100€ zniżki na rezerwację na wybrane kierunki: lot +minimum 5 noclegów @ Wizzair Tours
207°Zakończono

100€ zniżki na rezerwację na wybrane kierunki: lot +minimum 5 noclegów @ Wizzair Tours

Pepper 11
paź 3. 2016
Do 7 października skorzystamy z kodu rabatowego -100€ na pakiety składające się z lotu oraz minimum 5 noclegów w wybranych kierunkach z siatki połączeń Wizzaira.

Zniżka obejmuje loty z noclegami do: Dubaju, Abu Zabi, na Teneryfie, Lanzarote, Cyprze, Sycylii, Sardynii, Alicante, Costa Blanca, Izraelu i na Islandii.

28220.jpg

11 Komentarzy

Islandia, świetne miejsce na dosłonecznienie

k_k4 godz., 33 min

Islandia, świetne miejsce na dosłonecznienieBiorąc pod uwagę projekt władz Islandii, który ma na celu zeswatanie panów z rdzennymi Islandkami w zamian za 5000 dolarów miesięcznie, może to być doskonała okazja do zrobienia rekonesansu .

Jakiś miesiąc temu ten sam przelot bez kodu kosztował 500 zł taniej niż dziś z tą zniżką. Pic na wodę jednym słowem.

Arasz_2 godz., 18 min

Biorąc pod uwagę projekt władz Islandii, który ma na celu zeswatanie panów z rdzennymi Islandkami w zamian za 5000 dolarów miesięcznie, może to być doskonała okazja do zrobienia rekonesansu .

​Powiedz Mi, powiedz mi więcej na ten temat

aderek8 godz., 52 min

Jakiś miesiąc temu ten sam przelot bez kodu kosztował 500 zł taniej niż dziś z tą zniżką. Pic na wodę jednym słowem.


Przecież na zmiany cen lotów ma wpływ kilka czynników, m. in.: liczba dotychczas sprzedanych biletów, liczba zapytań dotyczących konkretnego lotu, liczba pozostałych miejsc w samolocie, etc. To zupełnie normalne, że wraz z upływem czasu i malejącą ilością wolnych miejsc (w tym również zbliżającą się datą wylotu) ceny rosną.

Gundo2 godz., 35 min

Przecież na zmiany cen lotów ma wpływ kilka czynników, m. in.: liczba dotychczas sprzedanych biletów, liczba zapytań dotyczących konkretnego lotu, liczba pozostałych miejsc w samolocie, etc. To zupełnie normalne, że wraz z upływem czasu i malejącą ilością wolnych miejsc (w tym również zbliżającą się datą wylotu) ceny rosną.To ja wiem, że ceny ulegają zmianie, ale nie aż tak, żeby nawet po takim rabacie były i tak dużo wyższe niż wcześniej bez rabatu. Wg mnie to chwyt marketingowy. Tu niby dają 100 euro rabatu, a ceny podnieśli na tyle, że faktycznie wychodzi drożej niż wcześniej bez rabatu. Na tym polega marketing żebyś myślał, że coś Ci dadzą, tu jakiś rabat, tam coś gratis, a faktycznie dopłacasz.

Autor Pepper

@aderek Miesiąc przy cenach lotów to prehistoria.

Kaban11 min

@aderek Miesiąc przy cenach lotów to prehistoria.No i niech będzie prehistoria, ale różnica w cenach lotów tanich linii nie sięga aż 1000 zł zwłaszcza, że jest już po sezonie. Linie właśnie po to robią takie niby promocje rabaty, bo jest mniejsze obłożenie i chcą zachęcić do zakupu. I o ile okazją można nazwać kupno biletu za 100 zł bez rabatu o tyle bilet za 1000 zł minus ten rabat już nie. Ale ktoś inny pomyśli, że kupił taniej bo przecież dostał rabat. Techniki manipulacji w marketingu są bardzo wyszukane.

m1996ati10 godz., 57 min

​Powiedz Mi, powiedz mi więcej na ten temat


Jak będę znal konkrety dodam okazje .

Promocje sa bo wprowadzili nowe airbusy na ponad 200 miejsc na wielu liniach i teraz maja duzo pustych miejsc.
Te nowe airbusy troche porazka - ladowanie ludzi to praktycznie 1h - nadal tylko 2 drzwi a ludzi upchac wiecej trzeba.

Popatrzylem i zadnych okazji tam nie ma.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy