30% rabatu na markę Tommy Hilfiger @ Answear
82°Zakończono

30% rabatu na markę Tommy Hilfiger @ Answear

Pepper 8
cze 15. 2016
Kod rabatowy obniża cenę produktów marki Tommy Hilfiger znajdujących się w odnośniku o 30%.


Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Kurde, przy 50% moze i bym sie na cos zdecydowal Rozumiem jeszcze kupowac dżinsy za te 2, 3 stowy, ale T-shirt za ponad 2? No nic, pomarze sobie tylko
Działa na promocje?
a łączy się z 50zł z newslettera?
z Hilfigera świetne są skarpety i portfele. Polo nie warte nawet połowy tych pieniędzy
Nie działa na promocje, nie łączy się
Żeby to jeszcze specjalnie dla mnie zaprojektowali, i uszyli z dobrych jakościowo materiałów, to bym zapłacił, nawet więcej...ale tu, zwykły t-shit z chin z biało-czerwono-niebieskim 1cm-rowym znaczkiem...jakby tak wziąść dokładnie tą samą koszulkę, i z dokładnie tych kilku nitek zamiast loga TH uszyć siusiaka to odrazu by potaniało do 10zł? (nie żebym lubił siusiaku jakby co)
ceny TH w Polsce są tragiczne. W USA to jest marka jak wiele innych, coś na reserved u nas. A my murzyni mamy TH za luksus. Pomijam, że dobre tureckie podróby są na tym samym poziomie co oryginał TH.
Alojzy.Chmielcze 15. 2016

ceny TH w Polsce są tragiczne. W USA to jest marka jak wiele innych, coś n …ceny TH w Polsce są tragiczne. W USA to jest marka jak wiele innych, coś na reserved u nas. A my murzyni mamy TH za luksus. Pomijam, że dobre tureckie podróby są na tym samym poziomie co oryginał TH.


Żadna turecka podróba nie jest na poziomie oryginału. Niektóre ciuchy na rynek USA są gorszej jakości niż te na Europe (mowa o TH), przewinęło się tego przez moje ręce bardzo wiele, więc wiem co mówię.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy