7% lub 10% zwrotu za zakupy w Carrefour @ Visa Oferty
116°Zakończono

7% lub 10% zwrotu za zakupy w Carrefour @ Visa Oferty

8
sty 15. 2016
W serwisie Visa Oferty pojawił się zwrot 7% (u niektórych użytkowników 10%) za zakupy w sklepie Carrefour za minimum 60 zł.

Maksymalna kwota zwrotu wynosi 50zł. Oferta ważna tylko w sklepach stacjonarnych, z wyłączeniem sieci Carrefour Express oraz stacji benzynowych Carrefour. Z oferty można skorzystać tylko raz. Oferta nie dotyczy zakupu: wyrobów tytoniowych (w tym, papierosów oraz rekwizytów tytoniowych i produktów imitujących wyroby lub rekwizyty tytoniowe oraz symbole związanych z używaniem tytoniu); alkoholu (w tym towarów, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego z wyłączeniem piwa); doładowań energetycznych i telefonicznych; produktów początkowego żywienia niemowląt; produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. płatności w ramach usługi Carrefour „Moje Rachunki”; zakupu polis ubezpieczeniowych, kuponów Lotto, wypłaty gotówki w ramach usługi Carrefour „Cashback”.

Należy zapłacić kartą Visa zarejestrowaną w serwisie. Promocja ważna do 28.01.2016.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Ta oferta jest niedostępna. Mogła wygasnąć lub nie ma zastosowania z Twoją kartą.
ntrsty 15. 2016

Ta oferta jest niedostępna. Mogła wygasnąć lub nie ma zastosowania z Twoją …Ta oferta jest niedostępna. Mogła wygasnąć lub nie ma zastosowania z Twoją kartą.u mnie to samo
Autor
U mnie w aplikacji wygląda to tak:
28374-IOeeG.jpg
28377-GlxeM.jpg
Ja też mam ofertę z 10% zwrotem. Oferty są podobno indyywidualne więc sami sprawdźcie swoje.
U mnie jest 7%, ale nie widzę nigdzie opcji aktywacji. Mam rozumieć że VISA sama sprawdza czy są takie transakcje?
pisze że nie można kupować określonych rzeczy,ale pytanie skąd mają wiedzieć że na paragonie mam fajki czy piwo...albo kupie prawie wszystko dozwolone ale piwko do tego to nie naliczy zwrotu????
U mnie 3% zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 50 zł - tylko że ja już skorzystałem z takiego 3% zwrotu 9 stycznia - więc w moim przypadku tylko ponowiona oferta.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy