2 pizze w cenie 1
576°Zakończono

2 pizze w cenie 1

8
wrz 21. 2017
2 pizze w cenie 1 na dominospizza.pl z kodem „HOTDEAL” do 30 września.

8 Komentarzy

Dzięki

Ich duża pizza w Rzeszowie jest nieznacznie większa od małej w większości innych lokali z pizzą, ale poza tym jest dobra i za smak polecam

Oni te promocje mają praktycznie cały czas. Mimo wszystko leci plus za to że naszły mnie smaki na pizzę

39,98 za dwie pizze, kiedy jedna normalnie kosztuje 29... niech się wypchają z taką promocją. Za 40 zł mam 5 razy większą pizze w biesiadowie i tak samo dobrą, albo nawet i lepszą. Jeszcze nie wszystkie pizze są dostępne w tej promocji... a duża pizza u nich to mała w każdej innej normalnej pizzeri.

Ich promocje (i także mytaxi) to coś jak stała rynkowa cena. Kupując coś u nich bez promo płacisz 2x więcej niż powinieneś

vokus4 godz., 53 min

39,98 za dwie pizze, kiedy jedna normalnie kosztuje 29... niech się …39,98 za dwie pizze, kiedy jedna normalnie kosztuje 29... niech się wypchają z taką promocją. Za 40 zł mam 5 razy większą pizze w biesiadowie i tak samo dobrą, albo nawet i lepszą. Jeszcze nie wszystkie pizze są dostępne w tej promocji... a duża pizza u nich to mała w każdej innej normalnej pizzeri.


O tym lokalu mówisz? biesiadowo.pl/res…kie ?? Która to ta za 40zł 5x większa?

Artue3 godz., 20 min

O tym lokalu mówisz? https://www.biesiadowo.pl/restauracje-w-mazowieckie …O tym lokalu mówisz? https://www.biesiadowo.pl/restauracje-w-mazowieckie ?? Która to ta za 40zł 5x większa?


MARYNA ZE MŁYNA
sos, ser, oregano

57 cm za 39 zł

vokus6 godz., 50 min

MARYNA ZE MŁYNA sos, ser, oregano57 cm za 39 zł


I takie coś porównujesz do extravaganzzy z Domino's? Litości ;D
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy