25% zniżki na jeden produkt (10 listopada) @ C&A
421°Zakończono

25% zniżki na jeden produkt (10 listopada) @ C&A

14
lis 10. 2016
W czwartek 10 listopada od godz.12:00 w sklepach stacjonarnych C&A otrzymamy kupon rabatowy w wysokości 25% (na jeden produkt).

Jest to akcja ogólnopolska.

30171-gNbWS.jpg

Aktualizacje społecznościowe
Dodatkowo dzisiaj członkowie CCC KLUB otrzymali SMS:
"25% rabatu na torby i torebki, półbuty i czółenka oraz wszystkie marki obuwia dziecięcego. Oferta ważna tylko dla Klubowiczów do 13.11.2016"

EDIT: Nie mam pojęcia czemu C&A pomyliłam z CCC, pewnie zmęczenie - niemniej jednak, powyższa promocja też aktualna : )
C&A KuponyC&A Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
@Leonidas94 Seria BASIC moim zdaniem jest OK. Tego akurat brakuje mi w wielu sieciówkach. Spodnie mają niezłe - w moim przypadku bardziej wytrzymałe niż inne za 3x tyle.
14 Komentarzy
Super zniżka, tyle że nigdy nie mogę tam znaleźć czegokolwiek panującego...
@Leonidas94 Seria BASIC moim zdaniem jest OK. Tego akurat brakuje mi w wielu sieciówkach. Spodnie mają niezłe - w moim przypadku bardziej wytrzymałe niż inne za 3x tyle.
Nie omieszkam sprawdzić dzięki
Avatar
Usunięty12914
Kabanlis 9. 2016

Spodnie mają niezłe - w moim przypadku bardziej wytrzymałe niż inne za 3x t …Spodnie mają niezłe - w moim przypadku bardziej wytrzymałe niż inne za 3x tyle.


Dokładnie, i krój mają ludzki. Chyba jedyna sieciówa gdzie większość spodni fajnie leży na d_pie
C&A oraz New Yorker są miejscem gdzie dokonuję najczęściej zakupów. Cena do jakości zacna, dobre, możliwe łowy podczas promocji jak np 20% które było na wszystkie spodnie w c&a do niedzieli, przyznam przycebulilem wtedy . Cropp/ House - sieciówki przereklamowane, jedyne co na plus mają to track listę.
Moim zdaniem za dużo wsadzili spodni slim fit.... a znów normalne straight zazwyczaj wyglądają słabo.
Peacewarriorlis 9. 2016

C&A oraz New Yorker są miejscem gdzie dokonuję najczęściej zakupów. Cena do …C&A oraz New Yorker są miejscem gdzie dokonuję najczęściej zakupów. Cena do jakości zacna, dobre, możliwe łowy podczas promocji jak np 20% które było na wszystkie spodnie w c&a do niedzieli, przyznam przycebulilem wtedy . Cropp/ House - sieciówki przereklamowane, jedyne co na plus mają to track listę.


Muzyka tam ryje banie, ale to Polska firma więc warto wspierać, dodatkowo, reklamacje są u nich zaje*iste
Już po 12, jakie wrażenia?
Bierzemy 1 rzecz i przy kasie się upominamy?
Kolejka na 30 osób, pasuję.
W C&a w galerii krakowskiej kolejka już w tym momencie do wyjścia - jakieś 30 osób, aż tyle czasu nie mam by zaoszczędzić marne kilka zł
150 zł poszloooo
nie mogę się dodzwonić do żadnego sklepu. Powiedzcie, czy jest minimalna kwota zamówienia i czy promocja obejmuje wszystkie ciuchy?
Czy promocja tyczy się też przecenionych rzeczy?
zorkalis 10. 2016

nie mogę się dodzwonić do żadnego sklepu. Powiedzcie, czy jest minimalna kw …nie mogę się dodzwonić do żadnego sklepu. Powiedzcie, czy jest minimalna kwota zamówienia i czy promocja obejmuje wszystkie ciuchy?
Raczej wszystkie, włącznie z przecenionymi . Kupiłem chinosy za 44 zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst