AGD z SUPER RABATEM! Nawet 1100 zł TANIEJ!
-279°Zakończono

AGD z SUPER RABATEM! Nawet 1100 zł TANIEJ!

16
sie 5.
Wchodząc na stronę Użyj kodu rabatowego ME18H02-AGD i zyskaj ekstra rabat NAWET 1100 zł przy zakupie min. dwóch wybranych produktów AGD:50 zł RABATU przy zakupie min. dwóch wybranych produktów AGD za min. 1000 zł,
150 zł RABATU przy zakupie min. dwóch wybranych produktów AGD za min. 2500 zł,
250 zł RABATU przy zakupie min. dwóch wybranych produktów AGD za min. 3500 zł,
350 zł RABATU przy zakupie min. dwóch wybranych produktów AGD za min. 4500 zł,
550 zł RABATU przy zakupie min. dwóch wybranych produktów AGD za min. 6000 zł,
1000 zł RABATU przy zakupie min. dwóch wybranych produktów AGD za min. 10 000 zł,
1100 zł RABATU przy zakupie min. dwóch wybranych produktów AGD za min. 12 000 zł.
Promocja dotyczy wybranych produktów AGD oznaczonych zawieszką.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Minus dla tego sklepu, nawet nie czytałem na co te rabaty...
Potwierdzam to co mowi Okik NIE ZNAJDZIECIE SKLEPU W KTORYM JEST GORSZA OBSLUGA GORSZY BURDEL NIZ U NICH , TO POPROSTU MASAKRA -NA LODOWKE CZEKALEM MIESIAC,A WYDZWANIASZ KOMPLETNA NIEKOMPETENCJA -NIKT NIC NIE WIE,TA FIRMA TO SIE NADAJE ALE DO ZAMKNIECIA!!!!!
16 Komentarzy
Minus dla tego sklepu, nawet nie czytałem na co te rabaty...
okiksie 5.

Minus dla tego sklepu, nawet nie czytałem na co te rabaty...


pamiętaj, że "codziennie niskie ceny w Media Expert"
Potwierdzam to co mowi Okik NIE ZNAJDZIECIE SKLEPU W KTORYM JEST GORSZA OBSLUGA GORSZY BURDEL NIZ U NICH , TO POPROSTU MASAKRA -NA LODOWKE CZEKALEM MIESIAC,A WYDZWANIASZ KOMPLETNA NIEKOMPETENCJA -NIKT NIC NIE WIE,TA FIRMA TO SIE NADAJE ALE DO ZAMKNIECIA!!!!!
Ciagle czekam az wlacza te niskie ceny
ta promocja, to rozszerzenie poprzedniej, ale przez to jest równie denna, jeśli nawet nie bardziej...
Właśnie urządzam kuchnie a i tak mam upatrzone artykuły w tym sklepie, a tu jeszcze 1100 zł wpadnie. Dzięki, leci plus.
max 5% i to niecałe - no zaszaleli
A to ten sklep co cały rok ma wielką wyprzedaż.
Przemek_Migusie 5.

Właśnie urządzam kuchnie a i tak mam upatrzone artykuły w tym sklepie, a tu …Właśnie urządzam kuchnie a i tak mam upatrzone artykuły w tym sklepie, a tu jeszcze 1100 zł wpadnie. Dzięki, leci plus.


Nie ma to jak pracownik chwalący własną firmę
Nie taka zła promocja, pomijając niekompetencje pracowników, absurdalne zasady i nie zawsze ciekawe promocje, to porównując ceny w innych sklepach, a ostatnio prawie w każdym są podobne na niektóre artykuły jak to ktoś już napisał, przy remoncie i wymianę starego sprzętu na nowy, można zaoszczędzić całkiem ładną kwotę na chociażby coś jeszcze do domu. Logicznym jest to, że jeśli cena jest taka sama lub bardzo podobna, to jednak media expert wygrywa z tą promocją.
Należy też przypomnieć jak pakują towary ze swojego e-sklepu. Małe przedmioty np. części komputerowe lądują w zwykłej folii kurierskiej bez żadnego zabezpieczenia. Tak przysłali mi np. dysk...
numereksie 5.

Należy też przypomnieć jak pakują towary ze swojego e-sklepu. Małe prze …Należy też przypomnieć jak pakują towary ze swojego e-sklepu. Małe przedmioty np. części komputerowe lądują w zwykłej folii kurierskiej bez żadnego zabezpieczenia. Tak przysłali mi np. dysk...


A co chciałeś? Kartonowe pudło? Dysk nie jest elementem który łatwo zepsuje się nieużywany
kirtashsie 5.

A co chciałeś? Kartonowe pudło? Dysk nie jest elementem który łatwo zeps …A co chciałeś? Kartonowe pudło? Dysk nie jest elementem który łatwo zepsuje się nieużywanyNa pewno nie mozna chwalić takiego pakowania. emag, komputronik, xkom czy morele jakoś potrafią sensownie zabezpieczyć przesyłki. Dysk (HDD) to jedno z takich urządzeń które nie lubi wstrząsów. Z zewnątrz nic mu nie będzie, ale szybciej padnie. Teoretycznie powinien wytrzymać ale wiadomo jak jest.
Edytowane przez: "numerek" sie 5.
kirtashsie 5.

A co chciałeś? Kartonowe pudło? Dysk nie jest elementem który łatwo zeps …A co chciałeś? Kartonowe pudło? Dysk nie jest elementem który łatwo zepsuje się nieużywany


Mi z morele.net przysłali dysk ssd w kartonie wypełnionym folia dmuchaną
antichristsie 5.

Nie taka zła promocja, pomijając niekompetencje pracowników, absurdalne za …Nie taka zła promocja, pomijając niekompetencje pracowników, absurdalne zasady i nie zawsze ciekawe promocje, to porównując ceny w innych sklepach, a ostatnio prawie w każdym są podobne na niektóre artykuły jak to ktoś już napisał, przy remoncie i wymianę starego sprzętu na nowy, można zaoszczędzić całkiem ładną kwotę na chociażby coś jeszcze do domu. Logicznym jest to, że jeśli cena jest taka sama lub bardzo podobna, to jednak media expert wygrywa z tą promocją.


Absurdalne zasady? Nie znam media expert, szczerze ciekaw jestem. Przyznam ze lubie mediamarkt - naprawili mi lata temu telewizor poza gwarancja za darmo. .
Edytowane przez: "euwil" sie 5.
Oni mają chyba najgorsze wałki ze wszystkich, te ich codzienne ostatnie dni rabatu... Aż się odechciewa
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst