-15% na wszystko 01.04 - 08.04
-166°Zakończono

-15% na wszystko 01.04 - 08.04

13
kwi 1. 2018
Aktualizacje społecznościowe
50Style kody rabatowe50Style Okazje

Grupy

13 Komentarzy
Nie polecam sklepu. Za każdym razem problemy z gwarancją
Potwierdzam nie uznaja reklamcji.
Anuluja zamówienie. A towar dalej dostępny 🤐
Nie uznają reklamacji polecam udać się do rzecznika praw konsumenta
Ja nie miałam problemów z reklamacja. Wymienili buty na nowe heh teraz tez je bede reklamować
Mnie oddali kasę od razu
(Przy reklamacji oczywiście)
Edytowane przez: "Kuba_Klepacz" kwi 1. 2018
Ja tam złego słowa na gwarancję u nich nie powiem, dwa razy buty oddawałem (Lacoste i Umbro) i dostałem do wyboru albo jakieś ze sklepu, albo gotówka.
Ale niestety buty liche sprzedają.
Edytowane przez: "Bartb" kwi 1. 2018
Bartb01/04/2018 14:40

Ja tam złego słowa na gwarancję u nich nie powiem, dwa razy buty oddawałem …Ja tam złego słowa na gwarancję u nich nie powiem, dwa razy buty oddawałem (Lacoste i Umbro) i dostałem do wyboru albo jakieś ze sklepu, albo gotówka.Ale niestety buty liche sprzedają.


Przecież 50style nie jest producentem butów, które kupiłeś.
chopek8401/04/2018 17:21

Przecież 50style nie jest producentem butów, które kupiłeś.


Producentem nie jest ale jest zleceniodawca i wyroby marek adidas czy inne sa innej jakosci niz w sklepach firmowych Sizeer to ta sama firma na niektorych markowych rzeczach sa metki dodatkowe "wyprodukowano dla Marketing investment group"
50 style w Krakowie, CH Czyżyny (o ile to jakikolwiek sposób ma znaczenie) nigdy nie miałem problemów z reklamacją. Jedne sneakery umbro zaczęły sypać się po 2 msc, reklamacja trwała ok tydzien i dostałem zwrot pieniędzy.
Ostatnio kupiłem new balanc'y i nie wytrzymały miesiąca (Zaczęły się rozklejać), reklamacja tak samo jak poprzednia szybko rozpatrzona, zwrot gotówki. Ogólnie sklep całkiem spoko, ceny też są ok.
Acz ostatnio wypatrzyłem, że jest w Krakowie nowy salon yessport przy tauron arenie, cenami i olbrzymim wyborem w salonie biją całą konkurencję.
Ula_Kowalskakwi 1. 2018

Producentem nie jest ale jest zleceniodawca i wyroby marek adidas czy inne …Producentem nie jest ale jest zleceniodawca i wyroby marek adidas czy inne sa innej jakosci niz w sklepach firmowych Sizeer to ta sama firma na niektorych markowych rzeczach sa metki dodatkowe "wyprodukowano dla Marketing investment group"


Wszystko jasne - duże koncerny typu Nike wyróby, których wstydzą się sprzedawać w swoich firmowych salonach, opychają za parę groszy sieciówkom typu 50style.
Bisinaa01/04/2018 13:25

Nie uznają reklamacji polecam udać się do rzecznika praw konsumenta


50style nie wyraża zgody na polubowne rozpatrzenie sporu więc trzeba iść do sądu
Sch11akwi 2. 2018

50style nie wyraża zgody na polubowne rozpatrzenie sporu więc trzeba iść do …50style nie wyraża zgody na polubowne rozpatrzenie sporu więc trzeba iść do sądu


Czyli, że rzecznik może im naskoczyć? To po co ta instytucja istnieje skoro jakiś sklep może sobie dać ww. zapis w regulaminie?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst