-50% na przecenione produkty (Focus Mall w Zielonej Górze i Silesia City Center w Katowicach) @ C&A
249°Zakończono

-50% na przecenione produkty (Focus Mall w Zielonej Górze i Silesia City Center w Katowicach) @ C&A

23
cze 4. 2016
W sklepieC&A w Focus Mall w Zielonej Górze i Silesia City Center w Katowicachna przecenione produkty otrzymamy 50% rabatu!

Promocja obowiązuje w dniach 4-8 czerwca, tylko w sklepach stacjonarnych.

21973.jpg
Aktualizacje społecznościowe
C&A KuponyC&A Okazje

Grupy

23 Komentarze
Na przecenione, ale nie łączy się z innymi rabatami? Ktoś mi wytłumaczy łopatologicznie?
@Leonidas94 czasami są jeszcze inne promocje, np. "50zł rabatu przy zakupach za 150zł". Ta dotyczy tylko przecenionych ubrań, ale nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
Hmmmm. Jakaś lista co można kupić, czy w zależności od sklepu? :-)
@Leonidas94 nie ma listy, wszystko co przecenione kupisz o połowę taniej, więc śmigaj do sklepu i pochwal się co kupiłeś
I pomyśleć, że wczoraj robiłem zakupy w C&A No nic, dzisiaj powtórka z rozrywki
Piszcie co się udało, z ewentualnymi odnośnikami do sklepu internetowego ;-)
Ja dopiero jutro będę mógł zajrzeć do sklepu
grz3slawcze 4. 2016

I pomyśleć, że wczoraj robiłem zakupy w C&A No nic, dzisiaj powtórka z …I pomyśleć, że wczoraj robiłem zakupy w C&A No nic, dzisiaj powtórka z rozrywkimożesz teoretycznie oddać jak kupiłeś za 100% ceny i kupić jeszcz raz z rabatem
Jestem w sklepie i nic o tym nie wiedzą. Jakiś link do regulaminu @zorka?
Ostatnio jak byla ta promocja to w 3 c&a, które odwiedziłem nie było prawie nic przecenione. Dosłownie po 2-3 rzeczy z męskiego działu i to takie, ze wstydzilbym sie chodzic po domu.
@grz3slaw niestety nie znalazłam regulaminu. Natknęłam się tylko na to zdjęcie przypadkiem. Przy poprzedniej takiej promocji (chyba w lutym) było identycznie - obowiązywała wtedy we wszystkich sklepach stacjonarnych.
i było bardzo dużo rzeczy przecenionych na wszystkich działach.
również byłam dzisiaj w c&a we Wrocławiu i panie w sklepie były w szoku, bo nie ma takiej promocji
majamajacze 4. 2016

również byłam dzisiaj w c&a we Wrocławiu i panie w sklepie były w szoku, bo …również byłam dzisiaj w c&a we Wrocławiu i panie w sklepie były w szoku, bo nie ma takiej promocjiMnie jeszcze dodatkowo deszcz złapał w drodze powrotnej Poznań here.

zorkacze 4. 2016

@grz3slaw niestety nie znalazłam regulaminu. Natknęłam się tylko na to zdj …@grz3slaw niestety nie znalazłam regulaminu. Natknęłam się tylko na to zdjęcie przypadkiem. Przy poprzedniej takiej promocji (chyba w lutym) było identycznie - obowiązywała wtedy we wszystkich sklepach stacjonarnych.Cóż, może promocja lokalna.
W Gdyni też nic nie wiedzieli o tej promocji.
wassercze 4. 2016

W Gdyni też nic nie wiedzieli o tej promocji.
Zastanawiam się po co ludzie to "plusują", jak takie osły.
W Krakowie też nic nic nie wiadomo o tej promocji
Dowiedziałam się - promocja obowiązuje tylko w Katowicach (SCC)
Zimą była podobna promocja w całej sieci C&A. I naprawdę za grosze można było kupić m.in. fajne zestawy czapka i szalik z Insulate przecenione z 59,90 na 9,90 itp. i wiele innych rzeczy - zrobiłem spore zakupy :-)
grz3slawcze 4. 2016

Zastanawiam się po co ludzie to "plusują", jak takie osły.jak jest promocja lokalna to mają nie plusować? podstawa to rzetelny opis których sklepów dotyczy (tj. lokalizacji)

chociaż faktycznie "temperatura" okazji bywa nieprzewidywalna - słabe okazje często są mocno plusowane, a atrakcyjne czasem trzymają się "na zerze" (z czego domniemuję przeciętny profil pepperowicza jako nastolatka i to takiego mocno przed osiemnatstką)
szopencze 5. 2016

jak jest promocja lokalna to mają nie plusować? podstawa to rzetelny opis … jak jest promocja lokalna to mają nie plusować? podstawa to rzetelny opis których sklepów dotyczy (tj. lokalizacji)chociaż faktycznie "temperatura" okazji bywa nieprzewidywalna - słabe okazje często są mocno plusowane, a atrakcyjne czasem trzymają się "na zerze" (z czego domniemuję przeciętny profil pepperowicza jako nastolatka i to takiego mocno przed osiemnatstką)
Wpis ten odnosił się do sytuacji, kiedy nie było wzmianki o tym, że okazja jest lokalna Dopiero po kilku dobrych godzinach i iluś raportach (w tym moim), że sklepy nic o tej promocji nie wiedzą, pojawiła się ta informacja.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst