Apar - Kupony

Apar Kody Rabatowe & Promocje

Wszystkie okazje Apar w Wrzesień 2021 - Zobacz więcej
Apar to marka zajmująca się produkcją i sprzedażą perfum. W ofercie kolekcja damska i męska. Sklep oferuje darmowe próbki i liczne promocje. Zobacz więcej
Kupony (0)Okazje (0)

Apar - najlepsze kupony

Apar - najlepsze okazje od naszej społeczności

Darmowe perfumy o pojemności 2.4 ml @ aparperfume
240° Zakończono
lis 11. 2016lis 11. 2016
Darmowe perfumy o pojemności 2.4 ml @ aparperfume
1. Wejdź na stronę aparperfume.pl 2. Wybierz dowolne perfumy o pojemności 2.4ml (pojemność zmieniasz pod ceną) 3. Wpisz kupon rabatowy WFSEVE i kliknij zapisz. 4. Podaj dane d… Czytaj dalej
shado

jeśli coś jest za darmo to znaczy że to ty jesteś towarem

EMBARRASSED

​w sklepie chanel egoiste kosztuja 300 zl za 50 ml w tym sklepie 25 zl jezeli pachna serio podobnie to niezle a daja probke mozesz sprawdzic sobie za darmo nie trzeba isc do drogeri. Co do danych osobowych zalozyles karte na orlenie czy na allegro poczte intetnetowa to juz twoje dane sa sprzedawane na lewo i prawo za 1 ml mleka itd. No chyba ze jestes Hitman.

aderek

Po 1 żadnych danych osobowych nie sprzedaję, a tym bardziej danych wrażliwych jak np PESEL (bo takie należy chronić). Idąc Twoim tokiem rozumowania, to nie trzeba by nic kupować poprzez internet, bo przecież trzeba podać dane takie jak adres do wysyłki czy nr telefonu. Po 2 to cenię sobie wygodę i zamawiam wiele rzeczy przez internet, a jeśli jeszcze mogę dostać darmową próbkę, która nic mnie nie kosztuje, to tym bardziej zamówię. A jak chcę kupić, to sobie zawsze mogę pójść do sklepu i kupić jeśli próbka mi się spodoba. A co do danych osobowych, to chronić należy przede wszystkim PESEL, bo jego nie zmienisz, a nr telefonu czy nawet adres zawsze można zmienić i nie są to żadne dane wrażliwe, których miałbym się bać podać w celu wysłania przesyłki.

Dawidero

Perfum?

Grzes2505

​to współczuję . Jak chcę sprawdzić perfum to idę do sklepu ,sprawdzam i kupuję . Ale widać można i sprzedać swoje dane za kroplę podróbki ;)

Dyskusje