-20% na wszystko (także na outlet i LEGO!) w Smyk
260°Zakończono

-20% na wszystko (także na outlet i LEGO!) w Smyk

22
lut 20. 2017
Aktualizacja 1
Kod działa dosłownie na wszystko - także na elektronikę, konsole, gry czy klocki Lego - a co najważniejsze, rabat naliczany jest od cen już obniżonych!
Z kodem RZ12-001 otrzymamy 20% rabatu w sklepie Smyk. Kod wchodzi na wózki, ubrania, przeceny, zabawki wiec teoretycznie działa na wszystko. Plotka głosi ze kod jest ważny do końca lutego

22 Komentarze

Pepper

@Iwo.iwa Super! Dawno nie było kodu, który zadziałałby na dosłownie wszystko w jakimkolwiek sklepie, a na klocki lego, które i tak są w niezłych cenach - chyba nigdy. Duży plus

No to już chyba nie działa na wszystko: "Nie można zastosować tego kodu kuponu"

McSnake45 min

No to już chyba nie działa na wszystko: "Nie można zastosować tego kodu kup …No to już chyba nie działa na wszystko: "Nie można zastosować tego kodu kuponu"


A na co nie wchodzi kod? Bo mi sie udało 2 zesatwy lego zamówić i jakieś tam ciuchy dla dziecka tak na szybko i jest w realizacji ale odbió w salonie i zapłata przy odbiorze? Mogą anulować?

tomaszrobert28 min

A na co nie wchodzi kod? Bo mi sie udało 2 zesatwy lego zamówić i jakieś ta …A na co nie wchodzi kod? Bo mi sie udało 2 zesatwy lego zamówić i jakieś tam ciuchy dla dziecka tak na szybko i jest w realizacji ale odbió w salonie i zapłata przy odbiorze? Mogą anulować?Próbowalem komiksy zamówic z rabatem i kod już nie zadziałał.

jakie zestawy lego się opłaca kupić ?

Też siedzę w Duplo i głowię się który wybrać jako pierwszy dla dwulatka. Ceny w sumie na każdy zestaw jak patrzyłam w internecie są dobre.

Bursztynka4 min

Też siedzę w Duplo i głowię się który wybrać jako pierwszy dla dwulatka. Ce …Też siedzę w Duplo i głowię się który wybrać jako pierwszy dla dwulatka. Ceny w sumie na każdy zestaw jak patrzyłam w internecie są dobre.


Polecam pociąg z cyferkami u nas się sprawdza jak narazie.

Agniehaha23 min

Polecam pociąg z cyferkami u nas się sprawdza jak narazie.Mamy już pociąg z mega blocksów, myślę nad zestawem 10835 dom rodzinny. Wcześniej chciałam jakieś samochody czy koparki ale w sumie tego ma sporo z resoraków czy innych aut a zabawy w domek jeszcze nie ma.

Nie wchodzi na Lego, przynajmniej na Duplo

Jackie_Nookah12 min

Nie wchodzi na Lego, przynajmniej na Duplo


u mnie działa

Bursztynka55 min

Mamy już pociąg z mega blocksów, myślę nad zestawem 10835 dom rodzinny. Wcz …Mamy już pociąg z mega blocksów, myślę nad zestawem 10835 dom rodzinny. Wcześniej chciałam jakieś samochody czy koparki ale w sumie tego ma sporo z resoraków czy innych aut a zabawy w domek jeszcze nie ma.


jeśli chodzi o samochody to taniej wychodzi w tesco z kuponem -20 zł na wybrane zestawy (kupon można wyciąć z magazynu tesco baby) ważny do 28 lutego 2016r.

Agniehaha6 min

u mnie działa

Mogłabyś wskazać przykładowy zestaw, na którym zadziałał? Chce sprawdzić czy to kwestia zestawu czy np zalogowania na konto etc

Jackie_Nookah7 min

Mogłabyś wskazać przykładowy zestaw, na którym zadziałał? Chce sprawdzić cz …Mogłabyś wskazać przykładowy zestaw, na którym zadziałał? Chce sprawdzić czy to kwestia zestawu czy np zalogowania na konto etc


Zwierzątka, moja pierwsza ciężarówka, mój pierwszy autobus.
Edytowane przez: "Agniehaha" lut 20. 2017

a perfumy CK 100 ml opłaca się kupić ?

Autor

Kod już chyba nie działa

Niestety u mnie nie działa na nic. Sprawdzałem z kilkunastoma produktami z różnych kategorii, w tym też ze wskazanymi przez Agniehaha i nic.

Autor

Niestety wyłąli kod, rano działał teraz na te same produkty nie wchodzi

Pepper

Dajcie znać czy zamówienia się utrzymały - czy poszły anulacje. @Iwo.iwa Z ciekawości - skąd kod?

Autor

Kaban4 min

Dajcie znać czy zamówienia się utrzymały - czy poszły anulacje. @Iwo.iwa Z …Dajcie znać czy zamówienia się utrzymały - czy poszły anulacje. @Iwo.iwa Z ciekawości - skąd kod?


Z grup na fb

zamówiłam bez kodu...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy