-50% NA GRY ORIGIN! MEGA OKAZJA!
394°Zakończono

-50% NA GRY ORIGIN! MEGA OKAZJA!

20
wrz 15. 2016
Kod ORIGIN50 obniży cenę większości produktów na Originie o 50%!

Z promocji wyłączone są: Star Wars The Old Republic, pre-ordery, gry wydawane przez wydawców trzecich, wirtualna waluta, kody czasowe i subskrypcje.

Kod obowiązuje do 22 września, do godz. 19:00.

Aktualizacje społecznościowe
Origin darmowe gryOrigin Okazje

Grupy

20 Komentarzy
Dali by promocje na playstation 4
fabiaxwrz 15. 2016

Dali by promocje na playstation 4


Na konsolowcach najlepiej się zarabia. Co do okazji to ceny są mega ale drogie. Z kodem wychodzi drożej jak normalnie w innych serwisach.
Gdzie wpisać ten kod ??
nocny_napoleonwrz 15. 2016

Na konsolowcach najlepiej się zarabia. Co do okazji to ceny są mega ale d …Na konsolowcach najlepiej się zarabia. Co do okazji to ceny są mega ale drogie. Z kodem wychodzi drożej jak normalnie w innych serwisach.


Pokaż przykład, gdzie kupisz taniej legalnie...
Peppciowrz 15. 2016

Pokaż przykład, gdzie kupisz taniej legalnie...


Pierwsza lepsza pozycja LINK
nocny_napoleonwrz 15. 2016

Pierwsza lepsza pozycja LINK


Zależy jak na to patrzeć. To co w linku, to klucz tylko dla regionu PL lub PL/RU (tak z reguły EA wydaje takie klucze) a na orginie kupujemy region free tj. mamy wszystkie opcje językowe w tym język angielski, który jest częśto porządany przez graczy z uwagi na kiepski dubbing/tłumaczenia.
ChemicalRwrz 15. 2016

Zależy jak na to patrzeć. To co w linku, to klucz tylko dla regionu PL lub …Zależy jak na to patrzeć. To co w linku, to klucz tylko dla regionu PL lub PL/RU (tak z reguły EA wydaje takie klucze) a na orginie kupujemy region free tj. mamy wszystkie opcje językowe w tym język angielski, który jest częśto porządany przez graczy z uwagi na kiepski dubbing/tłumaczenia.


No i co z tego?
Felix88wrz 15. 2016

Fajną lokalizację firmy ma "Eden Island Mahe" (Wyspa na S …Fajną lokalizację firmy ma "Eden Island Mahe" (Wyspa na Seszelach)http://www.kancelaria-skarbiec.pl/raje-podatkowe/seszele.htm


Firma może być nawet z honolulu. Nie dbam o to. Kupuje tylko klucz do gry.
ChemicalRwrz 15. 2016

Zależy jak na to patrzeć. To co w linku, to klucz tylko dla regionu PL lub …Zależy jak na to patrzeć. To co w linku, to klucz tylko dla regionu PL lub PL/RU (tak z reguły EA wydaje takie klucze) a na orginie kupujemy region free tj. mamy wszystkie opcje językowe w tym język angielski, który jest częśto porządany przez graczy z uwagi na kiepski dubbing/tłumaczenia.To powodzenia w kupowaniu takiej międzynarodowej wersji Battlefielda 4 i Hardline na Originie. Jak Ci się uda kupić (bez vpn) angielską wersję tych gier, to daj znać proszę. Podpowiedź dla niekumatych: na polskim Originie dostępna jest tylko werjsa polska i rosyjska tych gier.
nocny_napoleonwrz 15. 2016

Pierwsza lepsza pozycja LINK


na Alledrogo masz za 38,95 zł, na Origin za 59 zł / po rabacie 29,50 zł ... Twierdzisz, że to jest taniej ?
Poza tym wiesz skąd mają klucze ? Nie wisz to Ci powiem, z Kinguin, a tam z oryginalnością i regionu pomieszanego to daj znać.
Edytowane przez: "Peppcio" wrz 15. 2016
nocny_napoleonwrz 15. 2016

No i co z tego? Firma może być nawet z honolulu. Nie dbam o to. Kupuje t …No i co z tego? Firma może być nawet z honolulu. Nie dbam o to. Kupuje tylko klucz do gry.


No to się nie zdziw, że jak sprzedający zdecyduje pod koniec swojej działalności, a może to być np. jutro wystawić co się tylko da, zabrać kasę i nie powysyłać kluczy, nic mu nie zrobisz, firma poza UE, więc policja nawet tyłka nie ruszy, a jeśli używa tora i np. protonmaila, to nawet po IP go Ci nikt nie zlokalizuje. Konto też może mieć na słupa, co prawda teraz ciężej o to, ale wystarczy, że zaczepił pijaczka, dał mu 50 zł za dowód na jeden dzień i tyle.
Edytowane przez: "Felix88" wrz 15. 2016
nocny_napoleonwrz 15. 2016

No i co z tego? Firma może być nawet z honolulu. Nie dbam o to. Kupuje t …No i co z tego? Firma może być nawet z honolulu. Nie dbam o to. Kupuje tylko klucz do gry.To, że klucz który linkowałeś nie ma jęz. angielskiego do wyboru. Jak to inaczej mogę opisać? Ja unikam polskiego dubbingu.
Nie róbcie spamu.
Mirrors Edge Catalyst zakupiony ;D dziekowac
Kurde,te ich ceny to jakiś koszmar :v
DaddyTerrorwrz 15. 2016

Kurde,te ich ceny to jakiś koszmar :v


nie są takie złe
JagaFan.wrz 15. 2016

Mirrors Edge Catalyst zakupiony ;D dziekowac


Catalyst się rzeczywiście opłaca. Szkoda, że Battlefield 1 nie można, bo za 99 zł to byłaby fajna promocja
nocny_napoleonwrz 15. 2016

Pierwsza lepsza pozycja LINKA we wcześniejszych promocjach na Origin BFH był za 15zł. Promocje dobre, a i klucz pewny nawet można robić zwrot bez przyczyny.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Kucharez. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst