20% rabatu na wszystko (obejmuje wyprzedaż) @ Orsay
333°Zakończono

20% rabatu na wszystko (obejmuje wyprzedaż) @ Orsay

7
gru 16. 2017
W Orsay 20% rabatu na cały asortyment.
Zniżka obejmuje także przecenione produkty.

Promocja ważna do końca tygodnia, w sklepach i online.
64335-8a4nm.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Orsay wyprzedażOrsay Okazje

Grupy

7 Komentarzy
Dzięki za wstawkę Szkoda, że sklep nie ma darmowej dostawy (a nawet płatnej nie ma) do salonów
*nie dotyczy produktów oznaczonych jako Special Price, kart podarunkowych i nie łączy się z innymi promocjami.
Gabragru 16. 2017

Dzięki za wstawkę Szkoda, że sklep nie ma darmowej dostawy (a nawet pł …Dzięki za wstawkę Szkoda, że sklep nie ma darmowej dostawy (a nawet płatnej nie ma) do salonówCo to za głupoty? Przecież Orsay oferuje DARMOWĄ dostawę do swoich salonów. W opcjach dostawy można wybrać, w którym sklepie odbierzesz zamówienie. Wtedy przesyłka jest darmowa. Tak jest już od ponad 2 lat
Edytowane przez: "metyl" gru 16. 2017
metylgru 16. 2017

Co to za głupoty? Przecież Orsay oferuje DARMOWĄ dostawę do swoich sal …Co to za głupoty? Przecież Orsay oferuje DARMOWĄ dostawę do swoich salonów. W opcjach dostawy można wybrać, w którym sklepie odbierzesz zamówienie. Wtedy przesyłka jest darmowa. Tak jest już od ponad roku.Informacja z przewodnika zakupowego:
źródło:
orsay.com/pl-…ide
3. KOSZT WYSYŁKI Koszt wysyłki dla zamówień realizowanych na terenie Polski wynosi odpowiednio:

  • dla zamówień o wartości powyżej 200 PLN – wysyłka gratis
  • dla zamówień o wartości poniżej 200 PLN – koszt 9,90 PLN brutto.
Czytanie nie boli: orsay.com/pl-…faq

Jakie są możliwe formy dostawy?
Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DHL, na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.

Zamówiony towar możesz również odebrać w wybranym sklepie stacjonarnym. Opcja przesyłki do sklepu ORSAY jest darmowa. Więcej informacji znajdziesz w sekcji "Click & collect" naszego FAQ.

***
Co to jest Click&Collect?
Click&Collect, czyli zamów online i odbierz w sklepie, jest opcjonalną, darmową metodą dostawy. Zamówione artykuły w sklepie internetowym zostaną dostarczone do wybranego sklepu ORSAY na terenie Polski.

Funkcjonalność obejmuje takie elementy jak:

Darmowa dostawa do wybranego przez Ciebie sklepu stacjonarnego
Wystarczy, że podczas składania zamówienia zaznaczysz dowolnie wybrany adres sklepu, w którym odbierzesz swoją paczkę. W ten sposób zaoszczędzisz na przesyłce przy każdym zamówieniu!

***
Regulamin sklepu internetowego Orsay, punkt
5. KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU
5.3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta w salonie sprzedaży jest bezpłatny.
orsay.com/pl-…min
Edytowane przez: "metyl" gru 16. 2017
Gabragru 16. 2017

Informacja z przewodnika …Informacja z przewodnika zakupowego:źródło:http://www.orsay.com/pl-pl/service/shoppingguide3. KOSZT WYSYŁKI Koszt wysyłki dla zamówień realizowanych na terenie Polski wynosi odpowiednio:dla zamówień o wartości powyżej 200 PLN – wysyłka gratisdla zamówień o wartości poniżej 200 PLN – koszt 9,90 PLN brutto.


Z regulaminu ORSAY:
5.1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
5.2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
5.3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta w salonie sprzedaży jest bezpłatny.
5.4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
5.4.1. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.
5.4.2. Odbiór osobisty dostępny w Salonach Sprzedaży, w dni i w godzinach otwarcia Salonów Sprzedaży określonych na stronie internetowej Sklepu Internetowego.
Olalagru 17. 2017

Z regulaminu ORSAY:5.1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium …Z regulaminu ORSAY:5.1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.5.2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży. 5.3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta w salonie sprzedaży jest bezpłatny.5.4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:5.4.1. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.5.4.2. Odbiór osobisty dostępny w Salonach Sprzedaży, w dni i w godzinach otwarcia Salonów Sprzedaży określonych na stronie internetowej Sklepu Internetowego.Dzięki Szkoda tylko, że umieścili niepełną informację w przewodniku zakupowym! Powinni to poprawić, bo wprowadza w błąd! A teraz jest
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst