15 zł na zakupy w Google Play w prezencie
1156°Zakończono

15 zł na zakupy w Google Play w prezencie

55
wrz 13. 2017
Uruchomiliśmy specjalną promocję w sklepie Google Play. Możecie kupić aplikacje, gry, filmy czy książki z rabatem do 15 zł. Taniej odblokujecie też funkcje premium swojej ulubionej „apki”

Dla kogo?
Dla osób posiadających abonament w Play lub Red Bul MOBILE i urządzenie z Androidem.

Jak to działa?
Po aktywowaniu metody płatności „Dopisz do rachunku PLAY” kupujesz aplikację ze sklepu Google Play. Jest to konieczne do uzyskania rabatu, zniżka nie działa na przykład przy płatności kartą. Jeśli pierwotna kwota zakupu będzie mniejsza lub równa 15 zł, wtedy całkowity koszt takiej operacji to 1 grosz. Za droższą zawartość na fakturze widnieć będzie jej cena pomniejszona o 15 zł. Zniżka jest jednorazowa na pierwszy zakup w okresie promocji.
Aktualizacje społecznościowe
Regulamin promocji blogplay.pl/wp-…pdf

Grupy

Najlepsze komentarze
A już myślałem że to jakaś super rewolucja płatności przedpłaconej play a tu "Dla osób posiadających abonament w Play"
55 Komentarzy
Jak juz kupowalem tak apki "dopisz do rachunku play" to dalej mnie dotyczy promo czy tylko dla kogos kto nigdy tak nie kupowal?
Chyba trzeba najpierwej dodać opcję płatności "dopisz do rachunku Play" w ustawieniach konta w appce.
I pochwalcie się co kupujecie innych może nakierujemy, ja wziąłem team speak 3
A już myślałem że to jakaś super rewolucja płatności przedpłaconej play a tu "Dla osób posiadających abonament w Play"
A nie wiecie czy abonament dla firm też pod to podchodzi?
daliby jakis % do doladowania a nei jakies glupoty wciskaja ktore mozna miec za free.
Edytowane przez: "Mowca" sie 28. 2017
Mowcasie 28. 2017

daliby jakis % do doladowania a nei jakies glupoty wciskaja ktore mozna …daliby jakis % do doladowania a nei jakies glupoty wciskaja ktore mozna miec za free.


Jaki %?
Mowcasie 28. 2017

daliby jakis % do doladowania a nei jakies glupoty wciskaja ktore mozna …daliby jakis % do doladowania a nei jakies glupoty wciskaja ktore mozna miec za free.


Doładowując przez fb play masz 15% extra a w formule Lubię to nawet 30%.
Ja kupiłem Moon+ Reader Pro
Edytowane przez: "altair" sie 28. 2017
Akurat sprawdzalem niedawno czy Titanium Backup unlocker byl na promocji - nie, cena stala ~30pln. A tu nagle od playa rabat troche ponad 50%.
"Dziekujemy za zakup w Google Play przez Dopisz do rachunku Play. Obnizylismy oplate za Titanium Track - Titanium Back z 28.99zl na 13.99zl. Oplate znajdziesz na najblizszej fakturze."
Dzieki, zdecydowanie na +.

Z innych platnych apek, ktore moge smialo polecic to Join - play.google.com/sto…oin . Swietna integracja telefonu z chrome'em. Mozna pisac smsy z pc, odbierac powiadomienia, przesylac pliki, zakladki z przegladarki, zlokalizowac telefon, sledzi schowek - ctrl+c na kompie, ctrl+v na telefonie, wsparcie api i taskera. Must-have jak dla mnie od dluzszego czasu.
Edytowane przez: "equamaz" sie 28. 2017
Gizmo99sie 28. 2017

Doładowując przez fb play masz 15% extra a w formule Lubię to nawet 30%.wiem ale tylko na 30 dni na konto promocyjne.
'dopisz do rachunku play' - pokazuje się opcja że nie spełnia wymogów w dwóch przypadkach. Jest opcja 'skorzystaj z płatności przez operatora Play'
equamazsie 28. 2017

Akurat sprawdzalem niedawno czy Titanium Backup unlocker byl na promocji - …Akurat sprawdzalem niedawno czy Titanium Backup unlocker byl na promocji - nie, cena stala ~30pln. A tu nagle od playa rabat troche ponad 50%."Dziekujemy za zakup w Google Play przez Dopisz do rachunku Play. Obnizylismy oplate za Titanium Track - Titanium Back z 28.99zl na 13.99zl. Oplate znajdziesz na najblizszej fakturze."Dzieki, zdecydowanie na +.Z innych platnych apek, ktore moge smialo polecic to Join - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joaomgcd.join . Swietna integracja telefonu z chrome'em. Mozna pisac smsy z pc, odbierac powiadomienia, przesylac pliki, zakladki z przegladarki, zlokalizowac telefon, sledzi schowek - ctrl+c na kompie, ctrl+v na telefonie, wsparcie api i taskera. Must-have jak dla mnie od dluzszego czasu.


Aplikacja Join którą wskazałeś jest darmowa, chętnie wypróbuję
Edytowane przez: "bartekj001" sie 28. 2017
KrzysztofPakowskisie 28. 2017

'dopisz do rachunku play' - pokazuje się opcja że nie spełnia wymogów w dwó …'dopisz do rachunku play' - pokazuje się opcja że nie spełnia wymogów w dwóch przypadkach. Jest opcja 'skorzystaj z płatności przez operatora Play'mam to samo
bartekj001sie 28. 2017

Aplikacja Join którą wskazałeś jest darmowa, chętnie wypróbuję


Darmowe to masz 30 dni używania
Polecam, właśnie skorzystałem. Gra sanitarium kosztuje normalnie 17zl, teraz można ją mieć za 2zl
equamazsie 28. 2017

Akurat sprawdzalem niedawno czy Titanium Backup unlocker byl na promocji - …Akurat sprawdzalem niedawno czy Titanium Backup unlocker byl na promocji - nie, cena stala ~30pln. A tu nagle od playa rabat troche ponad 50%."Dziekujemy za zakup w Google Play przez Dopisz do rachunku Play. Obnizylismy oplate za Titanium Track - Titanium Back z 28.99zl na 13.99zl. Oplate znajdziesz na najblizszej fakturze."Dzieki, zdecydowanie na +.Z innych platnych apek, ktore moge smialo polecic to Join - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joaomgcd.join . Swietna integracja telefonu z chrome'em. Mozna pisac smsy z pc, odbierac powiadomienia, przesylac pliki, zakladki z przegladarki, zlokalizowac telefon, sledzi schowek - ctrl+c na kompie, ctrl+v na telefonie, wsparcie api i taskera. Must-have jak dla mnie od dluzszego czasu.Dzięki również sprawdzę może warto o tym okazję osobną zrobić.
Ja wziąłem Locale. Wyniosło mnie 6.99
Dodaj info., że oferta lokalna, bo dotyczy tylko PLAY
Przy próbie dodania metody płatności wyskakuje

Nie udało się wysłać wiadomości SMS weryfikującej konto. Spróbuj ponownie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst