-50% na przecenione produkty (Focus Mall w Zielonej Górze i Silesia City Center w Katowicach) @ C&A
249°Zakończono

-50% na przecenione produkty (Focus Mall w Zielonej Górze i Silesia City Center w Katowicach) @ C&A

Pepper 23
Pepper
cze 4. 2016
W sklepieC&A w Focus Mall w Zielonej Górze i Silesia City Center w Katowicachna przecenione produkty otrzymamy 50% rabatu!

Promocja obowiązuje w dniach 4-8 czerwca, tylko w sklepach stacjonarnych.

21973.jpg

Kategorie
  1. Moda
23 Komentarze

Na przecenione, ale nie łączy się z innymi rabatami? Ktoś mi wytłumaczy łopatologicznie?

Autor Pepper

@Leonidas94 czasami są jeszcze inne promocje, np. "50zł rabatu przy zakupach za 150zł". Ta dotyczy tylko przecenionych ubrań, ale nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.

Hmmmm. Jakaś lista co można kupić, czy w zależności od sklepu? :-)

Autor Pepper

@Leonidas94 nie ma listy, wszystko co przecenione kupisz o połowę taniej, więc śmigaj do sklepu i pochwal się co kupiłeś

I pomyśleć, że wczoraj robiłem zakupy w C&A No nic, dzisiaj powtórka z rozrywki

Piszcie co się udało, z ewentualnymi odnośnikami do sklepu internetowego ;-)
Ja dopiero jutro będę mógł zajrzeć do sklepu

grz3slawCze 4.

I pomyśleć, że wczoraj robiłem zakupy w C&A No nic, dzisiaj powtórka z rozrywkimożesz teoretycznie oddać jak kupiłeś za 100% ceny i kupić jeszcz raz z rabatem

Jestem w sklepie i nic o tym nie wiedzą. Jakiś link do regulaminu @zorka?

Ostatnio jak byla ta promocja to w 3 c&a, które odwiedziłem nie było prawie nic przecenione. Dosłownie po 2-3 rzeczy z męskiego działu i to takie, ze wstydzilbym sie chodzic po domu.

Autor Pepper

@grz3slaw niestety nie znalazłam regulaminu. Natknęłam się tylko na to zdjęcie przypadkiem. Przy poprzedniej takiej promocji (chyba w lutym) było identycznie - obowiązywała wtedy we wszystkich sklepach stacjonarnych.

Autor Pepper

i było bardzo dużo rzeczy przecenionych na wszystkich działach.

również byłam dzisiaj w c&a we Wrocławiu i panie w sklepie były w szoku, bo nie ma takiej promocji

majamajaCze 4.

również byłam dzisiaj w c&a we Wrocławiu i panie w sklepie były w szoku, bo nie ma takiej promocjiMnie jeszcze dodatkowo deszcz złapał w drodze powrotnej Poznań here.

zorkaCze 4.

@grz3slaw niestety nie znalazłam regulaminu. Natknęłam się tylko na to zdjęcie przypadkiem. Przy poprzedniej takiej promocji (chyba w lutym) było identycznie - obowiązywała wtedy we wszystkich sklepach stacjonarnych.Cóż, może promocja lokalna.

W Gdyni też nic nie wiedzieli o tej promocji.

wasser56 min

W Gdyni też nic nie wiedzieli o tej promocji.
Zastanawiam się po co ludzie to "plusują", jak takie osły.

W Krakowie też nic nic nie wiadomo o tej promocji

Autor Pepper

Dowiedziałam się - promocja obowiązuje tylko w Katowicach (SCC)

Zimą była podobna promocja w całej sieci C&A. I naprawdę za grosze można było kupić m.in. fajne zestawy czapka i szalik z Insulate przecenione z 59,90 na 9,90 itp. i wiele innych rzeczy - zrobiłem spore zakupy :-)

grz3slaw7 godz., 35 min

Zastanawiam się po co ludzie to "plusują", jak takie osły.jak jest promocja lokalna to mają nie plusować? podstawa to rzetelny opis których sklepów dotyczy (tj. lokalizacji)

chociaż faktycznie "temperatura" okazji bywa nieprzewidywalna - słabe okazje często są mocno plusowane, a atrakcyjne czasem trzymają się "na zerze" (z czego domniemuję przeciętny profil pepperowicza jako nastolatka i to takiego mocno przed osiemnatstką)

szopenCze 5.

jak jest promocja lokalna to mają nie plusować? podstawa to rzetelny opis których sklepów dotyczy (tj. lokalizacji)chociaż faktycznie "temperatura" okazji bywa nieprzewidywalna - słabe okazje często są mocno plusowane, a atrakcyjne czasem trzymają się "na zerze" (z czego domniemuję przeciętny profil pepperowicza jako nastolatka i to takiego mocno przed osiemnatstką)
Wpis ten odnosił się do sytuacji, kiedy nie było wzmianki o tym, że okazja jest lokalna Dopiero po kilku dobrych godzinach i iluś raportach (w tym moim), że sklepy nic o tej promocji nie wiedzą, pojawiła się ta informacja.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy