22% rabatu na: obuwie, odzież, wspinaczkę oraz sprzęt turystyczny @ Skalnik
44°Zakończono

22% rabatu na: obuwie, odzież, wspinaczkę oraz sprzęt turystyczny @ Skalnik

3
paź 22. 2015
Z okazji urodzin sklepu, Skalnik obniżył ceny w 4 kategoriach aż o 22%. Rabaty obowiązują w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych.

Aktualizacje społecznościowe
Skalnik promocjeSkalnik Okazje

Grupy

3 Komentarze
Parsknąłem śmiechem jak wszedłem na stronę. Obniżka 616 PLN z 789 PLN za parę butów których produkcja kosztuje max 50 PLN sztuka, marketing 0 PLN (bo nikt o takich markach nie słyszał) reszta to nadmuchana marża firm, pośredników i sprzedawców, którzy łaskawie dają Kowalskiemu 22% rabatu Oczywiście ktoś powie, że cena adekwatna bo kosmiczna technologia, materiały i marka, bo takie ładne amerykańskie Chińczyk płakał jak sklejał w fabryce za miskę ryżu
@im_dying_dude
Koszty produkcji w chinach akurat nie sa takie niskie, zeby pracowali za miske ryzu. Ich zarobki sa porownywalne z zarobkami statystycznego Kowalskiego. Zlodziejstwo i wyzysk jest w przypadku produkcji w Pakistanie, Wietnamie, Bangladeszu etc.
Co do cen za ta "cudowna" odziez treckingowa to jesttem tegi samego zdania. Wszystko zrobione z przetworzonych butelek + doklejone "pro" naszywki co daje +1000% do marzy.
@im_dying_dude@Andrzej90 To wszystko zależy od przeznaczenia. Co do odzieży trekingowej mogę się po części zgodzić, że ta np. z dyskontów/decathlona nie ustępuje jakoś kolosalnie markom które kosztują 5x tyle (albo inaczej, ustępuje, ale nie w takim stopniu, żeby to było często tyle warte). Z drugiej jednak strony - jak człowiek wybiera się w 'poważne' góry i ma zamiar się wspinać - to chce polegać w 100% na sprzęcie i na jego właściwościach.

Buty to temat rzeka - akurat na nich nie warto oszczędzać. Sam mam 8 lat buty trekkingowe (wysokie, skórzane - akurat hiszpańskie nie hamerykańskie ), które katalogowo kosztują koło 550-600zł i na pewno kupie identyczne, jeśli te się nie będą nadawały do użytkowania, dodatkowo jestem zwolennikiem teorii że "nie stać nas na tanie rzeczy''. Wodoodporność, niska ścieralność podeszwy, cholewka praktycznie z jednego kawałka skóry itp. Moim zdaniem warto - dużo większy komfort korzystania. Oprócz tego, że kilka razy do roku korzystam z nich w górach, to przeżyły już kopalnie, bagna, dżungle i praktycznie całe ostatnie 8 zim. Za trwałość też trzeba czasem zapłacić

Przykład: studiach część osób w teren kupowała najtańsze treki z dyskontów (takie zalecenie uczelni, a same buty na pierwszy rzut oka wyglądały naprawdę przyzwoicie) - po miesiącu zajęć w terenie nie nadawały się do niczego, więc przez kilka lat zużyli kilka par butów.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst