Niestety, ten kupon już wygasł
15% zniżki na wszystko w sklepie supbass.pl! deska sup stand up paddle
63° Zakończono

15% zniżki na wszystko w sklepie supbass.pl! deska sup stand up paddle

-15%
3
maj 28.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Polski producent wysokiej jakości desek SUP - firma BASS udostępnia z okazji dnia matki kod rabatowy 15% na wszystko oprócz jednego modelu deski (Beast 14').

Np. jeżeli ktoś jest "ambitny i wysportowany" spokojnie można kupić nawet na pierwszą deskę model Touring 12' z wiosłem z fiberglassu, za 2300zł (wliczona przesyłka DPD). Na tę chwilę nigdzie nie ma i nie było taniej.

supbass.pl/pro…%29

Sam nie posiadam deski firmy BASS ale w środowisku supiarzy uchodzi za porządne, trzymające ciśnienie i sztywne deski.

Promocja trwa do 3 czerwca.
(kod należy wpisywać małymi literami, nie tak jak na grafice wielkimi)
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
"ale w środowisku supiarzy uchodzi za porządne, trzymające ciśnienie i sztywne deski."

taką opinie w tym środowisku mają właściciele tych desek i sami właściciele firmy

Niestety niezależnych testów tych desek nie uświadczysz.
W 2019 roku firma zmieniła zalecane ciśnienie z 18 na 15PSI dla najbardziej popularnych desek - tłumacząc że nie warto pompować deski bardziej bo jest wystarczająco sztywna i nie warto się męczyć pompując (wprowadzili zgrzewanie PVC zamiast klejenia).

Najwidoczniej światowi renomowani producenci desek stosując tę samą technologię i utrzymując wysokie PSI (18-21) narażają nas na niepotrzebne zmęczenie . A może przyczyna obniżenia ciśnienia jest gdzieś indziej?

Jedynie co można dobrego powiedzieć to to, że niezłe wiosła sprzedają pod swoją marką i to jest asortyment światowej klasy.
latinolover28/05/2020 16:29

"ale w środowisku supiarzy uchodzi za porządne, trzymające ciśnienie i szt …"ale w środowisku supiarzy uchodzi za porządne, trzymające ciśnienie i sztywne deski."taką opinie w tym środowisku mają właściciele tych desek i sami właściciele firmy Niestety niezależnych testów tych desek nie uświadczysz.W 2019 roku firma zmieniła zalecane ciśnienie z 18 na 15PSI dla najbardziej popularnych desek - tłumacząc że nie warto pompować deski bardziej bo jest wystarczająco sztywna i nie warto się męczyć pompując (wprowadzili zgrzewanie PVC zamiast klejenia). Najwidoczniej światowi renomowani producenci desek stosując tę samą technologię i utrzymując wysokie PSI (18-21) narażają nas na niepotrzebne zmęczenie . A może przyczyna obniżenia ciśnienia jest gdzieś indziej? Jedynie co można dobrego powiedzieć to to, że niezłe wiosła sprzedają pod swoją marką i to jest asortyment światowej klasy.


Jakiej konretnie firmy masz na myśli mowiąc światowi renomowani producenci? Oczywiście że są deski znoszące wieksze ciśnienie ale ceny potrafią być nawet dwukrotnie wyższe
Red's, Starboard, Fanatic itp. Produkują deski zgrzewane, a nadal utrzymali ciśnienia powyżej 15PSI. Piszę o tym jakich bzdurnych argumentów używa firma żeby uzasadnić obniżenie ciśnienia. Nie porównywałem cen.

W tej klasie cenowej tacy producenci jak Shark, Gladiator także zalecają wyższe ciśnienia dla zapewnienia maxium sztywności. Możliwość utrzymania wyższego ciśnienia taktowane jest tam jako zaleta i gwarancja wytrzymałości. Zresztą do 2018/2019 roku Bass stosował taka samą retorykę promując swoje deski. "Mamy tak samo solidne deski jak Ci najdrożsi." I to był argument, bo cała chińska taniocha nie uzyskuje takich parametrów bo się rozwala.
W tej chwili deski te to deski jedne z wielu na rynku.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst