50€/~216zł rabatu przy zakupie filmów na DVD/Blu-Ray za minimum 100€ @ Amazon (FR)
391°

50€/~216zł rabatu przy zakupie filmów na DVD/Blu-Ray za minimum 100€ @ Amazon (FR)

15
Obowiązuje do 30/09/2018lip 9.
We francuskim Amazonie powraca promocja z rabatem 50€ przy zakupie filmów na DVD oraz Blu-Ray za minimum 100€.

Promocją objęte są wszystkie tytuły w linku "idź do okazji" - to ponad 3700 tytułów.

Koszt dostawy do Polski to niecałe 5€ (około 21,50zł).

Możemy ustawić filtrowanie tytułów na te wydania które mają polskie napisy - z menu po lewej w opcji Sous-titres zaznaczamy Polonais.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon promocjeAmazon Okazje

Grupy

15 Komentarzy
W DE troche inaczej - kupujesz 5 płacisz za 3
amazon.de/b/r…266
Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej jakosci?
Pawianlip 9.

Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej …Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej jakosci?


Dziwię się, że jeszcze Ci ktos nie napisał, że wtedy zawsze taki np. Netflix Ci może usunąć jakiś film i inne takie dyrdymały. Chyba zawsze się znają ludzie, którzy jak nie mają czegoś fizycznie, na zawsze, to tak jakby w ogóle nie mieli
Pawianlip 9.

Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej …Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej jakosci?Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy netfixową jakością a uhd blueray to faktycznie dla ciebie nie ma sensu.
Pawianlip 9.

Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej …Ludzie jeszcze kupuja filmy na plytach w dobie natloku uslug VOD wysokiej jakosci?Ja się dziwie, że ktokolwiek chce oglądać film więcej niż raz. I jeszcze płaci 100zł za płytkę która leży i zbiera kurz, tzw. przyda się/ładnie wygląda i w przeciągu 5lat nigdy po nią nie sięga.
To samo możesz powiedzieć o książkach, niektórzy poprostu to lubią. Ponadto wyjątkowo dobre filmy możemy oglądać wiele razy. Ponadto zawsze można sprzedać to jeszcze na plus wyjdziesz.

Co do okazji to brak uhd niestety a bym zamówił z 5
Czego używacie do odtwarzania Blu-Ray i jak radzicie sobie z dodatkowymi napisami, jeżeli nie ma pl na płycie?
koza22lip 9.

Ja się dziwie, że ktokolwiek chce oglądać film więcej niż raz. I jeszcze pł …Ja się dziwie, że ktokolwiek chce oglądać film więcej niż raz. I jeszcze płaci 100zł za płytkę która leży i zbiera kurz, tzw. przyda się/ładnie wygląda i w przeciągu 5lat nigdy po nią nie sięga.


Są filmy do których się wraca i to nie raz. Czasem lepiej powtórzyć jakiś klasyk niż męczyć oko na słabej nowości.
Wajperlip 9.

Czego używacie do odtwarzania Blu-Ray i jak radzicie sobie z dodatkowymi …Czego używacie do odtwarzania Blu-Ray i jak radzicie sobie z dodatkowymi napisami, jeżeli nie ma pl na płycie?Xbox x, albo PC. Najtaniej wychodzi. Minusy: brak Dolby vision.
Shulip 10.

Xbox x, albo PC. Najtaniej wychodzi. Minusy: brak Dolby vision.Tylko Xbox X? Starsze nie mają możliwości podpiąć dodatkowych napisów? Na PC jakiś napęd polecasz?
Wajperlip 10.

Tylko Xbox X? Starsze nie mają możliwości podpiąć dodatkowych napisów? Na P …Tylko Xbox X? Starsze nie mają możliwości podpiąć dodatkowych napisów? Na PC jakiś napęd polecasz?Mają ale x ma wszystko lepsze i za 1700 można go kupić wydaje się spoko ceną.

Na PC niestety nic nie polecę tylko pamiętaj że prócz napędu musisz mieć wmiarę świeżą kartę graficzną/procesor.
Wajperlip 10.

Tylko Xbox X? Starsze nie mają możliwości podpiąć dodatkowych napisów? Na P …Tylko Xbox X? Starsze nie mają możliwości podpiąć dodatkowych napisów? Na PC jakiś napęd polecasz?
W żadnym Xboxie nie ma możliwości podpięcia zewnętrznych napisów. Albo Oppo, który ma taką możliwość (dla BD i UHD), albo tylko dla BD (bez UHD) PC z napędem i program do łamania zabezpieczeń, albo wtyczka do PowerDVD (nowe PowerDVD ma mieć taką funkcję wbudowaną).
kondziofflip 10.

W żadnym Xboxie nie ma możliwości podpięcia zewnętrznych napisów. Albo Oppo …W żadnym Xboxie nie ma możliwości podpięcia zewnętrznych napisów. Albo Oppo, który ma taką możliwość (dla BD i UHD), albo tylko dla BD (bez UHD) PC z napędem i program do łamania zabezpieczeń, albo wtyczka do PowerDVD (nowe PowerDVD ma mieć taką funkcję wbudowaną).


Dzięki za info o PowerDVD. Ja natomiast słyszałem, że ma działać na VLC, ale na tej wersji na kompie chyba tylko.
Wajperlip 10.

Dzięki za info o PowerDVD. Ja natomiast słyszałem, że ma działać na VLC, al …Dzięki za info o PowerDVD. Ja natomiast słyszałem, że ma działać na VLC, ale na tej wersji na kompie chyba tylko.


Tylko i wyłącznie przy użyciu programu zdejmujacego zabezpieczenia np. Any DVD jesteś w stanie odpalić płytę w normalnym programie (np. MPC czy wspomniane VLC) i dołączyć zewnętrzne napisy w czasie rzeczywistym. Oczywiście zawsze można zgrać płytkę i dograć sobie napisy, ale to już inna sprawa. Dobra opcją jest Oppo, ale to niestety droższa inwestycja
Shulip 9.

Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy netfixową jakością a uhd blueray to fak …Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy netfixową jakością a uhd blueray to faktycznie dla ciebie nie ma sensu.

Różnicy między 4k a 2k?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst