Ładowarka BlitzWolf® BW-S7 QC3.0 40W 5 USB za 19.19$
283°Zakończono

Ładowarka BlitzWolf® BW-S7 QC3.0 40W 5 USB za 19.19$

15
maj 11. 2017

43734-U7uiG.jpg43734-mRokT.jpg
Kupon ważny do 31.05.2017

Ładowarka z 1 portem QC3.0

Specyfikacja na stronie.Nie ma sensu wrzucać.
Przy obecnym kursie $ wg. mojej apki w telefonie wychodzi ok 73.37 zł
Płaciłem przez Paypal , darmowa wysyłka do PL i wtyczka EU.
Wg. mnie okazja warta uwagi.
Może komuś się przyda.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

15 Komentarzy
dobra okazja. Jakieś 2,5 tygodnia temu kupiłem na ali za 83 - 5,50 za cashback więc tutaj spoko cena.
Dzięki kupione wyszło 85 pln
Szukam jakiejś dobrej ładowarki sieciowej USB z dwoma wyjściami w dobrej cenie. Może ktoś coś polecić?
palermosmaj 11. 2017

Szukam jakiejś dobrej ładowarki sieciowej USB z dwoma wyjściami w dobrej ce …Szukam jakiejś dobrej ładowarki sieciowej USB z dwoma wyjściami w dobrej cenie. Może ktoś coś polecić?ikea.com/pl/…91/
za te pieniądze chyba krzywdy nie ma
Wkleję to co napisałem przed chwilą pod podobną ofertą:

A ja polecam sprzęt firmy FONKEN, który jest na Ali sporo tańszy od konkurencji. Kupiłem pięcioportową ładowarkę na kablu wspierającą technologię QC3.0 oraz ich firmowe kable i pod miernikiem parametry prądowe wyglądają bardzo fajnie. Na przykład, mój Mi5 jest ładowany prądem 2.5A bez żadnych odchyleń.
musiolekmaj 11. 2017

Wkleję to co napisałem przed chwilą pod podobną ofertą:A ja polecam sprzęt …Wkleję to co napisałem przed chwilą pod podobną ofertą:A ja polecam sprzęt firmy FONKEN, który jest na Ali sporo tańszy od konkurencji. Kupiłem pięcioportową ładowarkę na kablu wspierającą technologię QC3.0 oraz ich firmowe kable i pod miernikiem parametry prądowe wyglądają bardzo fajnie. Na przykład, mój Mi5 jest ładowany prądem 2.5A bez żadnych odchyleń.

Cieszę się, że jesteś zadowolony ze swojego zakupu :-) Pozdrawiam :-)
Ta ładowarka była na BG w tej cenie bez zadnych kuponów. Poza tym na ali też ją cały czas obniżają do tej ceny.
lokumaj 12. 2017

Ta ładowarka była na BG w tej cenie bez zadnych kuponów. Poza tym na ali te …Ta ładowarka była na BG w tej cenie bez zadnych kuponów. Poza tym na ali też ją cały czas obniżają do tej ceny.

Szkoda, że nie wrzuciłeś wcześniej takiej oferty, może szybciej bym już miał tą ładowarkę za dobrą kasę :-) I nie tylko ja. Pozdrawiam :-)
Dzięki kupione !
Taka cena pojawia się co kilka tygodni, nie widziałem sensu wrzucania tego. Jak spadnie poniżej 15 dolcow to wrzuce i chetnie sam kupie Btw. jak Wam przyjdzie, dajcie znać czy "świszczy" tak samo jak wersja bez QC.
W tej cenie lepiej kupić crdc albo aukey które mają 55W mocy. Ta ma ledwo 40W i do tego 18W jest na stałe przydzielone do portu QC3.0 a na pozostałe 4 porty zostaje ledwo 22W mocy. 2A*5V=10W więc realnie tylko dwa porty z tych 4 dadzą pełna moc ładowania a pozostałe 2 praktycznie będą bezużyteczne
SebastianChojnackimaj 13. 2017

W tej cenie lepiej kupić crdc albo aukey które mają 55W mocy. Ta ma ledwo …W tej cenie lepiej kupić crdc albo aukey które mają 55W mocy. Ta ma ledwo 40W i do tego 18W jest na stałe przydzielone do portu QC3.0 a na pozostałe 4 porty zostaje ledwo 22W mocy. 2A*5V=10W więc realnie tylko dwa porty z tych 4 dadzą pełna moc ładowania a pozostałe 2 praktycznie będą bezużyteczne

Nie będę się spierał. Każdy sam oceni czy jest ten sprzęt mu potrzebny czy nie. Z drugiej strony rzadko kiedy każdy z nas ładuje od razu 5 smartphonów w tym samym czasie (nie piszę że nigdy).Przeważnie jest zegarek, telefon, papieros elektroniczny tablet za jednym zamachem. Z tym że akurat zegarki nie potrzebują takiej mocy ładowania .
Każdy ma łeb na karku i wybierze co będzie dla niego najlepsze, jest tego w cholere więc jest w czym wybierać :-)
Pozdrawiam!
Jeszcze przez 1.5h niecale 2 bucksy drożej na ali:
aliexpress.com/ite…1Ir
Jest też kupon w sklepie obniżający o jeszcze jednego dolca więc wyjdzie prawie tak samo.
Danielo71maj 13. 2017

Nie będę się spierał. Każdy sam oceni czy jest ten sprzęt mu potrzebny czy …Nie będę się spierał. Każdy sam oceni czy jest ten sprzęt mu potrzebny czy nie. Z drugiej strony rzadko kiedy każdy z nas ładuje od razu 5 smartphonów w tym samym czasie (nie piszę że nigdy).Przeważnie jest zegarek, telefon, papieros elektroniczny tablet za jednym zamachem. Z tym że akurat zegarki nie potrzebują takiej mocy ładowania . Każdy ma łeb na karku i wybierze co będzie dla niego najlepsze, jest tego w cholere więc jest w czym wybierać :-) Pozdrawiam!

No jasne, że każdy powinien wybierać pod swoje potrzeby. Ja zwykle używam tego na wyjazdach i z reguły zawsze jest wojna o wolne gniazdko więc tego typu zabawka załatwia sprawę
Doszła już do mnie paczka z Banggood z tą ładowarką. Sprawdziłem i po podpięciu urządzeń do ładowania na wszystkich portach nic w moim egzemplarzu nie piszczy :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst