Niestety, ten kupon już wygasł
Amazon IT kupon 4€ MWZ 50€
459° Zakończono

Amazon IT kupon 4€ MWZ 50€

Amazon promocje
18
sty 19. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kup po raz pierwszy kartę podarunkową o wartości 50€ i otrzymaj kupon rabatowy o wartości 4€

Krok 1 :

kliknij przycisk „ Clicca qui per applicare la promozione” aby wziąć udział w promocji

352679-KRnum.jpg

<<<<<<>>>>>>>

352679-hZXQc.jpg


Krok 2:

kup jeden lub więcej bonów upominkowych o wartości co najmniej 50 € w ramach tego samego zamówienia

352679-NpiRQ.jpg

Krok 3:

kup przedmioty „sprzedane i wysłane przez amazon”

352679-uBhkH.jpg


Krok 4:

kupon rabatowy jest automatycznie stosowany do zamówienia i jest widoczny po dokonaniu płatności

352679-bc2bb.jpg

Warunki promocji
1. Promocja ważna od 10:00 4 stycznia 2021 do 23:59 31 marca 2021.
2. Aby skorzystać z promocji, należy kliknąć przycisk „Clicca qui per applicare la promozione”, aby zastosować promocję” przed przystąpieniem do zamawiania bonów upominkowych.
3. Klienci, którzy złożyli zamówienia na jeden lub więcej bonów upominkowych w ciągu ostatnich 36 miesięcy, nie kwalifikują się do promocji.
4. Aby zakwalifikować się do promocji, musisz mieć konto Amazon.co.uk aktywne przez co najmniej 12 miesięcy i złożyć co najmniej jedno zamówienie z tego konta w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
5. W przypadku zakupu kilku Voucherów Podarunkowych, aby osiągnąć próg 50 € należy je zakupić przy jednym zamówieniu. Nie ma możliwości zakupu kuponów podarunkowych różnych typów przy tym samym zamówieniu (np. Kuponu podarunkowego pocztą e-mail i kuponu podarunkowego do wydrukowania).
6. Kupon rabatowy o wartości 4 € zostanie automatycznie zastosowany na Twoim koncie w ciągu 48 godzin od wysłania Voucherów podarunkowych w bilecie lub pudełku upominkowym lub po wysłaniu e-maila z potwierdzeniem zamówienia, aby Kupony podarunkowe zostały wydrukowane i wysłane. e-mailem.
7. Promocja ograniczona do jednego zamówienia i jednego konta. W przypadku zamówienia bonów upominkowych o wartości powyżej 50 EUR przyznany zostanie tylko jeden kupon rabatowy o wartości 4 EUR.
8. Aby skorzystać z kuponu rabatowego, należy wyłączyć tryb zakupu 1-kliknięciem, jeśli jest aktywny.
9. Kupon rabatowy można wykorzystać do 23:59 29 czerwca 2021 r. W przypadku zamówień złożonych na Amazon.it. Nie obejmuje treści cyfrowych, książek, czytników Kindle i tabletów Fire, żywności dla niemowląt, kart podarunkowych, ofert Amazon Warehouse oraz produktów sprzedawanych przez strony trzecie na platformie Marketplace.
10. W przypadku częściowego wykorzystania kuponu rabatowego, pozostały kredyt można wykorzystać na dalsze zakupy kwalifikujących się produktów na Amazon.co.uk przed upływem wskazanej powyżej daty ważności. W przypadku choćby częściowego anulowania zamówienia przez klienta lub zwrotu jednego z artykułów promocyjnych, Amazon zastrzega sobie prawo do wstrzymania kwoty równej rabatowi otrzymanemu ze zwrotu.
11. Kuponu rabatowego nie można łączyć z innymi promocjami na zakupione produkty, nie można go przekazać osobom trzecim ani wymienić na gotówkę.
12. Kupon rabatowy nie podlega zwrotowi ani nie może zostać ponownie wykorzystany w przypadku zwrotu lub anulowania zamówienia złożonego z wykorzystaniem kuponu.
13. Amazon zastrzega sobie prawo do zawieszenia, modyfikacji lub zakończenia tej promocji w dowolnym momencie.

14. Obowiązują ogólne warunki użytkowania i sprzedaży Amazon.it, warunki korzystania z Kart Podarunkowych Amazon.co.uk oraz warunki korzystania z Kuponów Rabatowych Amazon.co.uk.
Aktualizacje społecznościowe
18 Komentarzy
Prześlij Komentarz