Niestety, ten kupon już wygasł
Artykuły szkolne i biurowe (MWZ 60 zł) Tesco
297° Zakończono

Artykuły szkolne i biurowe (MWZ 60 zł) Tesco

8
lip 22. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W nowej gazetce Tesco od 25.07 do 21.08 znajdziemy kupon - 10 zł na artykuły szkolne i biurowe przy zakupie za 60 zł. Kupon trzeba wyciąć i pokazać na kasie
Aktualizacje społecznościowe
Tesco kody rabatoweTesco Okazje

Grupy

8 Komentarzy
A na samoobsługowej zeskanować z telefonu i mamy cebulę gotową bez żadnego wycinania ^^
pawel.kolasa22/07/2019 12:34

A na samoobsługowej zeskanować z telefonu i mamy cebulę gotową bez żadnego …A na samoobsługowej zeskanować z telefonu i mamy cebulę gotową bez żadnego wycinania ^^


Na samoobsługowej żeby użyć kupon potrzebna jest weryfikacja pracownika. Chyba, że w tym przypadku jest inaczej niż zwykle.
PepperMajster22/07/2019 13:09

Na samoobsługowej żeby użyć kupon potrzebna jest weryfikacja pracownika. Ch …Na samoobsługowej żeby użyć kupon potrzebna jest weryfikacja pracownika. Chyba, że w tym przypadku jest inaczej niż zwykle.


ja zawsze na samoobsługowej używam pdfy z telefonu i nikt nie weryfikuje do kogo należą bo u mnie w tesco jest problem z zasięgiem i aplikacja nie ładuje kuponów albo trwa to zbyt długo. Myślę że tak samo z tym wystarczy pdf czy poprostu zdjęcie z telefonu.
jarek8222/07/2019 14:53

ja zawsze na samoobsługowej używam pdfy z telefonu i nikt nie weryfikuje d …ja zawsze na samoobsługowej używam pdfy z telefonu i nikt nie weryfikuje do kogo należą bo u mnie w tesco jest problem z zasięgiem i aplikacja nie ładuje kuponów albo trwa to zbyt długo. Myślę że tak samo z tym wystarczy pdf czy poprostu zdjęcie z telefonu.


A no to spoko bo te kupony co są pod clubcard to zawsze obsługa wbija i zabiera.
PepperMajster22/07/2019 15:26

A no to spoko bo te kupony co są pod clubcard to zawsze obsługa wbija i z …A no to spoko bo te kupony co są pod clubcard to zawsze obsługa wbija i zabiera.


zabiera jak masz wydrukowane a jak masz w telefonie to jak niby mieliby wziąć kiedyś tylko jak nie wszedł to nie mogłem reklamować bo w bok powiedzieli że muszą wydruk podpiąć do reklamacji
pawel.kolasa22/07/2019 12:34

A na samoobsługowej zeskanować z telefonu i mamy cebulę gotową bez żadnego …A na samoobsługowej zeskanować z telefonu i mamy cebulę gotową bez żadnego wycinania ^^


U kasjerki też przecież tak można.
Jest coś ciekawego na promo?
@Pepper - było trzeba chociaż dodać "dodatkową informację" z mojej wrzuty, bo ta kończy się 31.07., a moja dotyczyła kolejnych 3 tygodni.
Edytowane przez: "freelancer" lip 28. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst