50zł na pierwszy przejazd dla nowych klientów @ UBER
494°Zakończono

50zł na pierwszy przejazd dla nowych klientów @ UBER

16
maj 22. 2017
Kod na darmowy przejazd do kwoty 50zł, ważny dla nowych klientów do 31 lipca 2017.

Jeśli nasz przejazd jest droższy, różnicę dopłacamy kartą płatniczą.
Aktualizacje społecznościowe
UBER kuponUBER Okazje

Grupy

16 Komentarzy
To lubię kupuje starter za 5 zł, rejestruje nowe konto i jadę za łączna kwotę 5 zł i tak można robić w kółko
Widmomaj 22. 2017

To lubię kupuje starter za 5 zł, rejestruje nowe konto i jadę za łą …To lubię kupuje starter za 5 zł, rejestruje nowe konto i jadę za łączna kwotę 5 zł i tak można robić w kółko


Masz nawet startery za darmo, przyjdą Ci do domu czy biura, i jeszcze kurier zarejestruje albo zarejestrujesz na swoje dotychczasowe dane jeżeli już je mają, i z głowy.
A co z danymi karty kredytowej?
Widmomaj 22. 2017

To lubię kupuje starter za 5 zł, rejestruje nowe konto i jadę za łą …To lubię kupuje starter za 5 zł, rejestruje nowe konto i jadę za łączna kwotę 5 zł i tak można robić w kółko
Tacy właśnie ludzie kradną osprzęt do napraw rowerów który jest udostępniany przez miasto dla rowerzystów (nie pomaga nawet to że jest na linkach właśnie po ot zeby ktoś tego nie skubnął).


Jak mi wstyd za ten robacki naród ...
Wind.Walkermaj 22. 2017

Tacy właśnie ludzie kradną osprzęt do napraw rowerów który jest udost …Tacy właśnie ludzie kradną osprzęt do napraw rowerów który jest udostępniany przez miasto dla rowerzystów (nie pomaga nawet to że jest na linkach właśnie po ot zeby ktoś tego nie skubnął).Jak mi wstyd za ten robacki naród ...


Uspokój się lepiej z tymi swoimi wstydami. To, że Uber niezbyt uczciwie zwiększa zyski na braku licencji swoich kierowców i nie płaceniu w Polsce podatków to już dobrze?
Znasz określenie optymalizacja podatkowa? To eufemistyczne określenie dla takich właśnie praktyk jak powyżej, czyli szukanie luk w prawie lub regulaminie lub systemie i wykorzystywanie do zmniejszenie kosztów.
TheShineBoxmaj 22. 2017

Uspokój się lepiej z tymi swoimi wstydami. To, że Uber niezbyt uczciwie zw …Uspokój się lepiej z tymi swoimi wstydami. To, że Uber niezbyt uczciwie zwiększa zyski na braku licencji swoich kierowców i nie płaceniu w Polsce podatków to już dobrze?Znasz określenie optymalizacja podatkowa? To eufemistyczne określenie dla takich właśnie praktyk jak powyżej, czyli szukanie luk w prawie lub regulaminie lub systemie i wykorzystywanie do zmniejszenie kosztów.Jasne że to nie jest dobrze ale myślisz że korzystając z ich usług pomagasz kierowcom którzy pracują legalnie na licencji? Nawet jeżeli korzystasz z kuponów to i tak traci na tym uczciwy przewoźnik, Uber co prawda też, ale do inna kwestia


Chodzi mi o cebulackie wręcz okradanie kogoś kto oferuje taką promocję To trochę ludzie pokroju tych co w Lidlu oddawali puste opakowania po mięsie Lidla i żądali zwrotu kasy gdy obowiązywała taka promocja

Niemiec jak to usłyszał to pewnie pękał ze śmiechu po czym płakał z żalu nad tym narodem I promocję wycofali, założę się że drugi raz już się taka nie pojawi z racji że już się poznali na dzikich ludach
To darmowe 50zł czy 5zł?Bo jest różnica:)
TheShineBoxmaj 22. 2017

Uspokój się lepiej z tymi swoimi wstydami. To, że Uber niezbyt uczciwie zw …Uspokój się lepiej z tymi swoimi wstydami. To, że Uber niezbyt uczciwie zwiększa zyski na braku licencji swoich kierowców i nie płaceniu w Polsce podatków to już dobrze?Znasz określenie optymalizacja podatkowa? To eufemistyczne określenie dla takich właśnie praktyk jak powyżej, czyli szukanie luk w prawie lub regulaminie lub systemie i wykorzystywanie do zmniejszenie kosztów.


przecież nie chodzi o UBER'a tylko o Ciebie.
Uber może być i fajansiarski na max, ale robi to na swoje konto.


Pete67maj 22. 2017

przecież nie chodzi o UBER'a tylko o Ciebie.Uber może być i fajansiarski na …przecież nie chodzi o UBER'a tylko o Ciebie.Uber może być i fajansiarski na max, ale robi to na swoje konto.


Możesz bardziej wykrystalizować o co chodzi w Twoim komentarzu? Bo chyba wiem, ale nie do końca jestem przekonany.
Wind.Walkermaj 22. 2017

Jasne że to nie jest dobrze ale myślisz że korzystając z ich usług poma …Jasne że to nie jest dobrze ale myślisz że korzystając z ich usług pomagasz kierowcom którzy pracują legalnie na licencji? Nawet jeżeli korzystasz z kuponów to i tak traci na tym uczciwy przewoźnik, Uber co prawda też, ale do inna kwestia Chodzi mi o cebulackie wręcz okradanie kogoś kto oferuje taką promocję To trochę ludzie pokroju tych co w Lidlu oddawali puste opakowania po mięsie Lidla i żądali zwrotu kasy gdy obowiązywała taka promocja Niemiec jak to usłyszał to pewnie pękał ze śmiechu po czym płakał z żalu nad tym narodem I promocję wycofali, założę się że drugi raz już się taka nie pojawi z racji że już się poznali na dzikich ludach


niemiec płacze tylko za swoim autem które sprzedał za grosze....
Pete67maj 22. 2017

niemiec płacze tylko za swoim autem które sprzedał za grosze....Ale czemu miałby płakać skoro sprzedaje żeby kupić nową furę?
ze śmiechu
TheShineBoxmaj 22. 2017

To, że Uber niezbyt uczciwie zwiększa zyski na braku licencji swoich k …To, że Uber niezbyt uczciwie zwiększa zyski na braku licencji swoich kierowców i nie płaceniu w Polsce podatków to już dobrze?


jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatków nie płaci?
20cmMiesamaj 23. 2017

jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatkó …jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatków nie płaci?

A co to za różnica ? Mamy wolny rynek ty jesteś klientem i idziesz tam gdzie taniej proste... Tak działa wolny rynek...
Właśnie skorzystałem i mam 50zł do 31.08.
20cmMiesamaj 23. 2017

jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatkó …jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatków nie płaci?


Wszyscy płacą jak trzeba i to nieporównywalnie większe podatki niż taxi. Bo pełny VAT a za taxi jest obniżony. Nie masz co wierzyć w bajki złotów.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst