25% zniżki od Adidas online (oraz Adidas Specialty Sports)
460°Zakończono

25% zniżki od Adidas online (oraz Adidas Specialty Sports)

14
paź 17. 2016
Oferta ważna 18 października 2016 od godz. 00:01 do 23:59. Promocja Friends & Family dotyczy tylko zakupów online po wpisaniu kodu promocyjnego 'FRIENDS'. Produkty premium nie są objęte promocją. Produkty nieobjęte promocją są oznaczone na stronie. Oferta nie może być wykorzystana przy realizacji wcześniejszych zakupów.
Aktualizacje społecznościowe
Pepper
Kod -25% działa także w Adidas Specialty Sportsadidasspecialtysports.pl/lis…ily
Adidas voucheryAdidas OkazjeModa
14 Komentarzy
Zadziała na outlet?
Działa również na spersonalizowane superstary np. Tu

m.adidas.pl/mi-…t=1
warto - pormocje sie sumuja i wychodzi swietna cena
Te obniżki w adidasie cały czas są. Żadna to okazja.
admin
Do tego dostawa gratis nawet na najtańsze produkty:

109207-LsNvv.jpg
Edytowane przez: "Cad" paź 18. 2016
Znalazł ktoś ciekawego?
Pepper
nocny_napoleonpaź 18. 2016

Te obniżki w adidasie cały czas są. Żadna to okazja.


Raz na jakiś czas na outlet -20%, na wszystko bardzo rzadko.
Pamiętajcie sprawdzić Visa Oferty, tam powinniście mieć jeszcze dodatkowe kilka PLN do wzięcia
U mnie np 85 przy MWZ 345
Dzięki za wrzucenie tej promo, kupiłem trochę ciuchów i wykorzystałem pierwszy raz Promo z Visa i właśnie mam dwa pytania. Czy długo czekaliście aż pokazało w zakładce "Moje wykorzystane oferty" że skorzystaliście z takiej oferty (robiłem zakupy po 2 w nocy, kasa z konta poszła, ale zastanawiam się czy wszystko ok). Drugie pytanie czy po zwrocie kasy z promo visy na wasze konto, zdarzało się Wam zwrócić zakupiony towar lub jego część, czy kasa zwrócona z Visy jest w jakiś sposób zabierana z konta? Nie chcę być Januszem biznesu, ale ciężko mi znaleźć odpowiednie rozmiary i często dokonuję zwrotu bo za krótkie, za długie itd.
filipppopaź 18. 2016

Dzięki za wrzucenie tej promo, kupiłem trochę ciuchów i wykorzystałem pier …Dzięki za wrzucenie tej promo, kupiłem trochę ciuchów i wykorzystałem pierwszy raz Promo z Visa i właśnie mam dwa pytania. Czy długo czekaliście aż pokazało w zakładce "Moje wykorzystane oferty" że skorzystaliście z takiej oferty (robiłem zakupy po 2 w nocy, kasa z konta poszła, ale zastanawiam się czy wszystko ok). Drugie pytanie czy po zwrocie kasy z promo visy na wasze konto, zdarzało się Wam zwrócić zakupiony towar lub jego część, czy kasa zwrócona z Visy jest w jakiś sposób zabierana z konta? Nie chcę być Januszem biznesu, ale ciężko mi znaleźć odpowiednie rozmiary i często dokonuję zwrotu bo za krótkie, za długie itd.

Na czym polega promo visa?​
MaciekWkpaź 18. 2016

Na czym polega promo visa?​chodzi o Visa oferty rejestrujesz tam swoja kartę visa i dostajesz zwroty na konto za pewne zakupy
filipppopaź 18. 2016

Drugie pytanie czy po zwrocie kasy z promo visy na wasze konto, zdarzało …Drugie pytanie czy po zwrocie kasy z promo visy na wasze konto, zdarzało się Wam zwrócić zakupiony towar lub jego część,


no właśnie mnie też to zastanawia, bo mi kasa z visy wpadła dwa dni po zamówieniu, jakoś zaraz po wysłaniu paczki.
Da sie polaczyc kody z newslettera i ten tutaj na zwyklym adidasie? jesli tak to w jaki sposob?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy