100€ zniżki na rezerwację na wybrane kierunki: lot +minimum 5 noclegów @ Wizzair Tours
207°Zakończono

100€ zniżki na rezerwację na wybrane kierunki: lot +minimum 5 noclegów @ Wizzair Tours

Pepper 11
paź 3. 2016
Do 7 października skorzystamy z kodu rabatowego -100€ na pakiety składające się z lotu oraz minimum 5 noclegów w wybranych kierunkach z siatki połączeń Wizzaira.

Zniżka obejmuje loty z noclegami do: Dubaju, Abu Zabi, na Teneryfie, Lanzarote, Cyprze, Sycylii, Sardynii, Alicante, Costa Blanca, Izraelu i na Islandii.

28220.jpg
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Islandia, świetne miejsce na dosłonecznienie
k_kpaź 3. 2016

Islandia, świetne miejsce na dosłonecznienieBiorąc pod uwagę projekt władz Islandii, który ma na celu zeswatanie panów z rdzennymi Islandkami w zamian za 5000 dolarów miesięcznie, może to być doskonała okazja do zrobienia rekonesansu .
Jakiś miesiąc temu ten sam przelot bez kodu kosztował 500 zł taniej niż dziś z tą zniżką. Pic na wodę jednym słowem.
Arasz_paź 3. 2016

Biorąc pod uwagę projekt władz Islandii, który ma na celu zeswatanie panów …Biorąc pod uwagę projekt władz Islandii, który ma na celu zeswatanie panów z rdzennymi Islandkami w zamian za 5000 dolarów miesięcznie, może to być doskonała okazja do zrobienia rekonesansu .

​Powiedz Mi, powiedz mi więcej na ten temat
aderekpaź 3. 2016

Jakiś miesiąc temu ten sam przelot bez kodu kosztował 500 zł taniej niż dzi …Jakiś miesiąc temu ten sam przelot bez kodu kosztował 500 zł taniej niż dziś z tą zniżką. Pic na wodę jednym słowem.


Przecież na zmiany cen lotów ma wpływ kilka czynników, m. in.: liczba dotychczas sprzedanych biletów, liczba zapytań dotyczących konkretnego lotu, liczba pozostałych miejsc w samolocie, etc. To zupełnie normalne, że wraz z upływem czasu i malejącą ilością wolnych miejsc (w tym również zbliżającą się datą wylotu) ceny rosną.
Gundopaź 4. 2016

Przecież na zmiany cen lotów ma wpływ kilka czynników, m. in.: liczba dot …Przecież na zmiany cen lotów ma wpływ kilka czynników, m. in.: liczba dotychczas sprzedanych biletów, liczba zapytań dotyczących konkretnego lotu, liczba pozostałych miejsc w samolocie, etc. To zupełnie normalne, że wraz z upływem czasu i malejącą ilością wolnych miejsc (w tym również zbliżającą się datą wylotu) ceny rosną.To ja wiem, że ceny ulegają zmianie, ale nie aż tak, żeby nawet po takim rabacie były i tak dużo wyższe niż wcześniej bez rabatu. Wg mnie to chwyt marketingowy. Tu niby dają 100 euro rabatu, a ceny podnieśli na tyle, że faktycznie wychodzi drożej niż wcześniej bez rabatu. Na tym polega marketing żebyś myślał, że coś Ci dadzą, tu jakiś rabat, tam coś gratis, a faktycznie dopłacasz.
Autor Pepper
@aderek Miesiąc przy cenach lotów to prehistoria.
Kabanpaź 4. 2016

@aderek Miesiąc przy cenach lotów to prehistoria.No i niech będzie prehistoria, ale różnica w cenach lotów tanich linii nie sięga aż 1000 zł zwłaszcza, że jest już po sezonie. Linie właśnie po to robią takie niby promocje rabaty, bo jest mniejsze obłożenie i chcą zachęcić do zakupu. I o ile okazją można nazwać kupno biletu za 100 zł bez rabatu o tyle bilet za 1000 zł minus ten rabat już nie. Ale ktoś inny pomyśli, że kupił taniej bo przecież dostał rabat. Techniki manipulacji w marketingu są bardzo wyszukane.
m1996atipaź 4. 2016

​Powiedz Mi, powiedz mi więcej na ten temat (creep)


Jak będę znal konkrety dodam okazje .
Promocje sa bo wprowadzili nowe airbusy na ponad 200 miejsc na wielu liniach i teraz maja duzo pustych miejsc.
Te nowe airbusy troche porazka - ladowanie ludzi to praktycznie 1h - nadal tylko 2 drzwi a ludzi upchac wiecej trzeba.
Popatrzylem i zadnych okazji tam nie ma.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy