5x10 zł za zapis do newslettera @ Woblink
98°Zakończono

5x10 zł za zapis do newslettera @ Woblink

8
sty 23. 2018
Zapisując się do newslettera Woblink otrzymamy 50 zł w kodach na dowolne e-booki. Dokładniej będzie to 5 kodów po 10 zł przy MWZ 24,90 zł każdy.

Kody o łącznej wartości 50 zł (5 kodów po 10 zł) ważne są przez 45 dni od momentu ich otrzymania, obniżają ceny wybranych książek o 10 zł do ceny nie niższej niż 14,90 zł (czyli przed użyciem kodu musi być min. 24,90 zł w koszyku) i nie dotyczą książek objętych innymi promocjami.
Aktualizacje społecznościowe
Woblink kodyWoblink Okazje

Grupy

8 Komentarzy
Czy to nie było czasami zawsze?
moniaksty 23. 2018

Czy to nie było czasami zawsze?


Nie jest to nowa promocja na Woblinku. Ale nie ma na pepperze. Szkoda, żeby ktoś przegapił.
Plus za promocję, bo zniżka jest naprawdę duża.
Korzystałem z apki, kiedy była ta akcja z darmowymi książkami. No... niezbyt mi przypadła do gustu. Problemy z synchronizacją i pobieraniem, "gubienie" książek i zakładek. Stwierdziłem, że nie ma po co wracać. Niestety
JimmyDsty 23. 2018

Plus za promocję, bo zniżka jest naprawdę duża.Korzystałem z apki, kiedy by …Plus za promocję, bo zniżka jest naprawdę duża.Korzystałem z apki, kiedy była ta akcja z darmowymi książkami. No... niezbyt mi przypadła do gustu. Problemy z synchronizacją i pobieraniem, "gubienie" książek i zakładek. Stwierdziłem, że nie ma po co wracać. Niestety


Nie wiem, jaką mają apkę, bo w tej księgarni kupujesz normalne ebooki w epub i mobi. Więc czytać możesz w czym chcesz. Także na Kindle.
Tylko e-booki? Audiobooki są poza promocją?
DoReMisty 23. 2018

Nie jest to nowa promocja na Woblinku. Ale nie ma na pepperze. Szkoda, …Nie jest to nowa promocja na Woblinku. Ale nie ma na pepperze. Szkoda, żeby ktoś przegapił.


Lecz z 3 miesiące temu też chciałem kupić e-booki lecz wolę coś materialnego i akurat ta promocja była. No nic + dla ciebie bo wystawiles to na pepperku gdzie ja myślałem że to dawno było.
Gupi ja
sireplamasty 23. 2018

Tylko e-booki? Audiobooki są poza promocją?


Te kody obniżają wartość max chyba do 14.99 jak dobrze mowie i na wszystko działają.
Dają 10 taniej od ceny rzeczywistej i wydaje mi się że na wszystko jak masz kod
sireplamasty 23. 2018

Tylko e-booki? Audiobooki są poza promocją?


Napisane jest "na dowolne ebooki"... Nie sprawdzałem niestety czy audiobooki też.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst