Ten kupon został opublikowany ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępny.
-39% na jeansy kodzik
167°

-39% na jeansy kodzik

Darmowa dostawaDarmowa
Wildberries Kod Promocyjny
20
20 Komentarzy
Warto dodać że większość produktów jest przecenione i realny rabat po zastosowaniu tego kodu to 1-2 % lub nic. Wyjątek stanowią produkty nieprzecenione. Bo można już skorzystać z kodu realnie.
Dostawca też podobnie jak z butami będzie czekał aż się założy te portki i zobaczy czy pasują? ciekawe.
Pewnie bym się rzucił żeby zamówić coś, ale to chyba najbardziej krytykowana strona na pepperze, jednak schowam swoją cebulę. :P
zewsi05/09/2020 14:58

Dostawca też podobnie jak z butami będzie czekał aż się założy te portki i …Dostawca też podobnie jak z butami będzie czekał aż się założy te portki i zobaczy czy pasują? ciekawe.


Tak czekaj ze wszystkim aż przymierzysz.
gugugugu05/09/2020 15:12

Pewnie bym się rzucił żeby zamówić coś, ale to chyba najbardziej kryty …Pewnie bym się rzucił żeby zamówić coś, ale to chyba najbardziej krytykowana strona na pepperze, jednak schowam swoją cebulę. :P


Krytykowana, ale bzdurnie. Żadnych poważnych zarzutów. 3 zamówienia i za każdym razem na poziomie. Tylko dłużej trzeba poczekać.
Czemu u nich guzik anuluj dostawę od złożenia zamówienia ma taki status ?:D W tej chwili serwis jest wyłączony. Spróbuj później.
Grego1205/09/2020 16:06

Krytykowana, ale bzdurnie. Żadnych poważnych zarzutów. 3 zamówienia i za ka …Krytykowana, ale bzdurnie. Żadnych poważnych zarzutów. 3 zamówienia i za każdym razem na poziomie. Tylko dłużej trzeba poczekać.


Potwierdzam i popierał całosercowo poprzednika. Może zamówiłem raz ale jest i kultura pracy (kurier wcześniej jest zapowiedziany - tel babka dzień przed dostawą i do końca nie pamiętam czy kurier przed przyjazdem 1-2h też) i godna jakość produktów. To nie Russian quality tylko po prosztu deal'e grubych ryb i mają taniej i zarabiają na nas. A plecaki Jack Wolfskin super jakość. I najlepsze cierka 30% ceny detal.

Dodatkowo, na samym początku był chyba error w sytemie towarzysze, alebowiem rabat naliczał się od ceny zrabatowanej!
Teraz chyba zacerowali:)
Grego1205/09/2020 16:06

Krytykowana, ale bzdurnie. Żadnych poważnych zarzutów. 3 zamówienia i za ka …Krytykowana, ale bzdurnie. Żadnych poważnych zarzutów. 3 zamówienia i za każdym razem na poziomie. Tylko dłużej trzeba poczekać.


Dlaczego uważasz że Twoje doświadczenia to cały świat? Bzdurne ? Pierwsze zamówienie zrealizowane częściowo kasa pobrana za całość po interwencji u Rosjan zwrot nadpłaty.. Drugie ok. Trzecie złożone i opłacone, odnalazlo się po kilku dniach i interwencji u Rosjan. Czwarte zgubilo się i nikt nie wiedział co i jak, po 2 tygodniach się poddali i zwrócili kasę. Proszę zanim zaczniesz coś pisać pomysl. Ogólnie działają coraz lepiej ale trzeba się liczyć z perturbacjami. Towar OK A ceny samemu trzeba ocenić. W drodze mam dwa kolejne zamówienie z tym że termin dostawy traktujcie jako umowny.
Spodnie Wrangler mają legitne ?:p Czy podróbki ;p
Hmm .. a może tak 'oszukać' system i kodzik JEANS99
Na buty mi dawać kodzik wy ruskie!
eter05/09/2020 17:54

Hmm .. a może tak 'oszukać' system i kodzik JEANS99


Próbowałem parę razy.. Lipa
typowy_jugol05/09/2020 19:00

Na buty mi dawać kodzik wy ruskie!


Przecież był 2 dni temu
Grego1205/09/2020 16:06

Krytykowana, ale bzdurnie. Żadnych poważnych zarzutów. 3 zamówienia i za ka …Krytykowana, ale bzdurnie. Żadnych poważnych zarzutów. 3 zamówienia i za każdym razem na poziomie. Tylko dłużej trzeba poczekać.


Krytykuję ponieważ:
1. brak informacji, że towar jest gotowy do odbioru
2. towar jak na zdjęciu poniżej: jeden but w dostarczonej parze był NOWY, a drugi UŻYWANY (faktycznie, ktoś doczepił do niego nową metkę ...)

5035889-rq3L8.jpg
Smutek, bo cena była ekstra!
Generalnie nic tam już nie kupię pomimo miłej obsługi w punkcie odbioru.
Edytowane przez: "asamb" wrz 5.
asamb05/09/2020 22:53

Krytykuję ponieważ:1. brak informacji, że towar jest gotowy do odbioru2. to …Krytykuję ponieważ:1. brak informacji, że towar jest gotowy do odbioru2. towar jak na zdjęciu poniżej: jeden but w dostarczonej parze był NOWY, a drugi UŻYWANY (faktycznie, ktoś doczepił do niego nową metkę ...)[Obrazek] Smutek, bo cena była ekstra!Generalnie nic tam już nie kupię pomimo miłej obsługi w punkcie odbioru.


Spoko, kupisz w sklepie sobie 3x droższe, wyjdziesz raz i podobne będą.. Wybór konsumenta :). To jest raczej oczywiste, że może się to zdarzyć jak ludzie przymierzają przy kurierze. Mnie to nie przeszkadza. Ja sam bym sobie wyczyścił... Ogólnie miałem jedno z zamówień co np. Crocs były za 20 parę PLN i niczym się nie różniły od tych samych za 75 od innego sprzedawcy także sorry. Geox też mają tańsze o wiele i znane osoby na Pepper wrzucały czyli legit. Wpadki różne każdemu się zdarzają lecz ceny wybaczają... Takie moje zdanie. Nie kupuj będzie więcej dla innych
Edytowane przez: "insaner" wrz 6.
VanishingPoint05/09/2020 16:34

Dlaczego uważasz że Twoje doświadczenia to cały świat? Bzdurne ? Pierwsze z …Dlaczego uważasz że Twoje doświadczenia to cały świat? Bzdurne ? Pierwsze zamówienie zrealizowane częściowo kasa pobrana za całość po interwencji u Rosjan zwrot nadpłaty.. Drugie ok. Trzecie złożone i opłacone, odnalazlo się po kilku dniach i interwencji u Rosjan. Czwarte zgubilo się i nikt nie wiedział co i jak, po 2 tygodniach się poddali i zwrócili kasę. Proszę zanim zaczniesz coś pisać pomysl. Ogólnie działają coraz lepiej ale trzeba się liczyć z perturbacjami. Towar OK A ceny samemu trzeba ocenić. W drodze mam dwa kolejne zamówienie z tym że termin dostawy traktujcie jako umowny.


Do tego kurier dzwoni, że będzie np. Za 20 minut, spokojnie poczeka aż sobie przymierzy klient, wydrukuje paragon... Ja byłem pod wrażeniem i rozumiem czemu właścicielka może dyktować takie ceny oraz majątku jaki na tym zbija.
Edytowane przez: "insaner" wrz 6.
Co prawda do tej pory broniłem sklepu, ale pojawiają się skazy. Pomijam brak wiadomości że towar można odebrać z punktu odbioru bo mają z tym problem i sami przyznają. Zakupione sandały, chociaż oznaczone tym samym numerem różniły się wielkościa. Minimum jeden rozmiar, więc pojechałem oddać. Ale przy zwrocie nie były one "zaksięgowane" Pani (dodam że miła i ładna ukrainka / rosjanka) musiała dzwonić do menedżerki i pisać jakieś oświadczenia ze mną. Co nasuwa pytanie czy oni tam czegoś nie kombinują - oddawałem ponad tydzień po dostarczeniu. Po tym zwrot na konto trwał prawie dwa tygodnie, dobrze że doszedł Z innymi zwrotami nie było problemu, towar ok (w sumie 5 pozycji). Ale niesmak pozostał.
tylkoDeal06/09/2020 09:50

Co prawda do tej pory broniłem sklepu, ale pojawiają się skazy. Pomijam br …Co prawda do tej pory broniłem sklepu, ale pojawiają się skazy. Pomijam brak wiadomości że towar można odebrać z punktu odbioru bo mają z tym problem i sami przyznają. Zakupione sandały, chociaż oznaczone tym samym numerem różniły się wielkościa. Minimum jeden rozmiar, więc pojechałem oddać. Ale przy zwrocie nie były one "zaksięgowane" Pani (dodam że miła i ładna ukrainka / rosjanka) musiała dzwonić do menedżerki i pisać jakieś oświadczenia ze mną. Co nasuwa pytanie czy oni tam czegoś nie kombinują - oddawałem ponad tydzień po dostarczeniu. Po tym zwrot na konto trwał prawie dwa tygodnie, dobrze że doszedł Z innymi zwrotami nie było problemu, towar ok (w sumie 5 pozycji). Ale niesmak pozostał.


W każdej firmie zdarzają się gorsze lub lepsze dni. Według mnie i tak na ilość zamówień, jakie ogarniają każdego dnia takie jednostkowe przypadki to jest bardzo dobry wynik.
insaner06/09/2020 15:15

W każdej firmie zdarzają się gorsze lub lepsze dni. Według mnie i tak na il …W każdej firmie zdarzają się gorsze lub lepsze dni. Według mnie i tak na ilość zamówień, jakie ogarniają każdego dnia takie jednostkowe przypadki to jest bardzo dobry wynik.


A jaka ilosc ogarniają ? Masz jakies info ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst