5 zł na 5 urodziny @ Sendit
91°Zakończono

5 zł na 5 urodziny @ Sendit

21
sty 19. 2017
Z okazji 5 urodzin Sendit.pl mamy dla Was 555 kodów rabatowych, każdy o wartości5 zł na dowolną przesyłkę. Wystarczy, że w pole poniżej wpiszesz swój adres e-mail, z którego korzystasz na co dzień z Sendit.pl i klikniesz w przycisk "Pobierz kod rabatowy". Spieszcie się, gdyż liczba kodów jest ograniczona. Każdy kod ważny jest do 27.01.2017r.

Konieczne jest posiadanie konta w serwisie i zgoda na newsletter.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

21 Komentarzy
Albo się skończyły kody, albo coś nie działa. Mam tam konto i wyrzuca mi, że adres email nie jest zarejestrowany. Spróbowałem się zarejestrować na inny mail i ten sam komunikat dostaję.
Kod wygenerowany
boskiapollosty 19. 2017

Albo się skończyły kody, albo coś nie działa. Mam tam konto i wyrzuca mi, ż …Albo się skończyły kody, albo coś nie działa. Mam tam konto i wyrzuca mi, że adres email nie jest zarejestrowany. Spróbowałem się zarejestrować na inny mail i ten sam komunikat dostaję.


u mnie to samo.
Już po wszystkim:
"Przykro nam, ale pula urodzinowych kodów rabatowych została wyczerpana."
Już nieaktualne, a skąd się dowiedziałeś o tej ofercie ? bo tak szybko poszły że aż szok, na ich stronie nie widzę o tym informacji.
FotXsty 19. 2017

Już nieaktualne, a skąd się dowiedziałeś o tej ofercie ? bo tak szybko pos …Już nieaktualne, a skąd się dowiedziałeś o tej ofercie ? bo tak szybko poszły że aż szok, na ich stronie nie widzę o tym informacji.


sendit maile wysyłał o 10:05 z informacją o promocji, wychodzi na to że pula wyczerpała się po 20 min.
Mi się udało. Ciekawe do ilu osób puścili to info o 555 kodach
"Przykro nam, ale taki adres e-mail nie jest zarejestrowany w serwisie Sendit.pl."


dziwne - wlasnie sprawdzilam i mam
UWAGA! W związku z ogromnym zainteresowaniem dodatkowe kody rabatowe będą publikowane co 30 minut. Zapraszamy.
"Przykro nam, ale taki adres e-mail nie jest zarejestrowany w serwisie Sendit.pl."
UWAGA! W związku z ogromnym zainteresowaniem dodatkowe kody rabatowe będą publikowane co 30 minut. Zapraszamy.


Dajcie znać czy ktoś złapał o 12:30 xD
anna666sty 19. 2017

"Przykro nam, ale taki adres e-mail nie jest zarejestrowany w serwisie …"Przykro nam, ale taki adres e-mail nie jest zarejestrowany w serwisie Sendit.pl."dziwne - wlasnie sprawdzilam i mam


u mnie podobnie, choć regularnie korzystam z serwisu.
ra-vausty 19. 2017

UWAGA! W związku z ogromnym zainteresowaniem dodatkowe kody rabatowe będą p …UWAGA! W związku z ogromnym zainteresowaniem dodatkowe kody rabatowe będą publikowane co 30 minut. Zapraszamy.Dajcie znać czy ktoś złapał o 12:30 xDno to się zacznie polowanie na 5 zł ja upolowałem właśnie przed minutą, więc potwierdzam że działa, że nowe kody faktycznie są dostępne.
FotXsty 19. 2017

no to się zacznie polowanie na 5 zł ja upolowałem właśnie przed minu …no to się zacznie polowanie na 5 zł ja upolowałem właśnie przed minutą, więc potwierdzam że działa, że nowe kody faktycznie są dostępne.


olewam ten serwis i jego 5zl
super promo - osoby logujące się z konta allegro mają w du***
kogisty 19. 2017

super promo - osoby logujące się z konta allegro mają w du***


tak właśnie podejrzewałem, bo ja loguję się nickiem allegro a nie e-mailem.
kogisty 19. 2017

super promo - osoby logujące się z konta allegro mają w du***założyłem nowe konto ze zgodą na newsletter i dalej wywala taki sam komunikat
" Przykro nam, ale taki adres e-mail nie jest zarejestrowany w serwisie Sendit.pl lub Użytkownik nie wyraził zgody na otrzymywanie newslettera."

Także najwyraźniej wszystkie stare konta ze zgodą na newsletter były obłęte promo. Nowe i konta Allegro nie łąpią się.
Co mnie drażni bo akurat mam coś wysłać jutro..a logowałem się zawsze kontem Allegro
Próbowałem przed chwilą o 14.00 i nic.. Przykro nam, ale taki adres e-mail nie jest zarejestrowany w serwisie Sendit.pl lub Użytkownik nie wyraził zgody na otrzymywanie newslettera
robossty 19. 2017

tak właśnie podejrzewałem, bo ja loguję się nickiem allegro a nie e-mailem.też logować się mogę tylko loginem z allegro i zadziałało jak podałem email powiązany z kontem, a zalogować na maila się nie mogę, pisze wtedy że niepoprawny email/login, więc nie jest tak że konta allegro niedziałają przy tej promocji
Konieczna jest zgoda na newsletter. Mówi o tym komunikat:
Przykro nam, ale taki adres e-mail nie jest zarejestrowany w serwisie Sendit.pllub Użytkownik nie wyraził zgody na otrzymywanie newslettera.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst