50€/~216zł rabatu przy zakupie filmów na DVD/Blu-Ray za minimum 100€ @ Amazon (FR)
391°Zakończono

50€/~216zł rabatu przy zakupie filmów na DVD/Blu-Ray za minimum 100€ @ Amazon (FR)

16
lip 9. 2018
We francuskim Amazonie powraca promocja z rabatem 50€ przy zakupie filmów na DVD oraz Blu-Ray za minimum 100€.

Promocją objęte są wszystkie tytuły w linku "idź do okazji" - to ponad 3700 tytułów.

Koszt dostawy do Polski to niecałe 5€ (około 21,50zł).

Możemy ustawić filtrowanie tytułów na te wydania które mają polskie napisy - z menu po lewej w opcji Sous-titres zaznaczamy Polonais.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon promocjeAmazon Okazje

Grupy

16 Komentarzy
W DE troche inaczej - kupujesz 5 płacisz za 3
amazon.de/b/r…266
Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej jakosci?
Pawianlip 9. 2018

Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej …Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej jakosci?


Dziwię się, że jeszcze Ci ktos nie napisał, że wtedy zawsze taki np. Netflix Ci może usunąć jakiś film i inne takie dyrdymały. Chyba zawsze się znają ludzie, którzy jak nie mają czegoś fizycznie, na zawsze, to tak jakby w ogóle nie mieli
Pawianlip 9. 2018

Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej …Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej jakosci?Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy netfixową jakością a uhd blueray to faktycznie dla ciebie nie ma sensu.
Pawianlip 9. 2018

Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej …Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej jakosci?Ja się dziwie, że ktokolwiek chce oglądać film więcej niż raz. I jeszcze płaci 100zł za płytkę która leży i zbiera kurz, tzw. przyda się/ładnie wygląda i w przeciągu 5lat nigdy po nią nie sięga.
To samo możesz powiedzieć o książkach, niektórzy poprostu to lubią. Ponadto wyjątkowo dobre filmy możemy oglądać wiele razy. Ponadto zawsze można sprzedać to jeszcze na plus wyjdziesz.

Co do okazji to brak uhd niestety a bym zamówił z 5
Czego używacie do odtwarzania Blu-Ray i jak radzicie sobie z dodatkowymi napisami, jeżeli nie ma pl na płycie?
koza22lip 9. 2018

Ja się dziwie, że ktokolwiek chce oglądać film więcej niż raz. I jeszcze pł …Ja się dziwie, że ktokolwiek chce oglądać film więcej niż raz. I jeszcze płaci 100zł za płytkę która leży i zbiera kurz, tzw. przyda się/ładnie wygląda i w przeciągu 5lat nigdy po nią nie sięga.


Są filmy do których się wraca i to nie raz. Czasem lepiej powtórzyć jakiś klasyk niż męczyć oko na słabej nowości.
Wajperlip 9. 2018

Czego używacie do odtwarzania Blu-Ray i jak radzicie sobie z dodatkowymi …Czego używacie do odtwarzania Blu-Ray i jak radzicie sobie z dodatkowymi napisami, jeżeli nie ma pl na płycie?Xbox x, albo PC. Najtaniej wychodzi. Minusy: brak Dolby vision.
Shulip 10. 2018

Xbox x, albo PC. Najtaniej wychodzi. Minusy: brak Dolby vision.Tylko Xbox X? Starsze nie mają możliwości podpiąć dodatkowych napisów? Na PC jakiś napęd polecasz?
Wajperlip 10. 2018

Tylko Xbox X? Starsze nie mają możliwości podpiąć dodatkowych napisów? Na P …Tylko Xbox X? Starsze nie mają możliwości podpiąć dodatkowych napisów? Na PC jakiś napęd polecasz?Mają ale x ma wszystko lepsze i za 1700 można go kupić wydaje się spoko ceną.

Na PC niestety nic nie polecę tylko pamiętaj że prócz napędu musisz mieć wmiarę świeżą kartę graficzną/procesor.
Wajperlip 10. 2018

Tylko Xbox X? Starsze nie mają możliwości podpiąć dodatkowych napisów? Na P …Tylko Xbox X? Starsze nie mają możliwości podpiąć dodatkowych napisów? Na PC jakiś napęd polecasz?
W żadnym Xboxie nie ma możliwości podpięcia zewnętrznych napisów. Albo Oppo, który ma taką możliwość (dla BD i UHD), albo tylko dla BD (bez UHD) PC z napędem i program do łamania zabezpieczeń, albo wtyczka do PowerDVD (nowe PowerDVD ma mieć taką funkcję wbudowaną).
kondziofflip 10. 2018

W żadnym Xboxie nie ma możliwości podpięcia zewnętrznych napisów. Albo Oppo …W żadnym Xboxie nie ma możliwości podpięcia zewnętrznych napisów. Albo Oppo, który ma taką możliwość (dla BD i UHD), albo tylko dla BD (bez UHD) PC z napędem i program do łamania zabezpieczeń, albo wtyczka do PowerDVD (nowe PowerDVD ma mieć taką funkcję wbudowaną).


Dzięki za info o PowerDVD. Ja natomiast słyszałem, że ma działać na VLC, ale na tej wersji na kompie chyba tylko.
Wajperlip 10. 2018

Dzięki za info o PowerDVD. Ja natomiast słyszałem, że ma działać na VLC, al …Dzięki za info o PowerDVD. Ja natomiast słyszałem, że ma działać na VLC, ale na tej wersji na kompie chyba tylko.


Tylko i wyłącznie przy użyciu programu zdejmujacego zabezpieczenia np. Any DVD jesteś w stanie odpalić płytę w normalnym programie (np. MPC czy wspomniane VLC) i dołączyć zewnętrzne napisy w czasie rzeczywistym. Oczywiście zawsze można zgrać płytkę i dograć sobie napisy, ale to już inna sprawa. Dobra opcją jest Oppo, ale to niestety droższa inwestycja
Shulip 9. 2018

Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy netfixową jakością a uhd blueray to fak …Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy netfixową jakością a uhd blueray to faktycznie dla ciebie nie ma sensu.

Różnicy między 4k a 2k?
Promocja działa też na 4K UHD blu-ray ?
Na 4K UHD jest teraz promka na amazon.it

amazon.it/gp/…_IT

5 wydań 4K UHD za 50 Euro

Płatna wysyłka

Po okładkach trzeba szukać co ma PL jezyk . Wyszukiwarka kuleje pokazuje jedną pozycje
Edytowane przez: "voodoo69" wrz 22. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst