50 zł do salonu KARE w Krakowie (bez MWZ), możliwe darmowe zakupy!
149°Zakończono

50 zł do salonu KARE w Krakowie (bez MWZ), możliwe darmowe zakupy!

-50zł
7
Lokalniemaj 8.
Kupon na 50 zł jest co tydzień odnawiany, ale z akcji tej można skorzystać tylko raz, co szczegółowo określa regulamin. Z kuponu można skorzystać tylko i wyłącznie w salonie stacjonarnym w Krakowie (Pasternik 114D). Kupon można ukazać na smartfonie, nie trzeba go drukować. Nie ma minimalnej kwoty zamówienia, możliwy jest darmowy zakup np. coś z dodatków. Sklep obchodzi urodziny i w salonie od cen obowiązuje rabat -20%, na który można realizować również kupon (rabat ten obejmuje wszystko nieprzecenione), no a ceny i tak są dość zabójcze ;-), niemniej jednak idąc w 2 osoby można zrobić już jakieś ciekawe zakupy, z tym, że kuponów nie można łączyć na jedno zamówienie, ale można dzielić zakupy na całą rodzinę ;).
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
Zestaw sztućców za 4000zł, spoko te 50zł pozwoli mi zrealizować marzenie życia o ich zakupie haha :-)
Forra6maj 8.

Zestaw sztućców za 4000zł, spoko te 50zł pozwoli mi zrealizować marzenie ży …Zestaw sztućców za 4000zł, spoko te 50zł pozwoli mi zrealizować marzenie życia o ich zakupie haha :-)


oj tam, oj tam Tu masz kare24.pl/osw…tml


wyjdzie 5 zeta +/- ;d


kare24.pl/pro…on=
Edytowane przez: "lukaa" maj 8.
Są ładne kubki po 8 zł za sztukę -20%, albo pojemnik na kostki lodu z przykrywką wychodzi na kupon za free, są też różne akcesoria do łazienki za free, jest inny asortyment niż na stronie, warto zobaczyć na miejscu :). Można też zaopatrzyć się w poduszki, albo akcesoria ozdobne :). W opisie ostrzegałem, że część cen jest zabójczych, ale sam skorzystałem, dlatego polecam i przekazuję dalej.
Okazja na plus
Akurat obok jest polkas do którego miałem jechać w tym tygodniu, ale ogólnie to wszystko jest na strasznym zadupiu 😋
Szkoda że ja WAW Ale już śmigam Pendolino xD
AsdfaFdsafmaj 8.

Okazja na plus Akurat obok jest polkas do którego miałem jechać w tym t …Okazja na plus Akurat obok jest polkas do którego miałem jechać w tym tygodniu, ale ogólnie to wszystko jest na strasznym zadupiu 😋


Pokaż później co kupiłeś! Jeśli aktualnie nic ciekawego nie widzicie w sklepie to można wrócić w następnym tygodniu, bo kupon odnawia się już siódmy raz z rzędu co tydzień, więc w przyszłym tygodniu może też będzie jako SFK08 i w kolejnych SFK09 itd.
flosanmaj 8.

Pokaż później co kupiłeś! Jeśli aktualnie nic ciekawego nie widzicie w …Pokaż później co kupiłeś! Jeśli aktualnie nic ciekawego nie widzicie w sklepie to można wrócić w następnym tygodniu, bo kupon odnawia się już siódmy raz z rzędu co tydzień, więc w przyszłym tygodniu może też będzie jako SFK08 i w kolejnych SFK09 itd.


No właśnie co tam kupić z sensem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst