Aliexpress - Ugreen
286°Zakończono

Aliexpress - Ugreen

515
lis 12. 2017
Kupon sklepu Ugreen na Aliexpress: -22 USD przy zakupach za 28 USD.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
_MarSs_lis 12. 2017

No i teraz kac moralny. Z jednej strony miała być super okazja, ale z d …No i teraz kac moralny. Z jednej strony miała być super okazja, ale z drugiej strony, jak ma mieć kobita problem i płakać do końca życia (100k $, to u nas majątek, a w Chinach - strach pomyśleć), to trzeba jednak anulować... Z bólem cebuli.

Chyba nie robiłeś zbyt wielu cebul. Każdy chińczyk przy zamówieniu za centa pisze o chorobie/pożarze/klęsce ekologicznej byleby anulować.
Hyhy, teraz nagle wszyscy pepperowicze okazują się tacy wyrozumiali... A jak w polskim sklepie się ktoś pomyli i wstawi błędną cenę to będą walczyć do upadłego żeby tylko wysłali w tej cenie i wieszać psy na firmie jak anulują zamówienia. LOL.
U mnie jedno wysłali zakup za (120zł)na drugie dostałem prośbę o anulowanie (kasy zapłaciłem 27zł) i anulowałem dla świętego spokoju. Jak dla mnie jest to lipa bo jeśli to faktycznie błąd pracownika to i tak wyleci, przykre ale co poradzić, każdy ma swój rozum i zrobi jak uważa. Swoją drogą jak się zastanowić to tu mamy dramat jednego człowieka a gdzie reszta co pracuje za miskę ryżu czy zamiast do szkoły pracuje po 16h na dobę. W tej sytuacji zwrócili się personalnie i wszystkich wzięło współczucie (mnie też) a za chwilę znów znajdziemy mega cebule i kupimy np. kabelek za 0,1$ który produkowała 11letnia dziewczynka i będziemy zadowoleni. Dziwne to wszystko
@aks@PaweNowak@_MarSs_@wojusek
Dylemat w tej kwestii jest bardzo prosty - trzeba być człowiekiem a nie ścierką. Dzisiaj ona Nas prosi, a jutro my będziemy na jej miejscu. Karma ma krótkie nogi. Bez wahania anuluje (już anulowałem) tak samo ja Wy :-)
Edytowane przez: "JOHN.WICK" lis 12. 2017
515 Komentarzy
Dzięks, co kupić?:)
No właśnie sklep ma rzeczy ok
Domellis 12. 2017

Dzięks, co kupić?:)

Cebulę
ALE KUPON !1!1!1
Ceny podwyższone
Sprzętu od groma :-) a już złożyłem zamówienie za 30$ - 22$ kuponem. Ciekawe jak się zachowa UGREEN, bo to porządna chińska marka niczym sam Xiaomi.
Polecacie coś ciekawego od nich za ten kupon?
Dzięki Przypisany teraz trzeba zrobić zakupy
Właśnie miałem od nich robić zakupy. Kable mają spoko, te różne adaptery na USB też.
Majstry, co się opłaca kupić?
Edytowane przez: "labik" lis 12. 2017
L3AD3Rlis 12. 2017

Ceny podwyższonei to nieźle. Pokrowieć na powerbank 2 dolary wtyk kątowy hdmi 6x droższy niż na GB
Edytowane przez: "gum68" lis 12. 2017
Kabelków jak na zakupoholika mam od groma ale na ładowarkę z kilkoma gniazdami czaiłem się od dawna do tego dobrałem dongla bt na usb i kupon wszedł
Krzychu007lis 12. 2017

Polecacie coś ciekawego od nich za ten kupon?Masz tam wszystko, co duża zapragnie :-) Power Banki, ładowarki, kabelki, obudowy zewnętrzne na dyski 2.5-3.5" - zrób sobie dużo paczkę różności na 28$ albo jeden porządny sprzęt.
A co konkretnie potrzebujesz?
Nic ciekawego nie widzę, chyba że akcesoria do iPhone.
Za pewne pomyłka, miało być 2$ przy 28$
JakubKozaklis 12. 2017

Nic ciekawego nie widzę, chyba że akcesoria do iPhone.Chyba sobie jaja robisz, że nic nie widzisz ciekawego w ofercie Ungreena chłopie od groma tego oni mają - fakt szkła hartowanego za 50 centów u nich nie kupisz.
Na głównej stronie widnieje kupon 2$ przy 28$ za pewne w kuponach źle wpisali
O nie, jeszcze więcej kabelków po wczoraj Zabije mnie moja jak zobaczy że mogę naładować 10 telefonów jednocześnie xd
Avatar
Usunięty39728
JOHN.WICKlis 12. 2017

Masz tam wszystko, co duża zapragnie :-) Power Banki, ładowarki, kabelki, o …Masz tam wszystko, co duża zapragnie :-) Power Banki, ładowarki, kabelki, obudowy zewnętrzne na dyski 2.5-3.5" - zrób sobie dużo paczkę różności na 28$ albo jeden porządny sprzęt. A co konkretnie potrzebujesz?


To może ja poproszę jakąś propozycję. Od jakiegoś czasu szukam dobrej ładowarki do samochodu (cały czas czekam na tą Xiaomi z podświetleniem do dołu). Zastanawiam się też nad jakąś mocniejszą ładowarką (QC) z odpowiednim przewodem USB.
Ja wrzuciłem sobie HDMI 2.0 8M, i przedłużacz USB 3.0 ;] i wyszło 28$.16$ ;]
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst