-20% na wszystko w 4F online
170°Zakończono

-20% na wszystko w 4F online

10
mar 20. 2018
Kod -20% na wszystkie produkty w sklepie online 4F
Kod ważny do 22.03.
Aktualizacje społecznościowe
4F kody rabatowe4F Okazje

Grupy

10 Komentarzy
Plusik leci, ludzie się rzucili i sklepik ledwo przędzie
Kurna to 4f już przesadza z cenami...
mialem koszulki z 4F fatalna jakosc, farbuja, zbiegaja sie i slaby material. Juz nic tam nie kupie
Kupiłem w 4f dwie koszulki a żona kurtkę. Ze wszystkich 3 rzeczy odkleily się loga pozostawiając ciuchy bezimienne. W kurtce newet przed pierwszym praniem. Zawsze starałem się wspierać polskie firmy ale te ciuchy to poprostu chłam w cenie markowych. Nigdy już nic tam nie kupię nawet w promocji.
Edytowane przez: "Boss007" mar 20. 2018
A co polecacie zamiast 4F? W podobnym przedziale cenowym?
BartekS197920/03/2018 16:47

A co polecacie zamiast 4F? W podobnym przedziale cenowym?


Również chętnie poznam zamienniki 😋
BartekS197920/03/2018 16:47

A co polecacie zamiast 4F? W podobnym przedziale cenowym?


podłączę się, a nuż ktoś oblatany w temacie streetwearu zauważy ten komentarz
Kto to kupuje? :/
Później ludzie narzekają że syntetyczne koszulki śmierdzą, a membrany nie oddychają - te najtańsze owszem. Tylko tutaj te najtańsze plus rozpoznawalna naszywka plus reklama i dostępność czynią cuda. Normalnie mistrzowie.


Rafi_Virgo20/03/2018 17:20

Również chętnie poznam zamienniki 😋Neurotic20/03/2018 18:40

podłączę się, a nuż ktoś oblatany w temacie streetwearu zauważy ten koment …podłączę się, a nuż ktoś oblatany w temacie streetwearu zauważy ten komentarz


Jak chcesz tanio i dobrze to Decathlon, tam opłaca się kupować przede wszystkim tanie rzeczy. Jak lepiej i drożej to sklepy turystyczne typu polarsport, 8a, skalnik, tylko unikać salewy i będzie dobrze. Nie wiem o jaki asortyment pytacie?
atanor20/03/2018 20:48

Kto to kupuje? :/ Później ludzie narzekają że syntetyczne koszulki śmi …Kto to kupuje? :/ Później ludzie narzekają że syntetyczne koszulki śmierdzą, a membrany nie oddychają - te najtańsze owszem. Tylko tutaj te najtańsze plus rozpoznawalna naszywka plus reklama i dostępność czynią cuda. Normalnie mistrzowie.Jak chcesz tanio i dobrze to Decathlon, tam opłaca się kupować przede wszystkim tanie rzeczy. Jak lepiej i drożej to sklepy turystyczne typu polarsport, 8a, skalnik, tylko unikać salewy i będzie dobrze. Nie wiem o jaki asortyment pytacie?


W tym momencie o softshell, poprzedni ma już kilka ładnych lat i widać na nim ślady używania.
BartekS1979mar 21. 2018

W tym momencie o softshell, poprzedni ma już kilka ładnych lat i widać na n …W tym momencie o softshell, poprzedni ma już kilka ładnych lat i widać na nim ślady używania.


Dobrze, ze nie konie albo golf. Idź do Decathlonu, zobacz co mają, jak podpasuje to bierz, jak nie do wymienionych prawdziwych sklepów turystycznych lub podobnych i pogadaj ze sprzedawcami. Jak zobaczysz na wejściu jakieś (poo)marki jak ta, to nawet nie wchodź. Jeszcze ceneria.pl ci pomoże
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od kamildabrowka. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst