Niestety, ten kupon już wygasł
-20% na nagrody PAYBACK
189° Zakończono

-20% na nagrody PAYBACK

-20%
5
maj 21. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Rabat obejmuje wszystkie nagrody których sprzedawcą jest Cadooz rewards GmbH i nie łączy się z innymi rabatami.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Sprawdzałem te nagrody i nawet z rabatem się nie opłaca, lepiej kupić te produkty normalnie (jeśli ktoś musi) lub wydać punkty na BP albo w Kauflandzie.
5 Komentarzy
Sprawdzałem te nagrody i nawet z rabatem się nie opłaca, lepiej kupić te produkty normalnie (jeśli ktoś musi) lub wydać punkty na BP albo w Kauflandzie.
rybaq621/05/2019 18:35

Sprawdzałem te nagrody i nawet z rabatem się nie opłaca, lepiej kupić te pr …Sprawdzałem te nagrody i nawet z rabatem się nie opłaca, lepiej kupić te produkty normalnie (jeśli ktoś musi) lub wydać punkty na BP albo w Kauflandzie.Racja, wyjątkowo czasem opłacają się jakieś rzeczy w promocyjnej cenie - sam zastanawiam się teraz nad słuchawkami Motorola Pulse M za 15k pkt (~150zł). Problem w tym, że to model, którego w sklepach już nie ma i ciężko stwierdzić ile tak na prawde były/są warte. Na allegro widzę, że ktoś sprzedaje takie właśnie z payback'a za 99zł - średni zrobił biznes...
Też jestem ciekawy jak z jakością tych słuchawek. Dotychczas wszystkie punkty wydawałem na BP i to się chyba nie zmieni gdyż ceny w sklepie Payback nie zachęcają.
Do tej pory chyba najbardziej opłacalne było wydawanie punktów w Kauflandzie kiedy zaraz po zawarciu partnerstwa zwracali 200 punktów za każde wydane 1000 - czyli efektywne 20% "cashbacku" za zakupy. Głupi byłem, że nie korzystałem z tego wtedy. Mam nadzieję, że promocja jeszcze kiedyś powróci albo podobna pojawi się np. na BP
Da się jakoś przejrzeć wszystkie nagrody których sprzedawcą jest Cadooz rewards GmbH?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst