88°
Zakończono

30zł rabatu przy zakupach za minimum 300zł @ Redcoon-30zł

Pepper
Pobierz kod i przejdź do strony828
Kod rabatowy -30zł przy zakupach za minimum 300zł do wykorzystania w Redcoon.

Ważność kodu wygasa 31 lipca.

Najlepsze komentarze

A to ten sklep co selekcjonuje klientów i anuluje zamówienia jak mu się nie podoba. To dzięki.
11 Komentarzy

Jest też rabat 40 PLN za min. 500 PLN, kod: DIVA267514797.
Ważny również do końca lipca.

Swoją drogą, szkoda, że nie od 400 PLN, analogicznie do poprzednich, ale zawsze lepsze 40 PLN niż 30 przy zakupach powyżej 500 PLN.

A to ten sklep co selekcjonuje klientów i anuluje zamówienia jak mu się nie podoba. To dzięki.

My również dziękujemy Zawsze to jedna sztuka więcej przy jakichś wyprzedażach, a wiem, że jest Was (malkontentów) znacznie więcej, więc już w ogóle nie ma się co stresować, że się nie zdąży zamówić czegoś z konkretnej promocji

P.S. Nie dziwię się Waszemu zniechęceniu, zwłaszcza, jeśli faktycznie jednym wysyłali, a drugich olali (ale przynajmniej poczęstowali kodami rabatowymi), ale wydaje mi się, że już wystarczająca ilość żalów została wylana i takie komentarze już po prostu męczą. Ile razy można tam coś w naprawdę w dobrej (czyt. najlepszej) cenie znaleźć i żadnych problemów z kontaktem i zamówieniami też nie ma, oprócz tej jednej wtopy. Nie namawiam do korzystania z ich usług - chętni wyjdą na tym nawet lepiej.
Edytowane przez: "FireBird" lip 5. 2016

FireBirdLip 5.

My również dziękujemy Zawsze to jedna sztuka więcej przy jakichś wyprzedażach, a wiem, że jest Was (malkontentów) znacznie więcej, więc już w ogóle nie ma się co stresować, że się nie zdąży zamówić czegoś z konkretnej promocji P.S. Nie dziwię się Waszemu zniechęceniu, zwłaszcza, jeśli faktycznie jednym wysyłali, a drugich olali (ale przynajmniej poczęstowali kodami rabatowymi), ale wydaje mi się, że już wystarczająca ilość żalów została wylana i takie komentarze już po prostu męczą. Ile razy można tam coś w naprawdę w dobrej (czyt. najlepszej) cenie znaleźć i żadnych problemów z kontaktem i zamówieniami też nie ma, oprócz tej jednej wtopy. Nie namawiam do korzystania z ich usług - chętni wyjdą na tym nawet lepiej.


Na mnie, Panie "Bezinteresowny", żadnych sztuczek z inżynierii społecznej, socjotechniki, marketingu nie musisz stosować. Przekazu podprogowego połączonego z erystyką również Bowiem jestem prostym i niewrażliwym mieszkańcem wsi. Redcoon będzie wyczuwalnie i zawsze kojarzył mi się obrazowo i jednoznacznie z

Ja tam bym nawet od krowiego placka kupił produkt, gdyby oferował go fabrycznie nowego, z pełną gwarancją producenta i co najważniejsze, w najniższej dostępnej cenie. Ale nie każdy musi kupować tam, gdzie najtaniej.

FireBirdLip 5.

Ja tam bym nawet od krowiego placka kupił produkt, gdyby oferował go fabrycznie nowego, z pełną gwarancją producenta i co najważniejsze, w najniższej dostępnej cenie. Ale nie każdy musi kupować tam, gdzie najtaniej.


Od krowiego placka też bym chętnie kupił, tu się zgadzamy. Ale z Redcoonu nie.
Ale to są dywagacje czysto teoretyczne, bowiem krowie łajna nie trudnią się handlem, są pożywką dla much, a ekipa kłamczuchów i dyletantów z Redcoonu nigdy nie oferowała najniższych cen na rynku,

FireBirdLip 5.

Ja tam bym nawet od krowiego placka kupił produkt, gdyby oferował go fabrycznie nowego, z pełną gwarancją producenta i co najważniejsze, w najniższej dostępnej cenie. Ale nie każdy musi kupować tam, gdzie najtaniej.


No niestety komuś naganianie frajerów nie wychodzi

Autor Pepper

@hazet@Cesarz Mi zaleźli za skórę jeszcze bardziej niż nie wysłanie towaru z ewidentnym błędem (bo to akurat zrobili, drukarka za 130zł spełnia swoje zadanie idealnie), ale i tak jak będę coś kupował, droższego niż kilka złotych, to kupię gdzie będzie taniej (pomijając oczywiście firmy-krzak). Nawet jeśli to będzie Redcoon

Szkoda czasu na dalsze dywagacje, skoro rzucasz bezpodstawnymi argumentami, jakoby nigdy tam nie było najtaniej, bo owszem - wiele rzeczy było i zapewne jakieś teraz też są - nie znam całej aktualnej oferty ich jak również innych sklepów. A do zarzucania mi "interesowności" nawet nie będę się odnosił, bo nie zdążę odebrać na czas zamówienia z X-KOMu.

Kabanlip 5. 2016

@hazet @Cesarz Mi zaleźli za skórę jeszcze bardziej niż nie wysłanie towa …@hazet @Cesarz Mi zaleźli za skórę jeszcze bardziej niż nie wysłanie towaru z ewidentnym błędem (bo to akurat zrobili, drukarka za 130zł spełnia swoje zadanie idealnie), ale i tak jak będę coś kupował, droższego niż kilka złotych, to kupię gdzie będzie taniej (pomijając oczywiście firmy-krzak). Nawet jeśli to będzie Redcoon


Pragmatyzm - szanuję. Ale chyba nie myślimy o tej samej akcji Redcoonu, z przełomu kwietnia i maja. Widać było jeszcze więcej ''akcji'' tejże firmy. Tam nie było żadnego błędu. Zmienili regulamin po zakupie. Ponoć umów się dotrzymuje, prawo nie działa wstecz. Ich tłumaczenia posprzedażowe oraz cofanie nadanych paczek też przemilczę.
Tylko dwie uwagi:
- najlepiej poinformowany użytkownik @FireBird dołączył do Peppera równo miesiąc po ''akcji promocyjnej'' Redcoonu,
- nowy kod Redcoonu, tak jak sama nazwa firmy, też mi się podoba. Słowo DIVA posiada fajne synonimy oraz jest eufemizmem najstarszego zawodu świata:)
Podsumowując niech każdy kupuje gdzie chce, a użytkownicy forum, zgodnie z regulaminem, mają prawo do przedstawiania swoich uwag, doświadczeń z firmami/produktami opisanymi w okazjach.

FireBirdLip 5.

My również dziękujemy Zawsze to jedna sztuka więcej przy jakichś wyprzedażach, a wiem, że jest Was (malkontentów) znacznie więcej, więc już w ogóle nie ma się co stresować, że się nie zdąży zamówić czegoś z konkretnej promocji P.S. Nie dziwię się Waszemu zniechęceniu, zwłaszcza, jeśli faktycznie jednym wysyłali, a drugich olali (ale przynajmniej poczęstowali kodami rabatowymi), ale wydaje mi się, że już wystarczająca ilość żalów została wylana i takie komentarze już po prostu męczą. Ile razy można tam coś w naprawdę w dobrej (czyt. najlepszej) cenie znaleźć i żadnych problemów z kontaktem i zamówieniami też nie ma, oprócz tej jednej wtopy. Nie namawiam do korzystania z ich usług - chętni wyjdą na tym nawet lepiej.Jest pewna nieśmiertelna zasada: "Zadowolony klient przyciągnie 3 kolejnych. Niezadowolony zrazi 10 innych". Oni o tym po prostu zapomnieli.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 358°Komercyjny certyfikat SSL za darmo na rok dla klientów PayU -100%
  2. 560°2 pizze w cenie 1 -50%
  3. 506°Dodatkowe -20% na przecenione buty do gry w piłkę nożną @ NIKE -20%
  4. 320°Groupon Twoje Miasto -15% -15%
  5. 309°50zł rabatu przy zakupach za min. 250zł @ Super-Pharm -50zł