystawisz merytoryczną (niekoniecznie pozytywną ) opinię o sklepie na Ceneo lub Opineo i zgłosisz to w formularzu zgłoszeniowym otrzymasz kod rabatowy na 20 zł na następne zakupy. Zakupy z kodem muszą opiewać na wartość przynajmniej 200 zł i być wykonane w ciągu miesiąca od otrzymania kodu.

Co ważne gdy już mamy kod - organizator w regulaminie zaznacza, że testowanie kodu wprowadzając go w zamówieniu oznacza jednocześnie wykorzystanie go.

Wszystkie istotne punkty regulaminu zebrałem poniżej i pogrubiłem co ważne.
W regulaminie używa się słowa konkurs, ale chodzi o tę promocję.

Jednocześnie jest szansa, że trafi się bon na 100, 200 lub 300 zł - jako nagroda w konkursie raz w miesiącu, ale jako że Pepper jest miejscem okazji i kodów, to nie będę się rozpisywał na temat konkursu.


Istotne punkty z regulaminu:

Poniższy punkt dotyczy konkursu na bony wyższych wartości, nie gwarantowanych 20 zł bonów:
  • Konkurs trwa od dnia 2020-01-01 do dnia 2020-12-31 w cyklach miesięcznych (dotyczy poszczególnego miesiąca kalendarzowego), przy czym do 5. dnia każdego kolejnego miesiąca wyłonionych zostanie 3 zwycięzców za miesiąc poprzedni.

  • Jedna zgłoszona opinia może dotyczyć tylko jednej dokonanej transakcji w sklepie AVANS.pl, tym samym każdy Uczestnik dokonując kolejnych transakcji uzyskuje możliwość udziału w konkursie po raz kolejny. Z konkursu wykluczone zostaną opinie dotyczące transakcji, które kiedykolwiek wcześniej zostały już zgłoszone do konkursu, organizowanego przez Organizatora.

  • Uczestnikiem Konkursu (dalej jako „Uczestnik”) może być jedynie osoba fizyczna, pełnoletnia, która nabywa towar w celach niezwiązanych z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą oraz, która od dnia 2017-01-01 dokonała zakupu w sklepie internetowym działającym pod adresem avans.pl/ i wystawiła opinię na portalu Ceneo.pl, działającym pod adresem ceneo.pl lub portalu Opineo.pl, działającym pod adresem: opineo.pl, na temat zrealizowanej transakcji.

  • Kody rabatowe będą wysyłane po weryfikacji na adres e-mail Uczestnika podany w formularzu zgłoszeniowym, w terminie do 5 dni roboczych od daty otrzymania zgłoszenia. Minimalna wartość zamówienia z kodem rabatowym to 200 zł.

  • Kody rabatowe są jednorazowego użytku, oznacza to, że jego testowanie (wpisanie i wycofanie się z zakupu) przed dokonaniem transakcji spowoduje jego dezaktywację. W takim przypadku użytkownikowi nie przysługuje prawo do odbioru kolejnego kodu rabatowego. Kody rabatowe będą ważne przez 30 dni od daty ich otrzymania.
Aktualizacje społecznościowe
Avans gazetkaAvans Okazje
17 Komentarzy
Dodatkowo możliwy cashback od 21 do 22 zł w PlanetPlus, Goodie i Cashgoback.
No i darmowa wysyłka powyżej 99 zł.
camthallion25/01/2020 15:18

W electro to samo https://www.electro.pl/lp,opiniujesz-zyskujesz


Zgadza się, bo Avans i Electro to ta sama grupa, tylko dla Electro nie ma podwyższonego cashbacku (patrz kom wyzej).
BaZyL425/01/2020 15:28

Zgadza się, bo Avans i Electro to ta sama grupa, tylko dla Electro nie ma …Zgadza się, bo Avans i Electro to ta sama grupa, tylko dla Electro nie ma podwyższonego cashbacku (patrz kom wyzej).


I media expert
BaZyL425/01/2020 15:28

Zgadza się, bo Avans i Electro to ta sama grupa, tylko dla Electro nie ma …Zgadza się, bo Avans i Electro to ta sama grupa, tylko dla Electro nie ma podwyższonego cashbacku (patrz kom wyzej).


Wiem i media expert jeszcze
A możecie mi powiedzieć na jakie rabaty można liczyć przy jednorazowych zakupach rtv, duże i małe agd za 20 - 30 tyś zł? Widziałem ostatnio że bodajże Euro miało w przeliczeniu 16% rabatu przy zakupach na 25 tyś. Można gdzieś upolować 20% oczywiście przy nie zawyżonych cenach?
Daloby sie ten kod jakos dostac jak ktos nigdy nic u nich nie kupowal?
Agivexx_25/01/2020 17:03

Daloby sie ten kod jakos dostac jak ktos nigdy nic u nich nie kupowal? …Daloby sie ten kod jakos dostac jak ktos nigdy nic u nich nie kupowal?


Raczej nie...
Jakby ktoś miał możliwość zdobycia tego kuponu, a nie wykorzysta to chętnie się podzielę 50/50, czyli zapłacę za niego 10 zł
squirrelkuss25/01/2020 16:37

A możecie mi powiedzieć na jakie rabaty można liczyć przy jednorazowych zak …A możecie mi powiedzieć na jakie rabaty można liczyć przy jednorazowych zakupach rtv, duże i małe agd za 20 - 30 tyś zł? Widziałem ostatnio że bodajże Euro miało w przeliczeniu 16% rabatu przy zakupach na 25 tyś. Można gdzieś upolować 20% oczywiście przy nie zawyżonych cenach?


Porozmawiać z kierownikiem/szefem sklepu musisz (a nie z "doradcą" klienta).
Było, jest i zapewne lada chwila zniknie, bo rzuci się na to zaraz cebula... Chyba każdy kto miał do czynienia z serwisami typu cashback i chociaż raz kupił coś w Avans o tym wiedział...
Ma ktoś na zbyciu taki kod?
Ja odkupię za polowe (10 zł) taki kod
BaZyL425/01/2020 15:28

Dodatkowo możliwy cashback od 21 do 22 zł w PlanetPlus, Goodie i C …Dodatkowo możliwy cashback od 21 do 22 zł w PlanetPlus, Goodie i Cashgoback.No i darmowa wysyłka powyżej 99 zł.Wiesz może, czy ten cashback jest jednorazowy na Goodie do Avans? Czy kilkakrotnie można?
Bycha28/06/2020 18:23

Wiesz może, czy ten cashback jest jednorazowy na Goodie do Avans? Czy …Wiesz może, czy ten cashback jest jednorazowy na Goodie do Avans? Czy kilkakrotnie można?


Nie wiem, wydaje mi się, że wielorazowy. Chociaż nie można być pewnym tak wysokiego cashbacku, ja o mój musiałem składać reklamację i pisać maila.
BaZyL429/06/2020 08:10

Nie wiem, wydaje mi się, że wielorazowy. Chociaż nie można być pewnym tak w …Nie wiem, wydaje mi się, że wielorazowy. Chociaż nie można być pewnym tak wysokiego cashbacku, ja o mój musiałem składać reklamację i pisać maila.Jakby co, to Goodie mi odpisało, że można korzystać przy kolejnych zakupach, cashback wielorazowy.
Bycha29/06/2020 11:47

Jakby co, to Goodie mi odpisało, że można korzystać przy kolejnych zak …Jakby co, to Goodie mi odpisało, że można korzystać przy kolejnych zakupach, cashback wielorazowy.


Szkoda, że na mój mail w sprawie reklamacji nie odpisali ani słowa...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst