15% rabatu na torty z dostawą (cały kraj) @ e-torty.pl
82°Zakończono

15% rabatu na torty z dostawą (cały kraj) @ e-torty.pl

-15%
8
gru 15. 2017
Pyszne torty z dostawą na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdują się torty tradycyjne i artystyczne, które doskonale sprawdzają się podczas takich okazji jak urodziny, imieniny, ważne rocznice oraz święta. Nasze wyjątkowe wypieki mogą być prezentem dla kogoś, kto mieszka wiele kilometrów od Ciebie, lub sposobem na proste przygotowanie przyjęcia we własnym domu. Dzięki sieci lokalnych cukierni nasi klienci otrzymują zawsze świeże i smaczne wypieki z dostawą pod dowolny adres. Zamówienia można składać online na naszej stronie internetowej e-torty.pl. Aby skorzystać z oferty należy wpisać podczas składania zamówienia kod SWIETA w pole na kod promocyjny. Oferta ważna w dniach 15-24.12.2017.

EDIT: dodatkowe 10% cashbacku w Refunder.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
Ktoś jadł? Ktoś przeżył? Zjadliwe to?
Avatar
Usunięty24865
W tym roku na urodziny syna zamawiałem tort w kształcie traktora. Pani z cukierni długo mnie namawiala na zwykły lub z figurką bo będzie taniej. Zostałem przy swoim i kosztowało mnie to 150pln zamiast 70. Tort na 10-12 osób. Musiałem sam pojechać po tort. Tak czy inaczej na stronie taka oferta to ponad 300pln. Żadna okazja. Lepiej zajrzeć na olx.
Minus.
Edytowane przez: "Usunięty24865" gru 15. 2017
2 mies temu zamawiałem w lokalnej cukierni 2kg tort i zapłaciłem ~80zł, tylko oczywiście bez dostawy. Jak dla mnie też kiepska okazja.
Jakby to była e-księgarnia, to bym się zgodził, że musi mieć taniej niż ta osiedlowa. Ale cukiernia to już za dużo różnic no i drogi transport. Bardziej porównałbym to do poczty kwiatowej. W kwiaciarni obok taniej, ale jednak są klienci na tą usługę. Jak ktoś potrzebuje, to skorzysta.
te z masy cukrowej na zdjęciach to porażka, krzywe, brzydkie i drogie. albo po prostu ja mam może zbyt wygórowane wymagania?
Z tymi tortami to jak z pocztą kwiatową. Bukiety i może ładne, ale ceny ogromne.
poleci ktoś cebulową cukiernię w pomorskim?
W Refunder do Świąt 10% cashbacku. Czyli ze 100 zł robi się już 76,50 zł. Dobra kumulacja.
Edytowane przez: "DoReMi" gru 17. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst