2 pizze w cenie 1 @ Dominos
161°Zakończono

2 pizze w cenie 1 @ Dominos

6
cze 25. 2018
2 pizze w cenie jednej w Domino's Pizza. Kod ważny do 30.06.2018
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
A przepraszam czy tam była kiedyś jedna pizza w cenie jednej pizzy?Bo przecież oni reklamę 2w cenie jednej nawet woża na swoich skuterkach..
Permanentna promocja albo dwie za cenę jednej albo jedna za pół ceny o tak w kółko od zawsze
Legenda glosi, ze ktos kupil u nich pizze bez promocji. Ceny pierwotne sa tak wystrzelone, ze dopiero promocja czyni oferte konkurencyjna
979866-fEc50.jpgObietnica vs rzeczywistość. Smacznego
ketrapcze 25. 2018

[Obrazek] Obietnica vs rzeczywistość. Smacznego


Ciekawe czy ktoś kiedyś złożył reklamację i dostał za ich ściemnianie na "zdjęciu" zwrot.

ezzakielcze 25. 2018

A przepraszam czy tam była kiedyś jedna pizza w cenie jednej pizzy?Bo p …A przepraszam czy tam była kiedyś jedna pizza w cenie jednej pizzy?Bo przecież oni reklamę 2w cenie jednej nawet woża na swoich skuterkach..


To mi się kojarzy z Rosmannem, co była afera, że produkty są droższe niż w Niemczech i tłumaczyli się, że są droższe, ale w zamian u nas jest więcej promocji, bo Polacy taką formę sprzedaży wolą Może w pizzą też Polacy wolą permanentną promocję niż tańsze w menu
miałem wrzucać promocję na 2x XXL + 2x Sos + 2x 1l Pepsi za 60zł...ale zamówiłem z niej (Wrocław) i nigdy więcej...pizza XXL o rozmiarze 37cm (do tej pory zamawiając jakąś pizze XXL najmniejszym rozmiarem jaki dostałem było bodajże 45cm), składników co kot napłakał (kilka kawałków to była po prostu marherita - ciasto, sos i trochę sera). Szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia. Nie polecam.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od losufi. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst