50% zniżki na pizze w domino's pizza
131°Zakończono

50% zniżki na pizze w domino's pizza

8
lis 25. 2017
Po prostu 50% zniżki na pizze, jedzcie z tego wszyscy.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
Do kiedy ważne? Dziś w planie było użyć 20zl z pyszne pe el
Oni ciągle maja taka lub podobną promocje. Jeszcze nigdy nie zamówiłem tam pizzy po tej cenie z cennika,a zamawiam dosyć często.
Przed chwilą dostałem SMS, że proponują 50% na pizze z okazji otwarcia 50 pizzeri w Polsce. I tak co weekend, plus kupony przy dostawie. Ceny zawyżone, a te wszystkie kupony i kody dają wrażenie super okazji.
Oni zawsze mają tam promocje -50%, bo ceny tych wyrobów pizzopodobnych na starcie są dwa lub 3 razy droższe niż powinny.
Od miesiąca jadę na tych kodach.
471076-pvlZf.jpg
Ceny mocno zawyzone, ale zawsze jakaś promocja, przy minus 50% wychodzi ciut drożej niż w lokalnych pizzeriach, niemniej jednak pizza dobra
Wprowadzony kod promocyjny jest nieprawidłowy.
DoReMigru 2. 2017

Wprowadzony kod promocyjny jest nieprawidłowy.


@DoReMi składając zamówienie telefoniczne wystarczy powiedzieć, iż była przeprowadzona ankieta po zamówieniu jakiś czas temu i obiecano 50% na zamówienie złożone drogą telefoniczną. Widzą o co chodzi i zawsze przechodzi Promka nie działa tylko na 3 pizze z menu m.in na Italian. Oferta z tego co się orientuje dostępna w każdym lokalu niezależnie kiedy i w którym się składało.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Czaro_Czarkowski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst