16zł rabatu przy zakupach za minimum 280zł @ eZakupy Tesco
48°Zakończono

16zł rabatu przy zakupach za minimum 280zł @ eZakupy Tesco

10
gru 5. 2017
Kod rabatowy ważny od 1 do 31 grudnia.

Zniżka nie jest duża ale może przed świętami ktoś będzie miał dzięki temu darmową dostawę do domu i te kilka-kilkanaście złotych rabatu.

Kolejne kody na styczeń i luty to:
  • Kod: P5K1 -16złprzy zakupach za 250 zł (styczeń 2018)
  • Kod: R4S1 -25zł przy za kupach za 250 zł (luty 2018)
Aktualizacje społecznościowe
Tesco kody rabatoweTesco Okazje

Grupy

10 Komentarzy
srogo, podobnie jak początkowe 20/100
Lepsze to niż nic, ale nie da się ukryć, że coraz większe mają te progi MWZ
@przyjacielu Sam zamawiam z Tesco dużo. Rozdmuchana afera o nic moim zdaniem (jak niestety coraz częściej na Wykopie i ogólnie w sieci).

Nie bronię absolutnie sklepu - bo nie ma przed czym, ale takie rzeczy wynikają np. z tego że zakupy przygotowywane są dzień wcześniej - jeśli następnego dnia rano jest zatowarowanie,to nie mają szansy znaleźć się te rzeczy w naszym zamówieniu.
Kolejna sprawa - jak coś jest zamiennikiem to nie przyjmujemy tego i tyle - w tej kwestii Tesco jest fair wobec klientów. Mało to razy były sytuacje że po oddaniu zamienników zakupy z kodem rabatowym były praktycznie za darmo? To samo z tymi 6 pakami - jeśli kod wchodził na opakowaniu jak za całość a nie 3x2 to pracownik z tym nic nie zrobi. Może skasować tak, albo jako pojedyncze (wtedy w ogóle żadna promocja by nie weszła).

A już ostatnią rzeczą jest czynnik ludzki - pracownicy z tego co wiem nie mają na tych urządzeniach z listą zakupów stanów magazynowych tylko sami szukają dany towar. Jak jest w innym miejscu niż standardowo - mogą go po prostu nie zauważyć.

Sam jestem bardzo zadowolony - jak okazywało się że coś jest nie tak w zamówieniu, to potrafili przywieźć raz jeszcze i wymienić nawet jakąś pierdołę za 1-2zł.
Edytowane przez: "Kaban" gru 5. 2017
@wordlord Polecam składać zamówienia które ewidentnie anulują, jako ostatnie zabawki po 6zł
Co do wykopu 2 kwestie:
- zamienników nie trzeba odbierać
- transport mógł być z innego punktu niż ten do którego poszedł autor weryfikować czy jest na półce to co zamawiał
Kabangru 5. 2017

@wordlord Polecam składać zamówienia które ewidentnie anulują, jako osta …@wordlord Polecam składać zamówienia które ewidentnie anulują, jako ostatnie zabawki po 6zł


Dzięki za info, ale wiedziałem już o tym, bo na zabawki też chciałem się załapać, a dostałem kupon
Ja zasadniczo mam same złe doświadczenia z dostawami Tesco i jestem obecnie ich gorącym przeciwnikiem. Brak kontorli nad przynajmniej stanem magazynowym, juz pomijam stan sklepowy i połączenia tej wiedzy z serwisem internetowym to największa porażka. Uważam że nie powinni się bawić w dostawy jeżeli polega to na tym ze praciwnik lata po sklepie i szuka towarów na chwilę przed ich wydaniem bez jakiejkolwiek wiedzy o ich dostępności. Równie dobrze mogliby by wrzucać zeskanowane gazetki z ofertą zamiast zdjęć i opisów produktów których nie ma.
Polecam nowe konta i kod 15gazetka, 15/100

492908-kMW3u.jpg
Działa za każdym razem:)
Edytowane przez: "pawdedi" gru 5. 2017
Kabangru 5. 2017

@przyjacielu Sam zamawiam z Tesco dużo. Rozdmuchana afera o nic moim …@przyjacielu Sam zamawiam z Tesco dużo. Rozdmuchana afera o nic moim zdaniem (jak niestety coraz częściej na Wykopie i ogólnie w sieci). Nie bronię absolutnie sklepu - bo nie ma przed czym, ale takie rzeczy wynikają np. z tego że zakupy przygotowywane są dzień wcześniej - jeśli następnego dnia rano jest zatowarowanie,to nie mają szansy znaleźć się te rzeczy w naszym zamówieniu.Kolejna sprawa - jak coś jest zamiennikiem to nie przyjmujemy tego i tyle - w tej kwestii Tesco jest fair wobec klientów. Mało to razy były sytuacje że po oddaniu zamienników zakupy z kodem rabatowym były praktycznie za darmo? To samo z tymi 6 pakami - jeśli kod wchodził na opakowaniu jak za całość a nie 3x2 to pracownik z tym nic nie zrobi. Może skasować tak, albo jako pojedyncze (wtedy w ogóle żadna promocja by nie weszła).A już ostatnią rzeczą jest czynnik ludzki - pracownicy z tego co wiem nie mają na tych urządzeniach z listą zakupów stanów magazynowych tylko sami szukają dany towar. Jak jest w innym miejscu niż standardowo - mogą go po prostu nie zauważyć.Sam jestem bardzo zadowolony - jak okazywało się że coś jest nie tak w zamówieniu, to potrafili przywieźć raz jeszcze i wymienić nawet jakąś pierdołę za 1-2zł.


Z tego co się orientuję zamówienie jest składane tego dnia co ma być dostarczone.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst