-15% na dowolne zamówienie dla posiadaczy telefonów iPhone @ pizzaportal.pl
283°Zakończono

-15% na dowolne zamówienie dla posiadaczy telefonów iPhone @ pizzaportal.pl

6
lis 29. 2016
Z okazji nowej wersji aplikacji, Pizzaportal przygotowała promocję dla posiadaczy telefonów iPhone. Otrzymamy rabat -15% przy zamawianiu przez aplikację na iOS.

Do 30.11 można połączyć z promocją BLIK -10%.

Kod ważny tylko w apce na iOS, przy płatności online,
Z kodu możesz skorzystać do 05.1216.

Tak, wiem, że są jeszcze inen rabaty dla wszystkich, ale są ważne do 30.11, więc nie minusujcie androidowcy
Aktualizacje społecznościowe
ITunes Okazje

Grupy

6 Komentarzy
Bidoczki co wydały cały hajs na iphona mogą w końcu coś zjeść
Kto ma Iphone to brużuj tak się utaro więc ich posiadacze powinni dopłacać jeszcze 15 % do każdego zamówienia
Panowie tutaj niema co dyskutować. Iphone to wspaniałe urządzenia (nie, nie robię sobie jaj). Jednak cena zabija tą wspaniałość na starcie .
Pankracy666lis 29. 2016

Panowie tutaj niema co dyskutować. Iphone to wspaniałe urządzenia (nie, ni …Panowie tutaj niema co dyskutować. Iphone to wspaniałe urządzenia (nie, nie robię sobie jaj). Jednak cena zabija tą wspaniałość na starcie .


miałem chwilę iphone 7 plus i bez szału płynność ma porównywalną z oneplus 3 a ten kosztuje 1800 a nie 3900 na dodatek appstore jest słabszy według mnie niż google play nie dośc że nie jest wpełni spolszcozny to jeszcze opini użytkowników o danej aplikacji ma mniej. No i główny ewenement tego że nie ma przycisku cofania w dolnym panelu telefonu !! Dlatego 5,5 cala wersja plus odpada jak dla mnie bo nie idzie go obsłużyć dobrze 1 ręką a telefony z androidem nie mają tego problemu
Note 7 był droższy od iPhone. Galaxy S7edge po premierze - cena porównywalna. Już nie te czasy gdy Apple sprzedawało 2 razy droższe telefony, konkurencja ich cenowo doścignęła. Co prawda Apple trzyma cenę, Samsungi po pół roku tracą prawie połowę na wartości.
Nie widzę rabatu za blik

Konsultant mnie poinformował, że rabat za blik przysługuje tylko w przypadku składania zamówienia przez stronęinternetową.
Edytowane przez: "John_Doe" gru 4. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst