-50 % na ręcznie robione buty USA i UK
Zakończono

-50 % na ręcznie robione buty USA i UK

7
sty 22. 2016
Finał wyprzedaży musi być czymś wyjątkowym. Dlatego nasze najlepsze, ręcznie wykonane modele z USA i UK do niedzieli przeceniamy o -50%! Akcja obejmuje nasze sklepy stacjonarne i newbalancesklep.pl
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Avatar
Usunięty5246
Najtańsze buty już po obniżce 250,-. :(.
Pepper
@kamil021 Te modele robione ręcznie różnią się czymś od tych standardowych? Pewnie wzornictwem, ale czy np trwałością? Czy tak jak reszta - buty na sezon?
Nie polecam tego sklepu zamówiłem u nich buty po 3 dniach odpowiedzieli mi, że nie wyślą bo są uszkodzone. Kontakt ze sklepem zerowy. Dobrze, że nie zapłaciłem tylko za pobraniem. Tutaj poczytajcie opinie opineo.pl/opi…-pl
Kabansty 22. 2016

@kamil021 Te modele robione ręcznie różnią się czymś od tych stand …@kamil021 Te modele robione ręcznie różnią się czymś od tych standardowych? Pewnie wzornictwem, ale czy np trwałością? Czy tak jak reszta - buty na sezon?


Ile w życiu par NB miałeś?
No, jeśli kupujesz jedną parę w której chodzisz, biegasz, grasz w piłkę, kopiesz doły, to pewnie na sezon.
Pepper
@LuckyLuke Jedną albo dwie, zawsze wymiennie używane z przynajmniej 2 parami innych butów + sportowe. Nadal wytrzymały po sezonie.
To u mnie z 2010 roku 577CB się nadal trzymają. 998GNR kupione jakoś trzy lata temu jak nowe. Nawet jakieś stare chińskie 574 są całe, a tych nie oszczędzałem.
No bo to stare modele, robione jeszcze z solidnych materiałów. Mam też takie 5letnie szmaciane pumy i za cholerę nie mogę je zajechać.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy