Niestety, ten kupon już wygasł
lis 24. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z okazji Black Friday na stronie oraz w punktach i sklepach Wyjątkowego Prezentu wszystkie prezenty w ciemności 20% taniej. Na stronie należy użyć kodu - w sklepie wystarczy rozmowa ze doradcą.

Zniżka obejmuje na przykład:
Kolacja w ciemności VIP dla dwojga 239.99 zamiast 299.99 wyjatkowyprezent.pl/pre…et/

Degustacja Piwa w ciemności dla dwojga 167.99 zamiast 209.99 wyjatkowyprezent.pl/pre…on/Vouchery ważne są 3 lata od daty zakupu. Możliwość wymiany na dowolny inny prezent w przypadku, gdy dany się nie spodoba.


Przykładowy opis vouchera dotyczącego kolacji w ciemności: Czego oczy nie widzą... to z pewnością poczuje reszta zmysłów. Nie wierzycie? Przekonajcie się o tym w trakcie Dine in the Dark - Kolacji w Ciemności. Wejdźcie do wyciemnionej sali i dajcie się wciągnąć do gry z własnymi zmysłami. Kelnerzy wyposażeni w noktowizory doprowadzą Was do stolików, gdzie zmierzycie się z trzydaniowym obiadem owianym tajemnicą... Waszym zadaniem jest odgadnięcie, co znajduje się na Waszych talerzach. Nie będzie łatwo! W ciemności Wasze zmysły się wyostrzą i pozwolą Wam uchwycić najdrobniejsze niuanse dobrze Wam znanych składników. Kucharze nie ułatwią Wam zadania - ich zabawy z fakturą, aromatem i konsystencją dań zwiodą wielu... Ale czy zwiodą Was?
Aktualizacje społecznościowe
Black Friday 2021 Kupony
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz