20% rabatu dla studentów @ H&M
509°Zakończono

20% rabatu dla studentów @ H&M

11
paź 15. 2016
Aktualizacja 1
Akcja powróciła w ten weekend (16-17.10)!
Na Facebook'owym profilu H&M pojawiło się info o weekendowej promocji dla studentów (-20%):

"Już 8 i 9 października STUDENCKI WEEKEND w sklepach stacjonarnych H&M. Pokaż legitymację studencką, dołącz do HMClub i odnów garderobę na jesień!"

28508-Cub7K.jpg
Aktualizacje społecznościowe
H&M kody rabatoweH&M Okazje

Grupy

11 Komentarzy
Zauważyłem, że wszystkie nowe okazje są od razu mocno minusowane. Administracja powinna to sprawdzić.
arespaź 8. 2016

Zauważyłem, że wszystkie nowe okazje są od razu mocno minusowane. Adm …Zauważyłem, że wszystkie nowe okazje są od razu mocno minusowane. Administracja powinna to sprawdzić.


Sprawdzamy
Cadpaź 8. 2016

Sprawdzamy


Też to zauważyłem, zarówno na swoich dwóch okazjach, jak i na każdej okazji wrzucanej przez innych. Czasami zdarzało się, że coś naprawdę godnego uwagi zostało wrzucone (tj. rzecz popularna, w dodatku najtaniej w historii), a i tak na starcie -30. Inna sprawa, że później się to zwiększa stopniowo najczęściej.
Felix88paź 8. 2016

Też to zauważyłem, zarówno na swoich dwóch okazjach, jak i na każdej okazj …Też to zauważyłem, zarówno na swoich dwóch okazjach, jak i na każdej okazji wrzucanej przez innych. Czasami zdarzało się, że coś naprawdę godnego uwagi zostało wrzucone (tj. rzecz popularna, w dodatku najtaniej w historii), a i tak na starcie -30. Inna sprawa, że później się to zwiększa stopniowo najczęściej.

​Przykładem dzisiejsze dealy zorki. Sam dałem plusa gdy minus 20 wyświetlało na początku. Potem było już kilka stopni na +. Ruskie boty robią atak?
Edytowane przez: "Peacewarrior" paź 8. 2016
Peacewarriorpaź 8. 2016

​Przykładem dzisiejsze dealy zorki. Sam dałem plusa gdy minus 20 było. Pote …​Przykładem dzisiejsze dealy zorki. Sam dałem plusa gdy minus 20 było. Potem było już kilka na +. Ruskie boty robią atak?


Dlatego okresowo przeprowadzamy sprawdzanie głosowań, w przypadku osób praktycznie cały czas głosują na minus i stosujemy się do zapisu w regulaminie: "Niewłaściwe używanie systemu ocen oraz nadużywanie przycisków: „Zakończ” i/lub „Zgłoś” będzie prowadzić do ograniczeń na koncie użytkownika."
KOlejna weryfikacja już niebawem
Pożycz ktos legitymację
uwaga rabat tylko na jedną rzecz o czym oczywiście dowiadujemy się dopiero przy kasie
Edytowane przez: "buba33" paź 8. 2016
buba33paź 8. 2016

uwaga rabat tylko na jedną rzecz o czym oczywiście dowiadujemy się dopiero …uwaga rabat tylko na jedną rzecz o czym oczywiście dowiadujemy się dopiero przy kasie


Jak to? Regulamin mowi co innego. 105439-rODLp.jpg
a to mnie wykiwali w takim razie, jutro się wrócę po moje 6 zł
Dzisiaj testowałem - wystarczy okazać legitymację i "kartę HM CLUB" czyli kod kreskowy na telefonie. Nic nie musimy aktywować.
buba33paź 8. 2016

uwaga rabat tylko na jedną rzecz o czym oczywiście dowiadujemy się dopiero …uwaga rabat tylko na jedną rzecz o czym oczywiście dowiadujemy się dopiero przy kasie

​ bierzesz parę rachunków i się problem rozwiązuje.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst