10% Rabatu z VISA oferty na Furgonetka.pl
398°

10% Rabatu z VISA oferty na Furgonetka.pl

-10%VISA Kupony Rabatowe
8
DZISIAJwrz 4.
Limit: 1 zwrot na konto. Sprawdź regulamin

Regulamin

Aby skorzystać z tej oferty, należy dokonać płatności na dowolną kwotę na stronie www.furgonetka.pl. Oferta jednorazowa, ważna tylko przy płatności w na stronie www.furgonetka.pl. Maksymalny jednorazowy zwrot pieniędzy wynosi 5 zł. Organizatorem oferty jest serwis furgonetka.pl. Oferta jest ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na Twoim koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta, zwrot wciąż będzie wypłacony dla tej oferty tylko jeden raz, bez względu na liczbę transakcji dokonanych podczas trwania oferty.
Aktualizacje społecznościowe
VISA kupony rabatoweVISA Okazje
8 Komentarzy
Max zwrot 5zl... Nie poszaleli
Jedna karta Visa jedno konto
Hmm.. U mnie nie ma dostępnej tej oferty :/
Pierwszy raz z tego korzystam. Jak to działa: rejestruje sie w programie, dodaje karte visa, wchodze w oferty: w link "skorzystaj teraz na" i tam normalnie place. Tak to dziala? Pojawiaja sie jakies oczekujace zwroty? Wykorzystane oferty?
Edytowane przez: "Tomek_WrIA" wrz 5.
Tomek_WrIA05/09/2020 16:12

Pierwszy raz z tego korzystam. Jak to działa: rejestruje sie w programie, …Pierwszy raz z tego korzystam. Jak to działa: rejestruje sie w programie, dodaje karte visa, wchodze w oferty: w link "skorzystaj teraz na" i tam normalnie place. Tak to dziala? Pojawiaja sie jakies oczekujace zwroty? Wykorzystane oferty?


Rejestrujesz swoją kartę w programie, a potem po prostu dokonujesz płatności tą kartą. Rabat następnie zostanie zwrócony na kartę.
Edytowane przez: "Adabler" wrz 5.
Po zalogowaniu w visa oferty jest gdzies widoczny jaki bedzie zwrot?
Tomek_WrIA05/09/2020 16:40

Po zalogowaniu w visa oferty jest gdzies widoczny jaki bedzie zwrot?


W Historii Twoich ofert - widoczna jest ogólna ilość ofert z których skorzystałeś oraz ich łączna kwota. Z tego co pamiętam można było sprawdzić konkretne oferty, które nam tam wpadły (wersja przeglądarkowa).
Edytowane przez: "Adabler" wrz 5.
Dostałem info o przyznaniu 5zł zwrotu ale ciągle nie ma tego na koncie karty - jak dlugo sie czeka?
Edytowane przez: "Tomek_WrIA" wrz 11.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst