-15% na wybrane artykuły, max 50 USD
171°Zakończono

-15% na wybrane artykuły, max 50 USD

5
cze 19.
Po kliknięciu linku kategorie i przedmioty których dotyczy kupon na obniżkę. Maksymalnie 50 USD obniżki. Minimalną cena przedmiotu to 25 USD. Optymalnie kupić coś za 333 USD
Aktualizacje społecznościowe
EBay kody rabatoweEBay Okazje

Grupy

5 Komentarzy
orientuje sie ktoś czy przy kodzie na ebay.com trzeba mieć wbite dane rejestracyjne konta na adres US?
kibicplcze 19.

orientuje sie ktoś czy przy kodzie na ebay.com trzeba mieć wbite dane r …orientuje sie ktoś czy przy kodzie na ebay.com trzeba mieć wbite dane rejestracyjne konta na adres US?Mi na polski adres przechodzi. 50 USD odejmowane jest o wartości z "inport duties"
jak wygląda gwarancja na ebay? Bardziej na zasadzie allegro (masa indywidualnych sprzedawców i w zależności od kogo się kupuje - tak wygląda możliwość zwroty/reklamacji) czy Amazona (można kupić przez sklep ebay i od nich egzekwować reklamację etc)
A jakie to artykuły? Mam kilka pozycji do kupienia ale to bardziej z elektroniki
drathircze 19.

jak wygląda gwarancja na ebay? Bardziej na zasadzie allegro (masa …jak wygląda gwarancja na ebay? Bardziej na zasadzie allegro (masa indywidualnych sprzedawców i w zależności od kogo się kupuje - tak wygląda możliwość zwroty/reklamacji) czy Amazona (można kupić przez sklep ebay i od nich egzekwować reklamację etc)


Tak samo jak Allegro. Tu masz tylko lepiej, że przy płatności przez Paypal masz dodatkową ochronę na oszustów - zwrot gotówki. Aczkolwiek i tak najpierw należy się kontaktować ze sprzedawcą a dopiero później się przechodzi do uruchamiania sporu w PayPal.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst