20% zniżki na OC/AC @ AXA DIRECT
276°Zakończono

20% zniżki na OC/AC @ AXA DIRECT

17
lip 17. 2016
Spróbujcie kalkulacji z Axa Direct, mam dla Was kod promocyjny obniżający koszt o 20 %. Wystarczy, że wpiszecie "QM781I0" na początku formularza kalkulacyjnego w polu "wpisz numer kodu promocyjnego".

Dodatkowo przez internet dają 12%.

Nie posiadam informacji do kiedy aktywny.
Aktualizacje społecznościowe
Axa kupony rabatoweAxa Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Co roku kupuję z taką zniżką 20% do tego otrzymuję np 10% bo akurat jest zniżka na daną markę auta i jeszcze otrzymuję 10% zniżki lojalnościowej za przedłużenie umowy i na koniec i tak wychodzi suma sto zł większa niż w poprzednim roku ponieważ firma podniosła stawkę podstawową . Te zniżki to ściema marketingowa w każdej firmie ubezpieczeniowej, co roku robią nas w balona...
17 Komentarzy
zazwyczaj na start jest 15% zniżki bo tak, zeby wpisać kod, na 1 stronie kalkulatora na samej gorze trzeba zmienic promocje na podanie kodu
Po przekalkulowaniu zachęcam do odwiedzenia multiagenta. Często jest on w stanie znaleźć jeszcze tańszą ofertę, niż axa z rzekomymi zniżkami.
Co roku kupuję z taką zniżką 20% do tego otrzymuję np 10% bo akurat jest zniżka na daną markę auta i jeszcze otrzymuję 10% zniżki lojalnościowej za przedłużenie umowy i na koniec i tak wychodzi suma sto zł większa niż w poprzednim roku ponieważ firma podniosła stawkę podstawową . Te zniżki to ściema marketingowa w każdej firmie ubezpieczeniowej, co roku robią nas w balona...
jeśli chodzi o Axa to akurat wg różnej maści porównywarek wychodziły najtańsze OC - sam ubezpieczyłem 2 auta w tej Firmie oczywiście wykorzystując kod -20% który bez problemu w każdym miesiącu można znaleźć w necie.
a ja robie po prostu tak. ide do cuka. daje mi najtańszą, dzwonie i mówie ocb, podaje cene, mówie, że w innym mam taniej, to mówi, że obniży o 100-200. dalej mówie, że mam taniej gdzie indziej i jak ustali z przełożonym cene to niech dzwoni. nie mija 1 dzień, dostaje telefon i oferte oc obniżoną o jeszcze 100 lub 200. zawsze działa.
jamal_007lip 17. 2016

jeśli chodzi o Axa to akurat wg różnej maści porównywarek wychodziły najta …jeśli chodzi o Axa to akurat wg różnej maści porównywarek wychodziły najtańsze OC - sam ubezpieczyłem 2 auta w tej Firmie oczywiście wykorzystując kod -20% który bez problemu w każdym miesiącu można znaleźć w necie.


A zrób eksperyment. Policz w tej twojej porównywarce i zapisz kwotę. Potem wejdź bezpośrednio na stronę innego towarzystwa np Liberty albo Proama (bo one mają kalkulatory) i porównaj składki z ich strony bezpośrednio i z porównywarki.
thompsonlip 17. 2016

a ja robie po prostu tak. ide do cuka. daje mi najtańszą, dzwonie i mówie o …a ja robie po prostu tak. ide do cuka. daje mi najtańszą, dzwonie i mówie ocb, podaje cene, mówie, że w innym mam taniej, to mówi, że obniży o 100-200. dalej mówie, że mam taniej gdzie indziej i jak ustali z przełożonym cene to niech dzwoni. nie mija 1 dzień, dostaje telefon i oferte oc obniżoną o jeszcze 100 lub 200. zawsze działa.


Tak, tak. Po prostu idź do normalnego mutiagenta i nie będziesz musiał się prosić
Mi w tym roku AXA podniozła z 487 zł do 930 zł
Neneszlip 17. 2016

A zrób eksperyment. Policz w tej twojej porównywarce i zapisz kwotę. Po … A zrób eksperyment. Policz w tej twojej porównywarce i zapisz kwotę. Potem wejdź bezpośrednio na stronę innego towarzystwa np Liberty albo Proama (bo one mają kalkulatory) i porównaj składki z ich strony bezpośrednio i z porównywarki.


dokładnie! często tak jest. po porównywarce dobrze jest sprawdzić na stronach ubezpieczalni... Axa, Liberty i Proama , która jakoś dziwnie ostatnio wychodzi mi najtaniej.
Co do multiagencji, to wiedzą gdzie można "delikatnie skłamać" np nie każdy wie, że zaznaczając opcję "mam dziecko" "jestem żonaty" wchodzą jakieś dodatkowe zniżki (ostatnio bratu tak zaznaczyła agentka i wyszło taniej).
dominuseklip 18. 2016

dokładnie! często tak jest. po porównywarce dobrze jest sprawdzić na str … dokładnie! często tak jest. po porównywarce dobrze jest sprawdzić na stronach ubezpieczalni... Axa, Liberty i Proama , która jakoś dziwnie ostatnio wychodzi mi najtaniej. Co do multiagencji, to wiedzą gdzie można "delikatnie skłamać" np nie każdy wie, że zaznaczając opcję "mam dziecko" "jestem żonaty" wchodzą jakieś dodatkowe zniżki (ostatnio bratu tak zaznaczyła agentka i wyszło taniej).


Przy wpisywaniu nieprawidłowych danych bym uważał potem są one we wniosku i w przypadku wypłaty szkody ubezpieczyciel je sprawdza jeśli się nie będą zgadzać może nie wypłacić.
saglip 18. 2016

Przy wpisywaniu nieprawidłowych danych bym uważał potem są one we wniosku … Przy wpisywaniu nieprawidłowych danych bym uważał potem są one we wniosku i w przypadku wypłaty szkody ubezpieczyciel je sprawdza jeśli się nie będą zgadzać może nie wypłacić.oczywiście. Mówię tylko jak to wygląda w agencjach. Szwagierce wpisali więcej zniżek i przy stłuczce miała problemy i oczywiście dopłatę do świadczenia.
Ktoś ma doświadczenie z Axa? Jakieś większe problemy? Bo w sumie wychodzi dużo taniej w porównaniu z innymi ubezpieczycielami. Chodzi mi o OC + NNW i jakieś AS. Obecnie mam Link5 i prawie 2 stówki do góry poszło.
Ma ktoś może jeszcze jakiś kod rabatowy do innego ubezpieczyciela?
W link 4 długo korzystałem z kupony polisa direct na 12%, ale w tym roku już nie działa. Chociaż jeszcze w marcu używałem.
wielki minus....cena oc wyzsza od konkurencji o ok 250zl
rok temu płaciłem za OC w AXA do 1.9d około 450zł, ostatnio (2miesiące temu) z biegu opłaciłem OC w tej samej firmie za to samo auto 780zł.
Teraz drugie auto z tą samą pojemnością silnika i rodzajem PZU wyceniło mi OC na 682zł:-/
Może teraz AXA?
można się udzielać w dyskusji:
pepper.pl/dys…692
114059-P251j.jpg
ze zniżkami łącznie 27%...i jeszcze od kwoty X te 20% to powinno wyjść na poziomie 600-700zł
za pomocą kalkulatora ze strony:mfind.pl wyszło mi 770zł za peugeota w AXA, niestety zniżki 20% nie mogę nigdzie wpisać:-/
uuj...dam zarobić PZU a niech się bawią
Edytowane przez: "LisPromocji" lis 2. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst