Niestety, ten kupon już wygasł
50 zł za uczestnictwo w badaniu wzroku
71° Zakończono

50 zł za uczestnictwo w badaniu wzroku

-50zł
5
paź 9. 2020Dostępność Dolnośląskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Biorąc udział w badaniach wzroku organizowanych przez Wrocławski start-up PayEye, można zgarnąć bon w wysokości 50 zł do wykorzystania w placówkach obsługujących PayEye na terenie Wrocławia. Dodatkowo zakładając konto w PayEye zgarniamy 50 zł na start.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
"My w ramach podziękowania mamy dla Was VOUCHERY o wartości 50 zł każdy do wykorzystania u naszych Partnerów i gwarantujemy je dla pierwszych 200 osób!"


Istotne utrudnienie okazji
5 Komentarzy
"My w ramach podziękowania mamy dla Was VOUCHERY o wartości 50 zł każdy do wykorzystania u naszych Partnerów i gwarantujemy je dla pierwszych 200 osób!"


Istotne utrudnienie okazji
"Jesteśmy nowoczesną firmą z Wrocławia, która jako pierwsza na świecie komercyjnie udostępniła kompletny system płatniczy, opierający się na akceptacji płatności poprzez identyfikację użytkownika z wykorzystaniem biometrii tęczówki."

Czyli można powiedzieć, że to eksperyment medyczny.
Edytowane przez: "MatixYo" paź 9.
MatixYo09/10/2020 14:16

"Jesteśmy nowoczesną firmą z Wrocławia, która jako pierwsza na świecie kome …"Jesteśmy nowoczesną firmą z Wrocławia, która jako pierwsza na świecie komercyjnie udostępniła kompletny system płatniczy, opierający się na akceptacji płatności poprzez identyfikację użytkownika z wykorzystaniem biometrii tęczówki."Czyli można powiedzieć, że to eksperyment medyczny.


Raczej nowość w świecie finansów w naszym kraju
Edytowane przez: "antycook" paź 9.
Za niedługo zegarki i telefony będą przy płaceniu passe - płacić będziemy na "ładne oczy"
antycook09/10/2020 12:41

"My w ramach podziękowania mamy dla Was VOUCHERY o wartości 50 zł każdy do …"My w ramach podziękowania mamy dla Was VOUCHERY o wartości 50 zł każdy do wykorzystania u naszych Partnerów i gwarantujemy je dla pierwszych 200 osób!" Istotne utrudnienie okazji


Póki co, zostało jeszcze ponad 150 voucherów
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Kajusz. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst