-30% na BUTY na www.eobuwie.com.pl tylko do 09.04 do 24:00
166°Zakończono

-30% na BUTY na www.eobuwie.com.pl tylko do 09.04 do 24:00

13
kwi 9. 2018
Tylko do dzisiaj nawet -30% na obuwie na stronie eobowie.com.pl

Dla przykładu:


Buty:


eobuwie.com.pl/sne…tml


z 249 zł na 174,30.


na NB:

Cena z 329 na 229 zł:


eobuwie.com.pl/sne…tml
Aktualizacje społecznościowe
Eobuwie kody rabatoweEobuwie Okazje

Grupy

13 Komentarzy
Ceny nawet z rabatem kosmiczne.
Sklep nie uznaje reklamacji - nie polecam.
MarcinJaskulskikwi 9. 2018

Ceny nawet z rabatem kosmiczne.Dokladnie, rabat jest DO -30%, wiec czasami i tak jest 5%.
nie jest tak żle new balance obniżyło o 105 zł
Magiczne "do", Conversy wchodzą zazwyczaj -20%.
Mam kupon do wykorzystania na ich stronie. Mogę to połączyć ??
el_kwi 9. 2018

Mam kupon do wykorzystania na ich stronie. Mogę to połączyć ??Nie
Adidas zx flux -9% słabo.
Nb 120zeta😁
Nie polecam sklepu! Tak jak wspomniał @dwaeuro, ten sklep nie uznaje reklamacji. Rozpruły mi się trampki po ok 2 tygodniach użytkowania i reklamacji nie przyjęli. Powód? Moja wina, bo mam specyficzny tryb chodzenia, krzywo / źle chodzę - coś w ten deseń.

Po roku reklamowałem inny model butów, ta sama odpowiedź od nich.
Ktoś w rodzinie również buty reklamował po jakimś czasie i też to samo - że usterka wynika ze sposobu chodzenia.

Musiałem się z nimi pałować kilka miesięcy, korespondencja, odwoływanie się od ich decyzji itp... żeby zwrócili pieniądze.

Nigdy więcej zakupów u nich choćby było za darmo.

PS. Polecam Zalando. Tutaj nigdy się nie zawiodłem. Zamawiasz 10 par butów, przymierzasz w domu, wybierasz... a pozostałe oddajesz i kasę na koncie masz po 3 dniach.
A jak dla mnie sklep bardzo dobry. 2 razy reklamowałem i bez problemu.

Raz kupiłem buty Tommego Hilfigera, po 2 tygodniach odkleiła mi się podeszwa, zareklamowałem, wysłałem buty i po 3 dniach bodajże miałem już nowe.

To samo buty mojej narzeczonej, kupiła białe Tommiego, uprała zafarbowały na niebiesko i zareklamowała i uznali gwarancję i oddali kase

ale to było dość dawno, gdzieś z rok temu
Davidoffkwi 9. 2018

Nie polecam sklepu! Tak jak wspomniał @dwaeuro, ten sklep nie uznaje …Nie polecam sklepu! Tak jak wspomniał @dwaeuro, ten sklep nie uznaje reklamacji. Rozpruły mi się trampki po ok 2 tygodniach użytkowania i reklamacji nie przyjęli. Powód? Moja wina, bo mam specyficzny tryb chodzenia, krzywo / źle chodzę - coś w ten deseń.Po roku reklamowałem inny model butów, ta sama odpowiedź od nich. :)Ktoś w rodzinie również buty reklamował po jakimś czasie i też to samo - że usterka wynika ze sposobu chodzenia.Musiałem się z nimi pałować kilka miesięcy, korespondencja, odwoływanie się od ich decyzji itp... żeby zwrócili pieniądze.Nigdy więcej zakupów u nich choćby było za darmo.PS. Polecam Zalando. Tutaj nigdy się nie zawiodłem. Zamawiasz 10 par butów, przymierzasz w domu, wybierasz... a pozostałe oddajesz i kasę na koncie masz po 3 dniach.


Na zalando kupiłem kiedyś zimowe conversy niestety pękły na piętach po niecałym miesiącu... Jakby miały rok to bym pewnie odpuścił reklamację ale miesiąc to trochę mało więc składam ją przygotowany na ostre starcie... Moje zdziwienie pełny wzrot kasy, przeprosiny i kupon zniżkowy... Od tego czasu wszystko kupuję na Zalando, zwłaszcza Zalando Lounge uwielbiam, czasami tylko jeszcze TK Maxx jak jestem w większym mieści ale Zalando to jest to.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst