Ten kupon został opublikowany ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępny.
15% zniżki na burgery NightBurger Warszawa przy zamówieniu online
169°

15% zniżki na burgery NightBurger Warszawa przy zamówieniu online

-15%
6
maj 30.Dostępność Mazowieckie
15% zniżki na burgery. Kod ten jest podawany na ulotce przy każdym zamówieniu. Moim zdaniem to ma przekierować ruch z pyszne.pl (czy gdzie tam jeszcze są dostępni) na ich stronę, unikając tym samym prowizji.

Póki co jest to moja ulubiona burgerownia w Warszawie. Szkoda tylko, że wybór taki mały.

EDIT: Dodam jeszcze, że można używać wielokrotnie, przy kolejnych zamówieniach.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Mają jedne z najlepszych frytek jakie jadłam, a do tego ich porcje są ogromne
Edytowane przez: "Nawoja" maj 30.
Król jest jeden, Barn Burger
Gongolino30/05/2020 19:49

Król jest jeden, Barn Burger


Zawsze się zastanawiałem skąd takie uwielbienie dla tej knajpy. Byłem tam 2 razy i według mnie to efekt mody albo lokalizacji. Burgery ok, ale nic ponad to. Smaczniej jest w Burger Bar czy Warburger.
Nawoja30/05/2020 19:41

Mają jedne z najlepszych frytek jakie jadłam, a do tego ich porcje są og …Mają jedne z najlepszych frytek jakie jadłam, a do tego ich porcje są ogromneSą dobre, to fakt. Polecam jednak frytki z restauracji Goood Burger. Można dostać orgazmu. Są fenomenalne i inne niż wszystkie. Jeśli chodzi o same burgery to ta sama półka co Night Burger.
Edytowane przez: "1r0n" maj 30.
1r0n30/05/2020 20:54

Są dobre, to fakt. Polecam jednak frytki z restauracji Goood Burger. Można …Są dobre, to fakt. Polecam jednak frytki z restauracji Goood Burger. Można dostać orgazmu. Są fenomenalne i inne niż wszystkie. Jeśli chodzi o same burgery to ta sama półka co Night burger.


Szczerze mówiąc to nie jestem fanem frytek, a wręcz jeśli jest możliwość zamiany w zestawie to wolę do burgera sałatkę, lecz oczywiście zapisuję nazwę i w najbliższym czasie spróbuję
Gongolino30/05/2020 19:49

Król jest jeden, Barn Burger


Jeśli ktoś mówi mi, że barn burger jest najlepszy to wiem od razu, że nie ma nic pojęcia o burgerach i równie dobrze McDonald's jest dla niego królem burgerów xD. Dobre burgery to np. soul food, Warburger czy między bułkami.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od piecu. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst